Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 03, 17:47)
bet keisciausia,kad tokia ilga pertrauka,galvojau jau iki gyvenimo galo nebevirpins,o jinai cia mat sumaste,bet aisku nudziugau kaip ir jus ir sakete,kad organizmas gerai funkciuonuoja 4u.gif

Gal tiesiog nenutaikydavai pamatyti - juk ruja trunka vos kelias valandas.
Pas mane dabar 11 merginų, anksčiau buvo kelis kartus daugiau, bet kada jos rujoja matau labai retai - na nebent jaunimas viena ant kitos palipinėja.

QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 03, 17:47)
Tik kraika reikes pakeisti dabar cats best universal,tik kad keista ji ima ta didele granule ir ja sutrupina daintimis iki pjuvenu g.gif aisku neviskas,bet megsta taip daryti. Virsvorio regis neturi sveria 320g g.gif

Gal kraiką smulkina būtent dėl to, kad jai nesmagu po tas kietas granules vaikščioti su savo skaudančiom kojom. Kraiką reikia iš narvo iš viso išimti, vietoj jo kaip rašiau naudoti palą arba popierių. Ir iš viso atkreipk dėmesį ar užpakalinės kojos normaliai funkcionuoja - su amžiumi daugelis žiurkių pradeda jas "vilkti".
Sveria tikrai nedaug. Matyt pododermatitas bus susijęs su grotuotomis lentynomis. Blogai kad jas dengti pradėjai tik dabar, kai jau pamatei problemą, o ne nuo pat pradžių.
Pastiprink merginai imunitetą kuo nors kad organizmas sėkmingai susidorotų su infekcija.
Pas mane pododermatitu sirgo tik 3 žiurkės, gydymas būna ilgas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 03, 19:26)
Gal tiesiog nenutaikydavai pamatyti - juk ruja trunka vos kelias valandas.
Pas mane dabar 11 merginų, anksčiau buvo kelis kartus daugiau, bet kada jos rujoja matau labai retai - na nebent jaunimas viena ant kitos palipinėja.
Gal kraiką smulkina būtent dėl to, kad jai nesmagu po tas kietas granules vaikščioti su savo skaudančiom kojom. Kraiką reikia iš narvo iš viso išimti, vietoj jo kaip rašiau naudoti palą arba popierių. Ir iš viso atkreipk dėmesį ar užpakalinės kojos normaliai funkcionuoja - su amžiumi daugelis žiurkių pradeda jas "vilkti".
Sveria tikrai nedaug. Matyt pododermatitas bus susijęs su grotuotomis lentynomis. Blogai kad jas dengti pradėjai tik dabar, kai jau pamatei problemą, o ne nuo pat pradžių.
Pastiprink merginai imunitetą kuo nors kad organizmas sėkmingai susidorotų su infekcija.
Pas mane pododermatitu sirgo tik 3 žiurkės, gydymas būna ilgas  verysad.gif


na jau,ruja kiek skaiciau ir pas saviske maciau trunka para g.gif ziurejau kojytes normaliai funkciuonuoja,tik deda galines beveik pilna peda,kolkas neplinta,skaitysim ir gydysim 4u.gif as jai engystol'i duodu ar gerai?ar geriau eziuoles?
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 04, 12:23)
na jau,ruja kiek skaiciau ir pas saviske maciau trunka para g.gif

Dabar pasižiūrėjau kad tu teisi 4u.gif
Nors yra kur rašo kad trunka iki 12 val, bet daug kur ir 12-24 biggrin.gif Man kažkaip buvo užsifiksavę "prasideda vakare ir trunka per naktį".

QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 04, 12:23)
as jai engystol'i duodu ar gerai?ar geriau eziuoles?

Engystolio niekad nesu davusi tai nieko negaliu pasakyti geriau jis už ežiuolę ar blogiau. Gali padaryti kursą engystolio, paskui kursą ežiuolės
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 04, 11:23)
na jau,ruja kiek skaiciau ir pas saviske maciau trunka para g.gif ziurejau kojytes normaliai funkciuonuoja,tik deda galines beveik pilna peda,kolkas neplinta,skaitysim ir gydysim 4u.gif as jai engystol'i duodu ar gerai?ar geriau eziuoles?

Po kiek engistolio duodat? As kai sirguliavo irgi daviau, bet paskui nustojau...
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 03 04, 20:33)
Po kiek engistolio duodat? As kai sirguliavo irgi daviau, bet paskui nustojau...


priklauso nuo svorio,kadangi maniske nediduke,o vaistas nera atibiotikas,tai jei siek tiek daugiau duosi manau gal ir nieko tokio,juk homeopatinis,informaciniame lapelyje raso,kad net perdozavus salutiniu poveikiu nematyti.BET KALBU TIK APIE SI HOMEOPATINI VAISTA,kitiems turi buti apribojimai pagal ziurkes mase. smile.gif as duodu maziau nei ketvirtadali tabletes,sutrinu ta dali ir idedu tarp maisto slapio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 04, 12:54)
Dabar pasižiūrėjau kad tu teisi  4u.gif
Nors yra kur rašo kad trunka iki 12 val, bet daug kur ir 12-24 biggrin.gif  Man kažkaip buvo užsifiksavę "prasideda vakare ir trunka per naktį".
Engystolio niekad nesu davusi tai nieko negaliu pasakyti geriau jis už ežiuolę ar blogiau. Gali padaryti kursą engystolio, paskui kursą ežiuolės


na as irgi uzskaiciau ivairiai,matyt,kad visom skirtingai. 4u.gif o kur eziuole perkate? smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos ponios,
As gak ne i tema, bet turiu beda, kreipiuosi visur, kur tik galima.
Apie metu auginame sirijos ziurkenyte, prasau patarkit ka daryti, jei ji tapo mieguista, siandien pradejo ciaudeti urvelyje, o kai islindo pamaciau, kad visas uzpakaliukas slapiuoja.
Koks galetu buti gydymas, ir koki veterinara patartumet Siauliuose? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 04 kovo 2014 - 23:02
QUOTE(šeima iš 5 @ 2014 03 04, 22:59)
4u.gif  Sveikos ponios,
As gak ne i tema, bet turiu beda, kreipiuosi visur, kur tik galima.
Apie metu auginame sirijos ziurkenyte, prasau patarkit ka daryti, jei ji tapo mieguista, siandien pradejo ciaudeti urvelyje, o kai islindo pamaciau, kad visas uzpakaliukas slapiuoja.
Koks galetu buti gydymas, ir koki veterinara patartumet Siauliuose? verysad.gif


cia bandete skaityti? http://www.ziurkes.l...play.php?fid=35
Apie Siaulius nieko negaliu pasakyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 04, 22:34)
o kur eziuole perkate? smile.gif

Veterinarinėse vaistinėse, ampulėmis (vadinasi Echinacea compositum)

QUOTE(šeima iš 5 @ 2014 03 04, 23:59)
Koks galetu buti gydymas, ir koki veterinara patartumet Siauliuose? verysad.gif

O žiurkėnų temoje nebandėte klausti? Ten gal patikimesnė informacija būtų kas liečia žiurkėnų gydymą (jei juos iš viso Lietuvoje kas nors gydo g.gif )
Žiurkėną turbūt nesenei įsigijote?
Jei skaitot rusiškai tai čia man atrodo apie jūsų žiurkėno ligą (aš visko neskaičiau, tik permečiau akimis) http://hamster.ru/fo....php?f=6&t=5483
Gydymas antibiotikais: Chlooramfenicol, Baytril, Tetracycline и Trimetoprim-sulfa combinaties.
Tetraciklino negalima naudoti jauniems gyvūnams, Chlooramfenicol gali iššaukti vėžį, todėl lieka du antibiotikai.
Baytril analogas Lietuvoje yra enroksilis (enroxil), jo yra bet kokioje vet.vaistinėje esančioje prie vet. gydyklos. Būna tabletėmis ir leidžiamas, kadangi rašo kad sergantis žiurkėnas nevalgo tai net nežinau kokią formą geriau paimti.
Straipsnyję rašo kad pirmenybę reikėtų teikti antibiotikui Trimetoprim-sulfa. Radau kad pas mus yra sirupas Bactrim ("žmogiškas")
Taip pat labai svarbu kovoti su dehidratacija, tam reikia leisti arba girdyti Ringerio-Loko tirpalą (jo yra bet kokioj žmonių vaistinėje).
Dar duodami probiotikai.
Paieškojau dozuotes Enroksilio, tai leidžiama dozuotė skaičiuojasi 0,2 ml 1kg žiurkėno svorio (gaunasi po 0,02-0,03ml 100-150g žiurkėnui) 1 kartą per dieną dažniausiai po oda nors galima ir į kojos raumenį, arba girdo leidžiamą tirpalą, tada dozuotė ta pati tik duodama 2 kartus į dieną. Tik abiem atvejais vaistai skiedžiasi fiziologiniu tirpalu maždaug santykiu 1:1 (į raumenį leidžiasi grynas).
Leidžiasi ar girdosi su insulininiais švirkštais. Laikyti už "karšenės" ir per kelis kartus atsargiai kad neužspringtų įlieti į burnytę (aišku adata kai girdysite turi būti be adatos).
Čia parašyta kaip leisti vaistus http://www.hamster.r....php?f=108&t=38
Nuo šios ligos labai didelis mirtingumas taigi kuo skubiau reikia pradėti gydyti
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 05, 04:02)
Veterinarinėse vaistinėse, ampulėmis (vadinasi Echinacea compositum)
O žiurkėnų temoje nebandėte klausti? Ten gal patikimesnė informacija būtų kas liečia žiurkėnų gydymą (jei juos iš viso Lietuvoje kas nors gydo  g.gif )
Žiurkėną turbūt nesenei įsigijote?
Jei skaitot rusiškai tai čia man atrodo apie jūsų žiurkėno ligą (aš visko neskaičiau, tik permečiau akimis) http://hamster.ru/fo....php?f=6&t=5483
Gydymas antibiotikais: Chlooramfenicol, Baytril, Tetracycline и Trimetoprim-sulfa combinaties.
Tetraciklino negalima naudoti jauniems gyvūnams, Chlooramfenicol gali iššaukti vėžį, todėl lieka du antibiotikai.
Baytril analogas Lietuvoje yra enroksilis (enroxil), jo yra bet kokioje vet.vaistinėje esančioje prie vet. gydyklos. Būna tabletėmis ir leidžiamas, kadangi rašo kad sergantis žiurkėnas nevalgo tai net nežinau kokią formą geriau paimti.
Straipsnyję rašo kad pirmenybę reikėtų teikti antibiotikui Trimetoprim-sulfa. Radau kad pas mus yra sirupas Bactrim ("žmogiškas")
Taip pat labai svarbu kovoti su dehidratacija, tam reikia leisti arba girdyti Ringerio-Loko tirpalą (jo yra bet kokioj žmonių vaistinėje).
Dar duodami probiotikai.
Paieškojau dozuotes Enroksilio, tai leidžiama dozuotė skaičiuojasi 0,2 ml 1kg žiurkėno svorio (gaunasi po 0,02-0,03ml 100-150g žiurkėnui) 1 kartą per dieną dažniausiai po oda nors galima ir į kojos raumenį, arba girdo leidžiamą tirpalą, tada dozuotė ta pati tik duodama 2 kartus į dieną. Tik abiem atvejais vaistai skiedžiasi fiziologiniu tirpalu maždaug santykiu 1:1 (į raumenį leidžiasi grynas).
Leidžiasi ar girdosi su insulininiais švirkštais. Laikyti už "karšenės" ir per kelis kartus atsargiai kad neužspringtų įlieti į burnytę (aišku adata kai girdysite turi būti be adatos).
Čia parašyta kaip leisti vaistus http://www.hamster.r....php?f=108&t=38
Nuo šios ligos labai didelis mirtingumas taigi kuo skubiau reikia pradėti gydyti

Labai dekoju uz patarimus 4u.gif , daugiau visur tylu, ramu niekas ir neatsake.
Atsakyti
Ornella norejau taves paklausti del pododermatito. Ka tu davei ziurkei,kaip ji gydei?Skaiciau ziurkiu forumuose siek tiek,man regis,ka jau maniskei antibiotiku reikia verysad.gif skaiciau,kad reikia amoksicilino,kuris sudetyje kartu butu su klavulano rugstimi,bet ko gero,kad juos nusipirkti pirma turesim eiti pas veterinara,kad gauti recepta? As namie turiu zmogisku ospamox antibiotiku,bet ten veiklioji medziaga amoksicilinas vienas,ko gero nelabai tinka?Nes anotacijoj skaiciau,tai neraso,kad padeda odos i poodinio audinio uzdegimui unsure.gif g.gif maniskei buvo tik tinimas,dabar jau vienas pratruko ir sasiukas jau yra verysad.gif kraiko nera,viskas paminkstinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 03 05, 22:37)
Ornella norejau taves paklausti del pododermatito. Ka tu davei ziurkei,kaip ji gydei?

Šėriau Synulox, jo sudėtis ir yra amoksicilinas su klavulano rugstimi
Aš visus vaistus perku vet. vaistinėse kurios yra šalia veterinarinių gydyklų, receptų kažkaip dar niekas neprašė smile.gif
Iš to ką dar dariau tai du kartus per dieną tepdavau kalio permanganato tirpalu, ryte ir vakare tepdavau "zelionka". Vienai žiurkei dar tepdavau levomekolio tepalu (pirkau rusiškuose vaistuose), bet kitai nuo jo dar labiau progresavo, matyt individualiai viskas, o gal nuo dydžio priklauso.
Dabar aš vieną-du kartus per savaitę apžiūriu visų merginų kojas, ir pradedu imtis priemonių kai vos tik tose vietose atsiranda rausvumas.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 05, 22:36)
Šėriau Synulox, jo sudėtis ir yra amoksicilinas su klavulano rugstimi
Aš visus vaistus perku vet. vaistinėse kurios yra šalia veterinarinių gydyklų, receptų kažkaip dar niekas neprašė  smile.gif 
Iš to ką dar dariau tai du kartus per dieną tepdavau kalio permanganato tirpalu, ryte ir vakare tepdavau "zelionka".

apsimelavau maniske 384g sveria,cia dar skaitosi normali ar jau stambi? 4u.gif zilionke neissausina odos?reikes ir man pirkti tada tu antibiotiku blush2.gif du kartus i diena duodavai?kiek mazdaug laiko gydymas truko? blush2.gif smile.gif tiesa,skambinausi as i veta vaistine,kai man reikejo stronghold'o,tai mazdaug taip pasake uzregistruokite pas mus i vetereinarine ateikite vizito(kuris zinoma kainuos),tada parduosim blink.gif doh.gif as nenorejau sakyti,kad strongholdas ne kaciukams,o ziurkei,nes girdejau buna kai pasakai ir neparduoda doh.gif tai nesiregistravau.Salia namu nuejau ir gavau sumelavus,kad kaciukui blush2.gif tai bijau dabar antibiotikus pirkti,nes toj vetos vaistinej vel sakys uzsiregistruoti,o toj vaistineje kur salia namu,tai su antibiotikais irgi gireztesne politika rolleyes.gif
Atsakyti