Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(tyli upė @ 2014 01 30, 17:59)
Mh, nu taip išein, kad slojikas antrątiek sveria mastau.gif. Gal ir taip. Kalbėjom tada apie svorį, bet gi tikro gryno (ne vaško) nei viena partizanka neišdavė  biggrin.gif
Kažkiek buvau užmetus stiklainiui, bet, matyt, per mažai. Pats kaltas  cool.gif

Ai, ateičiai žinosim ax.gif bet kokiu atveju- kvepia gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 01 30, 17:59)
Mh, nu taip išein, kad slojikas antrątiek sveria mastau.gif. Gal ir taip. Kalbėjom tada apie svorį, bet gi tikro gryno (ne vaško) nei viena partizanka neišdavė  biggrin.gif
Kažkiek buvau užmetus stiklainiui, bet, matyt, per mažai. Pats kaltas  cool.gif

o as 3 tokius "slojikus" is Nesuper parsigabensiu doh.gif Net zagtelejau ,pamacius svori biggrin.gif
Tikiuosi pateisins mano lukescius ir gerus kvapus pasirinkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 30 sausio 2014 - 18:14
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 18:47)
Kelis kart jau turbūt pirko
Papildyta:

Gal ir nieko aš irgi pagalvojau, kad "va veikia, gražėju", bet kad dar ir sausina normaliai... Turbūt tiktų problematišką riebią odą turinčioms - visus spuogus nugraužtų

Nei dilgčioja, nei kaip kitaip daro. Labai gerai susigeria. Tai pats geriausias kremas iš mano turėtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2014 01 30, 19:13)
o as 3 tokius "slojikus" is Nesuper parsigabensiu doh.gif Net zagtelejau ,pamacius svori biggrin.gif
Tikiuosi pateisins mano lukescius ir gerus kvapus pasirinkau.

Kol jus cia snekejot as paemiau ir pasveriau nauja zvake nepamenu nuorodos ax.gif tas kur pries kaledas pirkom, sveria 700g. Ten kur buvo 2 dideles zvakes uz 22 $ berods ax.gif tai jei cia kazkokios su stikliniu dangciu aisku kad svoris dar didesnis tongue.gif
Atsakyti
Carlin,

Kuri modeli pirkot?
Pakomentuokit, kai gausit, prasau smile.gif

QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 16:07)
Aš Bloom'e pirkau. Turi jų ir Saks, Amazone yra.... tik su dydžiais liūdniau. Oficialus pardavėjų sąrašas yra jų oficialiame tinklapyje  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2014 01 30, 19:06)
Kol jus cia snekejot as paemiau ir pasveriau nauja zvake nepamenu nuorodos  ax.gif tas kur pries kaledas pirkom, sveria 700g. Ten kur buvo 2 dideles zvakes uz 22 $ berods  ax.gif tai jei cia kazkokios su stikliniu dangciu aisku kad svoris dar didesnis  tongue.gif

Ten buvo kitokios, su plastikiniu dagteliu. O čia dabar didelis slovikas su masyvia stikline kepure. Ir sveria tikrai apie 1,2 kilo. Sakau, vien dangtis to sloviko sveria 207 g wacko.gif.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 01 30, 19:38)
Ten buvo kitokios, su plastikiniu dagteliu. O čia dabar didelis slovikas su masyvia stikline kepure. Ir sveria tikrai apie 1,2 kilo. Sakau, vien dangtis to sloviko sveria 207 g wacko.gif.

ir sugalvok tu man taip pavadint lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svelniai @ 2014 01 30, 20:24)
Carlin,

Kuri modeli pirkot?
Pakomentuokit, kai gausit, prasau smile.gif



komentuoju biggrin.gif gavau Canada Goose Trillium modelį wub.gif
user posted image

pasaka wub.gif atitiko visus lūkesčius cool.gif
dydį rinkausi pagal oficialią CG dydžių lentelę. Mėčiausi tarp XS ir S, pagal išmatavimus rekomendavo XS dydį, tokį ir pirkau. Tiko idealiai wub.gif dabar atlaisvinus šonus net ir pilvūzą nestuke.gif tokį jau nemažą supakavau lotuliukas.gif S būtų didoka per pečius ir krūtinę jau, nes ir ši tokia ne laisva smile.gif

Atskiras ačiū taurei 4u.gif wub.gif nes ją mes tikrai medžiojom gun_smilie.gif

nu ir aišku visai komandai ačiū 4u.gif ką mes be Jūsų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 19:44)
komentuoju  biggrin.gif  gavau Canada Goose Trillium modelį  wub.gif
user posted image

pasaka  wub.gif  atitiko visus lūkesčius  cool.gif
dydį rinkausi pagal oficialią CG dydžių lentelę. Mėčiausi tarp XS ir S, pagal išmatavimus rekomendavo XS dydį, tokį ir pirkau. Tiko idealiai  wub.gif  dabar atlaisvinus šonus net ir pilvūzą  nestuke.gif tokį jau nemažą supakavau  lotuliukas.gif  S būtų didoka per pečius ir krūtinę jau, nes ir ši tokia ne laisva  smile.gif

Atskiras ačiū taurei  4u.gif  wub.gif  nes ją mes tikrai medžiojom  gun_smilie.gif

nu ir aišku visai komandai ačiū  4u.gif  ką mes be Jūsų  cool.gif


Kiek gavosi striukyte jei nepaslaptis? bigsmile.gif Labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 19:44)
komentuoju  biggrin.gif  gavau Canada Goose Trillium modelį  wub.gif


pasaka  wub.gif  atitiko visus lūkesčius  cool.gif
dydį rinkausi pagal oficialią CG dydžių lentelę. Mėčiausi tarp XS ir S, pagal išmatavimus rekomendavo XS dydį, tokį ir pirkau. Tiko idealiai  wub.gif  dabar atlaisvinus šonus net ir pilvūzą  nestuke.gif tokį jau nemažą supakavau  lotuliukas.gif  S būtų didoka per pečius ir krūtinę jau, nes ir ši tokia ne laisva  smile.gif

Atskiras ačiū taurei  4u.gif  wub.gif  nes ją mes tikrai medžiojom  gun_smilie.gif

nu ir aišku visai komandai ačiū  4u.gif  ką mes be Jūsų  cool.gif

duok pasimatuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 30, 20:49)
duok pasimatuot lotuliukas.gif

GAFSA AS TAVO COLUMBIA PASIMATUOSIU drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2014 01 30, 20:46)
Kiek gavosi striukyte jei nepaslaptis?  bigsmile.gif Labai grazi  wub.gif


nemažai doh.gif kiek daugiau nei 1850 ax.gif
kaip tik dar per šalčius paeksplotuosiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 30 sausio 2014 - 19:55