Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 03 25, 12:15)
O vdrug vel nuojauta nuves i turgu  biggrin.gif

Ką nors "gelbėju" dažniausiai tik kartą į metus, taigi tikiuosi šių metų limitas jau išsemtas biggrin.gif
2-3 "atsarginiai" narvai pas mane visada bus kol bus žiurkių - senukų, ligonių, pooeracinių atsodinimui smile.gif "gelbėjimui" jų užteks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 03 25, 08:09)
O kvapas net nezinau,bet itariu nuo toleto,turbut kakuciai arba sysius pakvimpa greit smile.gif

Sysius taip greitai negali prakvipti, tuo labiau juk į kraiką daro. Kakiai smarkiau kvepia tik pirmas kelias minutes kol sukietėja (labiau kvepia tik kai duodi mėsos). Jei kakiai lieka pusiauminkšti ar labai kvapnūs reikėtų juos ištirti dėl parazitų.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 06, 13:43)
Būtų įdomu pamatyti kaip tas dureles atidaro  rolleyes.gif


Jau vakar ORNELLA mačiau kaip vienas gudrutis dureles atidarinėja bigsmile.gif
Labai paprastai dantukais kabinasi už kabliuko o durytes pasišokinėdamas kojytėms išspiria biggrin.gif


Mano vienas berniukas žaisdamas pradėjo skaudžiai kandžiotis.Jam apie 4 mėn., ar čia toks amžius kada nežino kaip savo energiją išlieti ? Nes vakar kaip pažaidėm tai šiandien ranka su "randais" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 04 01, 08:13)
Jau vakar ORNELLA mačiau kaip vienas gudrutis dureles atidarinėja  bigsmile.gif
Labai paprastai dantukais kabinasi už kabliuko o durytes pasišokinėdamas kojytėms išspiria  biggrin.gif

Koksai šaunuolis bigsmile.gif o aš visada galvojau kad merginos labiau savo protą išnaudoja nei berniukai, nes jos labiau trokšta pasivaikščiojimų. Mano visus vaikinus domino tik du dalykai - maistas ir miegojimas hamake biggrin.gif

QUOTE(dijore @ 2014 04 01, 08:13)
Mano vienas berniukas žaisdamas pradėjo skaudžiai kandžiotis.Jam apie 4 mėn., ar čia toks amžius kada nežino kaip savo energiją išlieti ? Nes vakar kaip pažaidėm tai šiandien ranka su "randais"  smile.gif

Būna kartais tokie dalykai. Ar čia specialiai, ar netyčia priklauso nuo to kokioje situacijoje ir su kokia veido išraiška tai daro. Mano merginos tai darydavo ir žaizdamos, ir specialiai - kanda ir žiūri į mano reakciją biggrin.gif Aš cyptelėdavau kaip žiurkė kai įkanda biggrin.gif jei matydavau kad ir toliau daro specialiai - įgnybdavau arba lengvai suimdavau už karšenės.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 04 01, 13:28)
Ar čia specialiai, ar netyčia priklauso nuo to kokioje situacijoje ir su kokia veido išraiška tai daro.


Manau kad jam netyčia taip gaunasi. Jis begalo judrus, kai paleidžiam tai 10-15 min nesuprasi kas darosi.Laksto tai į vieną tai į kitą pusę, šokinėja,lenda kad su juo pažaist.Žodžiu super aktyvus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 04 01, 14:59)
Manau kad jam netyčia taip gaunasi. Jis begalo judrus, kai paleidžiam tai 10-15 min nesuprasi kas darosi.Laksto tai į vieną tai į kitą  pusę, šokinėja,lenda kad su juo pažaist.Žodžiu super aktyvus  biggrin.gif

Taip bandykit cypsėt kaip žiurkė smile.gif merginom dažniausiai to užtenka, dėl berniukų nežinau - nei vienas mano berniukas niekada man nebandė kąsti
Atsakyti
Pasiguost užsukau. Ryte dukra rado Mūzytę negyvą cray.gif cry.gif
Vakare žvali lakstė. Prieš kelias dienas vakare ties išange truputį kraujo pastebėjom. Perskaičiau tikrai nemažai žiurkių forume, nusprendžiau, kad ruja. Daugiau nepasikartojo, ir popieriukų baltų pritiesę buvom, kad matytusi jei ką.
Taip ir nesupratau ko ji taip staiga. verysad.gif Antra vertus kai žvėriukas nesikankina tai ne pats blogiausias variantas. Daabr turbūt pertraukėlė nuo žiurkyčių. Dukra vis labiau užsiėmusi.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 04 04, 20:30)
Pasiguost užsukau. Ryte dukra rado Mūzytę negyvą  cray.gif  cry.gif


Labai užjaučiu Jus dėl Mūzos verysad.gif verysad.gif verysad.gif Minkštų jai sūrio debesėlių ir linksmo susitikimo su draugėmis.
Nesiseka Jums su žiurkėmis verysad.gif Visos merginos galėjo dar gyventi ir gyventi verysad.gif
Pas Mūzą tikrai nebuvo ruja. Matyt nuo streso užmiršote kad žiurkės nerujoja su krauju (taip pat kaip ir katės), jų išskyros bespalvės. Juk auginote jau kelis metus kelias merginas ir niekada iki tol nematėte narvelyje kraujo, o žiurkės rujoja kas 4-5 dienas.
Pas Mūzą buvo kraujavimas iš makšties verysad.gif Kad jis baigtusi savaime nesu skaičiusi, dabar žinosiu kad ir taip būna. O servetėlės buvo "normalios", negraužtos? Gal Mūza tiesiog išgraužė kraujo dėmeles kaip kad daro mano merginos. Todėl aš tokiais atvejais žiūriu ar neapkraujuota pati makštį kas pusvalandį ar valandą.
Pabaiga negydomo kraujavimo iš makšties dažniausiai būna liūdna - per kelias paras žiurkė nukraujuoja ir miršta verysad.gif
(Čia dabar parašysiu ne tiek jums, kiek gal kas kitas paskaitys kai bus toks atvejis) Pirma pagalba pamačius kraują iš makšties (nemaišyti su kitokiu kraujavimu - kai kraujas išsiskiria kartu su šlapimu) - kuo skubiau suleisti dicinoną (jis stabdo kraujavimą, jį reikia turėti žiurkinėje vaistinėlėje) ir kaip galima greičiau važiuoti pas veterinarą. Jei žiurkė pradeda kraujuoti vakare/naktį, tai reikia leisti dicinoną kelis kartus kol nustoja kraujuoti (neužmirštant kad vaistų dozė imama ne "iš akies" o tiksliai skaičiuojama pagal žiurkės svorį). Ir kitą dieną vežti pas veterinarą. Tokiais kraujavimo atvejais būna du variantai - bandyti gydyti antibiotikais arba operuoti (sterilizuoti viską išimant). Išvengti operacijos pavyksta labai retai - dažniausiai po kelių savaičių ar mėnesių kraujavimas vėl atsinaujina.
Kaip tik dabar pas mane guli mergina dar neatsibudusi po operacijos - buvo tas pats kaip pas Mūzą: praeitą savaitę pradėjo kraujuoti, sustabdžiau kraujavimą su dicinonu ir nusprendžiau pabandyti apsieiti be operacijos (gyvūnai kaip visada sumano susirgti pačiu netinkamiausiu finansiniu atžvilgiu metu), deja šią savaitę mergina vėl pradėjo kraujuoti, vis tiek teko skolintis ir operuoti verysad.gif o operacijos rizika jau padidėjo nes organizmas nusilpo verysad.gif labai tikiuosi kad atsigaus - tai jau antra jos operacija per kelis mėnesius (praeitą kartą pjoviau auglį), ji labai sunkiai budinasi, o ir amžius jau minimum 2 metai. Veterinarė buvo šokiruota kaip atrodė jos gimda verysad.gif
Atsakyti
Gal kas nors kokioj zooparduotuvėj matė plikų žiurkių ax.gif
Atsakyti
Ačiū už info. Jei dar kada laikysim žiurkas žinosiu dar daugiau. Stebėjom, kraujo daugiau tikrai nebuvo, Dėl sudraskytų popieriukų galvos neguldyčiau, bet 90% kad jie buvo sveiki. O ir atrodė žvali, ir valgė puikiai...O dėl kraujo (per rują) reiškia ne taip supratau skaitydama.
Atsakyti
Turime nauja vada ziurkiuku ;-)
http://www.skelbiu.l...u-14947063.html
ir
http://www.skelbiu.l...u-12650402.html
gal kas nores ;-)
kreipkites i pm, ar e-pastu: michamaster2mail.ru, ar mob.nr. 868011551
;-)
Atsakyti
O man kilo klausimas va,kazkaip daznai matau atiduodu ziurke,degu ir kitus grauzikus ir pagalvojau ar jie kaip sunys su katemis atsimena savo seiminingus ir liudi?ar kaip tik grauzikai to nejaucia,jam svarbu geras zmogus tik? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 07, 19:15)
O man kilo klausimas va,kazkaip daznai matau atiduodu ziurke,degu ir kitus grauzikus ir pagalvojau ar jie kaip sunys su katemis atsimena savo seiminingus ir liudi?ar kaip tik grauzikai to nejaucia,jam svarbu geras zmogus tik? smile.gif

Šunys irgi įvairiai elgiasi - vieni liūdi, o kiti džiaugiasi smile.gif
Dėl kačių nežinau - niekada neteko atiduoti.
Dėl žiurkių tai abu kartus kai teko pasiimti suaugusius gyvūnus iš šeimininkų jie tikrai liūdėjo ir labai kontaktuoti su manimi nesistengė verysad.gif manau buvę šeimininkai juos tikrai mylėjo ir skyrė jiems nemažai dėmesio. Visa laimė kad gyveno po du, tai galėjo bendrauti vienas su kitu, praėjo nemažai laiko kol pradėjo normaliau bendrauti (aš per prievartą bendrauti žiurkių neverčiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 07 balandžio 2014 - 19:25