Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

O ka darot vasara kai norisi atsidaryti kelis langus,nes karsta,o va ziurkiukas yra????nes buna juk toks skersvejukas mazas
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 03 12, 14:30)
O ka darot vasara kai norisi atsidaryti kelis langus,nes karsta,o va ziurkiukas yra????nes buna juk toks skersvejukas mazas

Pas mane balkonas visą dieną nuolat atidarytas jau nuo šeštadienio biggrin.gif vasarą bus atidarytas ištisą parą, išskyrus tą laiką kai žiurkės grindimis lakstys.
Mano visi narvai sustatyti tokiam kambario kampe kur niekada nebūna skersvėjo net kai vienu metu atidarytas balkonas kambaryje ir langas virtuvėje (kai keičiau butą specialiai ieškojau su tokiu kambario išplanavimu nors žiurkių tada net planuose nebuvo biggrin.gif ) Virtuvėje berniukų narvas irgi stovi tolimiausiame kampe be skersvėjo (teko atsisakyti kriauklės biggrin.gif )
Senutėms dėl viso pikto narvo sieną nuo balkono uždengiu kartonu arba gofroplastu.
Galima narvą tiesiog apdengti kokia antklode arba dekiu, kokio negaila (su mano merginomis tai nelabai pasiteisino - dekis gyvendavo vos kelias dienas biggrin.gif )
Atsakyti
nes pas mane 1kamb butas ir kambari ir virtuvej visur jauciamas toks vejelio dvelksmas,tai nezinau ka daryt, nes karsta namuose 25 laipsniai.
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 03 12, 15:49)
nes pas mane 1kamb butas ir kambari ir virtuvej visur jauciamas toks vejelio dvelksmas,tai nezinau ka daryt, nes karsta namuose 25 laipsniai.

Pas mane irgi vieno kambario butas smile.gif
Negi nėra nei vieno kampo kur nebūtų skersvėjo?
Galima baldų (sekcijos, spintos) pagalba padaryti neužpučiamą "nišą"
Arba teks paieškoti storesnio kartono ar gofroplasto ir iš 1-2 pusių narvą apdengti.
Atsakyti
tai vat kad nera, bes baldu daug,abai perstumdyti neiseina,o isnest i tamsu kambari ten ir laikyt gaila,nes nori buti prie zmoniu jis
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu patarti gera "ziurkiu" veterinara Vilniuje? Musu vienai ziurkytei per 3 dienas pasmakreje atsirado mazdaug 2 lt monetos dydzio neaiskus guzas, ji dar pakankamai jauna kad jau augliai prasidetu... (dar tik 5 menuo ) sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Korni* @ 2014 03 14, 22:25)
Sveiki, gal kas galetu patarti gera "ziurkiu" veterinara Vilniuje? Musu vienai ziurkytei per 3 dienas pasmakreje atsirado mazdaug 2 lt monetos dydzio neaiskus guzas, ji dar pakankamai jauna kad jau augliai prasidetu... (dar tik 5 menuo ) sad.gif

99proc kad čia ne auglys, o pūlinys (abscesas) smile.gif
Nes ir amžius dar "neaugliškas", ir vieta nelabai "augliška", ir augimo greitis kiek per didelis.
Pažiūrėkite ar nematyti "viršūnėlės" (juodo taškelio). Siūlau dar kelias dienas palaukti - "auglys" subręs ir pratrūks, beliks tik išvalyti (jei draugės-žiurkės nepadės)
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 14, 23:00)
99proc kad čia ne auglys, o pūlinys (abscesas)  smile.gif 
Nes ir amžius dar "neaugliškas", ir vieta nelabai "augliška", ir augimo greitis kiek per didelis.
Pažiūrėkite ar nematyti "viršūnėlės" (juodo taškelio). Siūlau dar kelias dienas palaukti - "auglys" subręs ir pratrūks, beliks tik išvalyti (jei draugės-žiurkės nepadės)

Aciu uz atsakyma, jo siandien matosi kad abscesas bresta .... sad.gif bet dar neprinokes ..., nes vakar apziurejau tai kol "zalias" buvo tai ir paslankus ir kietas buvo.... man ir itarimas buvo kad negali taip greit auglys toks didelis susiformuot . Na tikesimes greit prinoks ir susitvarkys viskas. O drenu jokiu nestato kad puliai gerai issivalytu? Antibiotiku jokiu nereiketu pavartot i ta kisene kai susprogs ? Nesusidurus su ziurkiniais abscesai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Korni* @ 2014 03 15, 13:02)
Aciu uz atsakyma, jo siandien matosi kad abscesas bresta .... sad.gif bet dar neprinokes ..., nes vakar apziurejau tai kol "zalias" buvo tai ir paslankus ir kietas buvo.... man ir itarimas buvo kad negali taip greit auglys toks didelis susiformuot . Na tikesimes greit prinoks ir susitvarkys viskas. O drenu jokiu nestato kad puliai gerai issivalytu? Antibiotiku jokiu nereiketu pavartot i ta kisene kai susprogs ? Nesusidurus su ziurkiniais abscesai sad.gif

Taigi džiaugtis reikia kad čia tik abscesas o ne auglys, kam tie liūdni veidukai smile.gif
Mano žiurkėm drenų nestatė, bet aš tik du kartus su abscesu buvau pas veterinarą, taigi pas kitus gal kitaip.
Jei pati žiurkė ar jos draugės absceso nesutvarko (t.y. neišvalo) tai galbūt reikės truputį padėti - viskas priklausys nuo to, kaip abscesas atsidarys ir kokio dydžio skylė/žaizda liks, ir ar ten rinksis toliau pūliai ar ne.
Aš abscesus 2-3 kartus per dieną valau taip (jei aišku būna tokia būtinybė)
- pagaunu žiurkę biggrin.gif
- "nuimu" užsitraukusį šašą
- išspaudžiu pūlius
- paimu insulininį švirkštą be adatos ir su osteniceptu arba paprasčiausiu kalio permanganato tirpalu gerai praplaunu
- su kitu insulininiu švirkštu į žaizdą pridedu tepalo, dabar naudoju veterinarinį Karbasept, anksčiau naudojau rusišką Levomikol
- duodu žiurkei didelį skanėstą biggrin.gif
Kai tik žaizdoje pūliai nebesirenka aš prie žaizdos nelendu - užgis pati smile.gif
Dėl antibiotikų man sunku jums kažką rekomenduoti - aš antibiotikų neduodu jei abscesas vienkartinis ir žiurkė jauna/sveika su geru imunitetu. Kai buvau su žiurkėm pas veterinarus tai vieną kartą tikrai reikėjo šerti antibiotikus (bet ten buvo vaikus maitinanti jauna mama iš zooparduotuvės su apleistu abscesu ant gerklės), o kitą kartą net neatsimenu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 15 kovo 2014 - 13:15
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 15, 14:07)
Taigi džiaugtis reikia kad čia tik abscesas o ne auglys, kam tie liūdni veidukai  smile.gif
Mano žiurkėm drenų nestatė, bet aš tik du kartus su abscesu buvau pas veterinarą, taigi pas kitus gal kitaip.
Jei pati žiurkė ar jos draugės absceso nesutvarko (t.y. neišvalo) tai galbūt reikės truputį padėti - viskas priklausys nuo to, kaip abscesas atsidarys ir kokio dydžio skylė/žaizda liks, ir ar ten rinksis toliau pūliai ar ne.
Aš abscesus 2-3 kartus per dieną valau taip (jei aišku būna tokia būtinybė)
- pagaunu žiurkę  biggrin.gif
- "nuimu" užsitraukusį šašą
- išspaudžiu pūlius
- paimu insulininį švirkštą be adatos ir su osteniceptu arba paprasčiausiu kalio permanganato tirpalu gerai praplaunu
- su kitu insulininiu švirkštu į žaizdą pridedu tepalo, dabar naudoju veterinarinį Karbasept, anksčiau naudojau rusišką Levomikol
- duodu žiurkei didelį skanėstą  biggrin.gif
Kai tik žaizdoje pūliai nebesirenka aš prie žaizdos nelendu - užgis pati  smile.gif
Dėl antibiotikų man sunku jums kažką rekomenduoti - aš antibiotikų neduodu jei abscesas vienkartinis ir žiurkė jauna/sveika su geru imunitetu. Kai buvau su žiurkėm pas veterinarus tai vieną kartą tikrai reikėjo šerti antibiotikus (bet ten buvo vaikus maitinanti jauna mama iš zooparduotuvės su apleistu abscesu ant gerklės), o kitą kartą net neatsimenu  g.gif

Aciu labai uz info, aisku dziaugiames kad tik abscesas, bet liudim kad nuo tokiu jaunu dienu problemos prasideda, na bet tikekimes kad tuo ir baigsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Korni* @ 2014 03 15, 15:19)
Aciu labai uz info, aisku dziaugiames kad tik abscesas, bet liudim kad nuo tokiu jaunu dienu problemos prasideda, na bet tikekimes kad tuo ir baigsis smile.gif

Čia ne problema, o nedidelis nemalonumas biggrin.gif Gal mergina kur įsidūrė ar draugė bekūsinėdama netyčia odą pradraskė, o kadangi tokia vieta tai ir užpuliavo.
O mergina gal "plika"? fuzzė ar sfinksė?
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 15, 16:17)
Čia ne problema, o nedidelis nemalonumas  biggrin.gif Gal mergina kur įsidūrė ar draugė bekūsinėdama netyčia odą pradraskė, o kadangi tokia vieta tai ir užpuliavo.
O mergina gal "plika"? fuzzė ar sfinksė?

Nea pati paparasciausia smile.gif net ne dumbo smile.gif smile.gif
Atsakyti