Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Gal kas ieško transporterių savo žiurkėms
- vokiškas TRIXIE firmos transporteris PICO Small (ilgis 23 cm, plotis 18 cm, aukštis 17 cm), Kaunas, 25,-lt
http://www.skelbiu.l...i-12731573.html

- itališkas Ferplast firmos transporteris ALADINO Large (didelis, tinka kelioms žiurkėms 36х26х23cm) už 45.-lt
http://www.skelbiu.l...s-18559692.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 18 balandžio 2014 - 02:35
QUOTE(ORNELLA @ 2014 04 18, 00:50)
Užjaučiu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Paskubėjo berniukas ant sūrio debesėlio  verysad.gif
Gerai kad viskas įvyko greitai ir nesikankino nei jis, nei tu
Jei nenusprendei nelaikyti daugiau žiurkių, tai broliukui geriausias "vaistas" dabar būtų kuo greičiau atnešti du mažus žiurkučius



Paskubėjo , o jau galvojau gal atsigaivalios po biškį ir nugyvens kiek likę, o čia staigiai numirė. Kolkas auginti žiurkių nesiruošiu, nes pati nestuke.gif tai pakaks rūpestėlio. Nebent vėl kas veist pradėtų kokius gražuoliukus ir neatsispirčiau . Nugyvens dabar vienas Gizmis su praviru narvu, namie visą dieną būnu tai bandysiu su juo daugiau užsiimti, kad negulėtų visą dieną hamake.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 04 18, 09:07)
Paskubėjo , o jau galvojau gal atsigaivalios po biškį  ir nugyvens kiek likę, o čia staigiai numirė. Kolkas auginti žiurkių nesiruošiu, nes pati  nestuke.gif tai pakaks rūpestėlio. Nebent vėl kas veist pradėtų kokius gražuoliukus ir neatsispirčiau  . Nugyvens dabar vienas Gizmis su praviru narvu, namie visą dieną būnu tai bandysiu su juo daugiau užsiimti, kad negulėtų visą dieną hamake.


Sveiki, uzjaucime del Jusu netekties...

turim vada ziurkiuku, gimusiu Kovo 8d.

http://www.skelbiu.l...u-14947063.html

ir

http://www.skelbiu.l...u-12650402.html

gal kas patiks
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 04 18, 10:07)
Kolkas auginti žiurkių nesiruošiu, nes pati  nestuke.gif tai pakaks rūpestėlio.

Didžiausi sveikinimai 4u.gif linkiu kad mažylis ar mažylė būtų į mamą ir taip pat mylėtų gyvūnus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 04 18, 10:07)
Nebent vėl kas veist pradėtų kokius gražuoliukus ir neatsispirčiau  .

Tai gal vėl pora plikių, kaip tik Kaune yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 04 18, 14:24)
Tai gal vėl pora plikių, kaip tik Kaune yra  rolleyes.gif



Ačiū Ornella už sveikinimus. Tikiuos vaikas bus taip pat pakvaišęs dėl gyvūnų kaip aš su vyru. O kolkas luktelėsiu kas liečia žiurkius, vasarą persikraustom į savą būstą, o tada jau žiūrėsiu. Nebent dabar pasitaikytų koks nabagėlis mini narve atiduodamas, o pirkt jau nežadu be dokumentų. Skelbiu pasipylė dovanojami žiurkiukai, pasižiūrau ir tuo pasibaigia viskas. Vargu ar plikšius jau auginsiu kada. Sunkoka man su jais. Nebent su pūkuočių draugija vienam narve laikyt.

Gizmis bėgioja aplink narvą, iki sofos pas mane nedaeina. Nesuvokiu dar kuris liko, o kuris numirė, nes vakar vyras supokavo dėžutėn kūnelį. šitas pora kartų kando kai narvą tvarkiau tai negi pikčiurna liko g.gif . Reiks bandyt susitart gražiuoju.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 04 18, 14:51)
Nebent dabar pasitaikytų koks nabagėlis mini narve atiduodamas, o pirkt jau nežadu be dokumentų.

Deja, žiurkių su dokumentais teks ieškoti už Lietuvos ribų verysad.gif o tai sudaro tam tikrų problemų - ne tik su oficialiu atsivežimu (kažkaip aš nesu pasiruošusi 6 savaičių žiurkiuką čipuoti beveik jo dydžio mikroschema), kiek su tuo, kad geri veisėjai nepažįstamiems žmonėms tuo labiau iš kitos šalies žiurkių parduoti nenori. Net "eilinių", nekalbant jau apie retesnį kailiuką/spalvą.
Na ir dar momentas tame kad nemokant tos šalies kalbos ir "neverdant" žiurkiniame gyvenime sunku iš viso atsirinkti kurie veisėjai yra geri ir sąžiningi, o kurie "daugintojai su dokumentais". Mokėti kelis šimtus litų už žiurkę, kuri sirgs tiek pat kiek eilinė zooparduotuvinė ir numirs 14-16 mėn po ligos bent jau aš kol kas nesu pasiruošusi verysad.gif
Atsakyti
O kaip jusu augintiniai reaguoja jei lieka vieni kokiom dviem dienoms?
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 18, 18:44)
O kaip jusu augintiniai reaguoja jei lieka vieni kokiom dviem dienoms?



Maniškiam nesvarbu buvo . Svarbu maisto dubeny yra ir vandens .





Ornella, nebenoriu aš jau pirkti iš daugintojų. Šiti pirkti brangiai ir buvo dar tos pirmos vados, o paskui jau kepė kaip blynus vienus po kitų kol galiausiai nieks nepirko ir atidavinėjo nemokamai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 18 balandžio 2014 - 21:24
QUOTE(MeiLLi @ 2014 04 18, 21:11)
Maniškiam nesvarbu buvo . Svarbu maisto dubeny yra ir vandens .
Ornella, nebenoriu aš jau pirkti iš daugintojų. Šiti pirkti brangiai  ir buvo dar tos pirmos vados, o paskui jau kepė  kaip blynus vienus po kitų kol galiausiai nieks nepirko ir atidavinėjo nemokamai



Gal mes ir nesam veisitojai, bet ir nesam daugintijaj, mes visada ziurim, ka ir su kou suvesti, kad gautusi gera vada. ir visada priziurim, ka su kou suvesti
Atsakyti
QUOTE(wishmaster79 @ 2014 04 19, 00:47)
Gal mes ir nesam veisitojai, bet ir nesam daugintijaj, mes visada ziurim, ka ir su kou suvesti, kad gautusi gera vada. ir visada priziurim, ka su kou suvesti

Wishmaster79, man atrodo kad tie žodžiai skirti ne jums. Kiek atsimenu tai Meilli žiurkiukai pirkti Vilniuje, nors galiu ir klysti g.gif
Sutikite, kad gerai prižiūrimo vos 1 metų ir 4 mėnesių žiurkino mirtis pas žmogų, anksčiau jau auginusį žiurkes ir žinantį kaip tai daryti teisingai nėra norma. Ir bet koks žmogus bet kur pirkdamas žiurkę tikisi kad ji gyvens minimum 2,5 metų ir niekuo nesirgs. Todėl pilnai suprantu Meilli.
O tam kad veisti daug maž gražius, gero charakterio, ilgiau gyvenančius ir sveikus žiurkiukus reikia ne tik per kartų kartas sekti jų giminystės ryšius (tam ir yra kilmės dokumentai), bet ir nuolat stebėti tų žiurkiukų gyvenimą pas šeimininkus. Ir laiku išimti "iš veisimo programos" tuos gyvūnus kurie neša genetiškai paveldimas ligas (kurias irgi kažkas turi mokėti diagnozuoti).
Papildyta:
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 18, 18:44)
O kaip jusu augintiniai reaguoja jei lieka vieni kokiom dviem dienoms?

Aš taip ilgam savo žiurkių dar nebuvau palikusi biggrin.gif
Bet manau nieko blogo neatsitiks jei palieki sveiką pakankamai jauną žiurkę, tiesiog dėl vis pikto reikia pakabinti dvi girdyklas (jei su viena kas atsitiktų) ir pakankamai maisto įdėti.
Paliekant vasarą per karščius reiktų kažkokių papildomų atsargumo priemonių.
Atsakyti
Kaip maniau taip ir buvo verysad.gif verysad.gif verysad.gif
http://www.lrytas.lt...yti-ziurkes.htm
Atsakyti