Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Dabar rasome cia smile.gif
Atsakyti
Pavogiau nuotrauką iš rusų forumo iš serijos "Šunų ir žiurkių draugystė" blush2.gif (tikiuosi jos autorė smarkiai nepyks)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 31, 19:52)
Aš kalbu apie žiurkiuko charakterį/sveikatą/drąsumą/adaptaciją žiurkės "pirkimo momentui"  smile.gif
Toliau viskas eina "kaip dievas duos" - priklauso nuo žiurkės "genų" ir charakterio. Aš neturėjau nei vienos dokumentinės žiurkės ar žiurkės "iš žmogaus" kuri būtų mane nuvylusi. Iš zooparduotuvių turiu, ir ne vieną  verysad.gif 
Aš net iki pernai tikėjau, kad jei žiurkiukai yra gimę namuose ir su jais nuo mažens užsiimi tai automatiškai iš jų turi išaugti žmogaus nebijančios ir orientuotos į jį žiurkės. Dabar jau tuo nebetikiu  verysad.gif
Tiesiog gal pas kiekvieną yra savas "geros žiurkės" įvaizdis  biggrin.gif Niekada nepavadinsiu žiurkės "gera", jei aš negaliu žiurkės normaliai paimti į rankas ir paniurkyti, jei man tenka ją gaudyti kad sugrąžinti į narvą po pasivaikščiojimo, jei ji iki gyvenimo galo 100 proc manimi nepasitiki, jei ji priima mane tik kaip "aptarnaujantį personalą", jei ji atbėga pas mane tik dėl skanėsto o ne bendrauti, jei per pasivaikščiojimo 1-2 valandas ji užsiėmusi savais reikalais ir sėdžiu aš šalia ar ne jai visai nesvarbu, jei žiurkė baili/baikšti. Apie kandimą šeimininkui jau net nekalbu.
Didelė gėda man buvo šiandien kai dvi veterinarės laikė vieną net 300g nesveriančią mano žiurkę kad išspausti jai pūlinį  verysad.gif ačiū dievui kad laikė tvirtai ir nepaleido, kitaip būtų reikėję uždaryti gydyklą kelioms valandoms kol būtume ją gaudę, nes į rankas ji nesiduoda  doh.gif mergina pas mane gyvena beveik pusantrų metų  doh.gif kaip reikės iki pirmadienio kasdien valyti pūlinį man vienai ir leisti vaistus nelabai įsivaizduoju  doh.gif



Pritariu visom jegom. Realiai turejau as ir parduotuviniu ir naminiu ir kilmingu ir garazini laukini dabar beturiu... bet realiai kol nezinai kokia ta ziurka gali buti, tai net ir nelabai linkes bendrauti zveriukas atrodo tobulas smile.gif Aisku visur ir visada buna isimciu, bet naminukai numyluoti nuciuciuoti dauguma atveju tikrai pranoksta net ir is paziuros mielas kikinukes smile.gif

Ir dar ka gaim paminet-tai kuo daugiau ziurka mato savo gyvenime tuo ji idomesne, mielesne ir smagesne buna smile.gif

Aplinkos ivairove ir protiniu uzduociu gausa tikrai pastebimai lavina ziurkos prota ir elgesi smile.gif
Atsakyti
Jetau sitie vejai didziuliai,tai namie jauciamas skervejis net...tenka ziurkiuka pledu apdengus laikyti.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 31, 22:13)
Pavogiau nuotrauką iš rusų forumo iš serijos "Šunų ir žiurkių draugystė"  blush2.gif (tikiuosi jos autorė smarkiai nepyks)
user posted image



Labai faina foto smile.gif)) smagu kai sutaria gyvunai
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 02 01, 11:25)
Labai faina foto smile.gif)) smagu kai sutaria gyvunai

Kažkada seniai seniai mano erdelio terjerė irgi taip gulėjo, kol pirmas žiurkinas ir banguota papūga ja bėgiojo biggrin.gif
Dabar gi pinčerė Polina labai nervuojasi kai žiurkės ne narve biggrin.gif ir labai gerai padeda pabėgusias "nusikaltėles" gaudyti biggrin.gif Šiąnakt trečią valandą nakties kaip tik pusvalandį ieškojome pabėgusios žiurkės biggrin.gif
Atsakyti
Dingo ir nariai visi,tylu.....
Atsakyti
Visi i namukus ir popieriukais apsikamse biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na mano Mikutis smile.gif tai as jam visokiu namuku pridariau, bet miega tik vienam numyletiniam smile.gif tai nezinau kitus gal isimti ir padaryti daug jo numyletiniu tokiu pat? smile.gif
Atsakyti
O gal kas ziurkes SVEIKAS nebrangiai parduoda ar atiduoda?Man mergytes reiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 06, 13:14)
O gal kas ziurkes SVEIKAS nebrangiai parduoda ar atiduoda?Man mergytes reiketu blush2.gif



Kreipkites pas wishmaster79,ten galite rasti ko norite smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 06, 13:14)
O gal kas ziurkes SVEIKAS nebrangiai parduoda ar atiduoda?Man mergytes reiketu blush2.gif


Sveiki. sio metu pardavime ziurkiuku neturime
Yra vada gymusiu sausio 26d ir jir gales keliauti i naujus namus nuo vasario 26d
jaj palauksite, veliau galesim susisekti ir susitarti ;-)
Papildyta:
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 02 06, 19:11)
Kreipkites pas wishmaster79,ten galite rasti ko norite  smile.gif  4u.gif


dekuj uz reklama ;-)
Atsakyti