Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(ukmerge @ 2014 03 08, 13:49)
turiu is ar juoda ziurke (Juršėnas vardu, net nezinau kodel taip pavadinom, tiesiog taip).... 

Puiki istorija su tikėsimės iki galo laiminga pabaiga rolleyes.gif
Gaila tik kad joje figuruoja žiurkių mylėtojams nemalonūs gyvūnai verysad.gif

QUOTE(ukmerge @ 2014 03 08, 13:49)
gaila kad jie ilgai negyvena,,,,, bet jei teks vel nauja isigyti, tai jauciu bandysiu vel kudiki isigyti.... prieraisesnis buna. nors kas zino, gal man pasiseke tik..

Atimti gyvūnui galimybę gyventi su mama tiek kiek jam priklausytų nėra gera mintis verysad.gif Manau kad jūs negalite aiškinti kad taip išaugintas gyvūnas "prieraisesnis buna" nes kaip suprantu nesate daugiau auginusi nei vienos žiurkės.

Juršėnui linkiu daug sėkmės ir ilgo gyvenimo 4u.gif
Vardas nuostabus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 08, 14:25)
Šiandien praradau žiurkę dar jos nenusipirkusi verysad.gif 


ORNELLA, Mes turim kelis plikas ziurkes, gymusios sausio 26 ir vasario 11d gal sudomins?

http://www.skelbiu.l...u-12650402.html
Atsakyti
QUOTE(wishmaster79 @ 2014 03 08, 18:37)
ORNELLA, Mes turim kelis plikas ziurkes, gymusios sausio 26 ir vasario 11d gal sudomins?

Labai ačiū už pasiūlymą 4u.gif žiurkių man kol kas pakanka, nesiruošiu be priežasties didinti jų kiekio (o tiksliau narvų kiekio biggrin.gif )
Norėjau nupirkti šią žiurkę ne todėl kad ji "plika", o todėl kad ji nebuvo sveika ir jai reikėjo mano pagalbos. Ten buvo "plikas" berniukas ir dar visa krūvelė kitų žiurkių, tik jos buvo "ne mano" ax.gif O "sesę" paėmiau tik todėl kad jai jau buvau prižadėjusi, nesugebėjau tiesiog nueiti biggrin.gif
Bet jei merginos nepavyks supažindinti su mano jauniausiu kolektyvu, tai tada po kelių savaičių teks ieškoti 2-3 jaunų merginų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 08, 17:55)
Labai ačiū už pasiūlymą  4u.gif žiurkių man kol kas pakanka, nesiruošiu be priežasties didinti jų kiekio (o tiksliau narvų kiekio  biggrin.gif )
Norėjau nupirkti šią žiurkę ne todėl kad ji "plika", o todėl kad ji nebuvo sveika ir jai reikėjo mano pagalbos. Ten buvo "plikas" berniukas ir dar visa krūvelė kitų žiurkių, tik jos buvo "ne mano"  ax.gif  O "sesę" paėmiau tik todėl kad jai jau buvau prižadėjusi, nesugebėjau tiesiog nueiti  biggrin.gif
Bet jei merginos nepavyks supažindinti su mano jauniausiu kolektyvu, tai tada po kelių savaičių teks ieškoti 2-3 jaunų merginų  biggrin.gif


aisku ;-) na mes dar turim ir su kailiu irgi vasario 11d gyme:

http://www.skelbiu.l...u-14947063.html

jaj sugalvosite, kreipkites ;-) kitas vadas bus po menesio, nes tik vakar ir sianden gyme ;-)
Atsakyti
QUOTE(wishmaster79 @ 2014 03 08, 18:59)
jaj sugalvosite, kreipkites ;-) kitas vadas bus po menesio, nes tik vakar ir sianden gyme ;-)

Labai tikiuosi kad merginos manęs nenuvils ir jokių naujų žiurkių pirkti nereikės rolleyes.gif kol kas nesu pasiruošusi dar vienam narvui biggrin.gif bet turėsiu omenyje kad po mėnesio reikia žvilgtelėti į jūsų skelbimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 08 kovo 2014 - 18:45
Mano tai jetau pasiutelis,tik isdaigas daryti smile.gif kraika vis isstumia is narvelio smile.gif nespeju rinkt
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 03 09, 22:12)
Mano tai jetau pasiutelis,tik isdaigas daryti smile.gif kraika vis isstumia is narvelio smile.gif nespeju rinkt

Šaunuolis, linksminasi biggrin.gif
O kaip jis tą kraiką išstumia? Ima su rankomis granules ir mėto pro virbus? Ir netingi biggrin.gif
Atsakyti
Jo su kojytem stumia,susidaro kalniukas ir byra lauk tada biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir pastoviai sitaip smile.gif dar isigudrino guleti ten kur kraikas,tai kailiukas biski kvapo isigeria smile.gif
Atsakyti
Musiskesirgi sustumia taip kraika, bet narvo dugnas aukstais bortais, tai neisstumia lauk.
Beje, ar normalu, kad jos siusioja i kampa kuri nuolat issivalo nuo kraiko. Gaunasi kad ant pliko dugno daro.
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 03 10, 12:28)
Musiskesirgi sustumia taip kraika, bet narvo dugnas aukstais bortais, tai neisstumia lauk.
Beje, ar normalu, kad jos siusioja i kampa kuri nuolat issivalo nuo kraiko. Gaunasi kad ant pliko dugno daro.




Maniskis irgi buna padaro,o paskui atsigula smile.gif)))))
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 03 10, 13:20)
Jo su kojytem stumia,susidaro kalniukas ir byra lauk tada  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ir pastoviai sitaip smile.gif dar isigudrino guleti ten kur kraikas,tai kailiukas biski kvapo isigeria smile.gif

nieko sau darbininkas blink.gif sustumti 15-17 cm kalniuką dar reikia sugebėti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 03 10, 13:28)
Beje, ar normalu, kad jos siusioja i kampa kuri nuolat issivalo nuo kraiko. Gaunasi kad ant pliko dugno daro.

Kiekviena žiurkė turi savo supratimą apie tai kas "normalu" kai tai liečia švarą ir tvarką biggrin.gif prie geriausių norų šeimininkas to įtakoti niekaip negali rolleyes.gif nebent daryti "tariamą" dugną, bet tada žiurkės netenka vieno iš malonumų - knistis po kraiką
Atsakyti
Na mano dugnas narvo nedidelis 10-cm nera,tai isstumti jam lengva ten viska smile.gif
Atsakyti