Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(tyli upė @ 2014 01 30, 15:27)
Nus, viena žvakė lyg ir turėtų būti apie 632 gr. ar pan. (gi, prieš tą didįjį akcijinį pirkimą klausinėjom žinančių apie svorį), bet ne 1,2 kg unsure.gif Netikėtumas, bet nemačius, nežinau, kodėl.



QUOTE(Mopsyte @ 2014 01 30, 15:29)
Pala, pala....ne taip supratau....Cia vienos svoris 1,2 kg???  blink.gif  Tai gal ten akmenu i ja prideta?

Turinys- 600g , slojikas- dar tiek pat turbūt g.gif
Bet kai pirkom su akcija pigiausiai, po 10$, tai atrodo apie 10lt susitaupė, lyginant su LT kaina g.gif
Atsakyti
JCREW renkasi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už TH megztuką, gal net geriau atrodo nei tikėjausi:)
O vat kremas gautas jau seniau niekaip man netinka, tiesiog dilgčioja oda ir rausta pasitepus, keista nes išgirtas labai, visų tipų odai tinkamas... Šiaip nesu jautri, gal reik riebesnio tiesiog.
http://www.naturessh...am-p/wtsafc.htm
Reiks pardavinėti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 01 30, 16:36)
Kas, kad leidžiasi - kol kas sąskaitos raudonos unsure.gif  4u.gif



o kurios dienos leidžiasi? 01-18?
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 17:32)
Ačiū už TH megztuką, gal net geriau atrodo nei tikėjausi:)
O vat kremas gautas jau seniau niekaip man netinka, tiesiog dilgčioja oda ir rausta pasitepus, keista nes išgirtas labai, visų tipų odai tinkamas... Šiaip nesu jautri, gal reik riebesnio tiesiog.
http://www.naturessh...am-p/wtsafc.htm
Reiks pardavinėti sad.gif

Man irgi dilgčioja, pradžioj daugiau, paskui mažiau. Draugėms, kurios pirko-irgi dilgčiojo. Man rodos, nieko tame blogo, taip turi būti, juolab , kad tas ilgai netrunka, o oda pagražėja žymiai.
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 01 30, 18:37)
o kurios dienos leidžiasi? 01-18?

Aš 0118 jau senokai pasiėmus smile.gif Čia jau parlekia 0125 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 17:32)
O vat kremas gautas jau seniau niekaip man netinka
Reiks pardavinėti sad.gif

Man jis irgi nelabai tiko,tai tokius netinkančius sutepu tik kaklui,tada labai gerai,nei rausta,nei dirgsta,ir kaklo oda dėkinga rolleyes.gif Dabar Lierac'o vieną taip naudoju,liuksum smile.gif
Atsakyti
Kažin ar Dillards jau pirko, nes kašmyriukai garuoja intensyviai cray.gif
Atsakyti
QUOTE(niekaip @ 2014 01 30, 18:40)
Kažin ar Dillards jau pirko, nes kašmyriukai garuoja intensyviai  cray.gif

Kelis kart jau turbūt pirko
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 30, 18:38)
Man irgi dilgčioja, pradžioj daugiau, paskui mažiau. Draugėms, kurios pirko-irgi dilgčiojo. Man rodos, nieko tame blogo, taip turi būti, juolab , kad tas ilgai netrunka, o oda pagražėja žymiai.

Gal ir nieko aš irgi pagalvojau, kad "va veikia, gražėju", bet kad dar ir sausina normaliai... Turbūt tiktų problematišką riebią odą turinčioms - visus spuogus nugraužtų
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 30, 18:38)
Man irgi dilgčioja, pradžioj daugiau, paskui mažiau. Draugėms, kurios pirko-irgi dilgčiojo. Man rodos, nieko tame blogo, taip turi būti, juolab , kad tas ilgai netrunka, o oda pagražėja žymiai.

Ane? g.gif Keista, mano oda jautri, bet šitas kremukas visai jos nedirgina. Galvoju ir vėl jį nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 01 30, 17:36)
Kas, kad leidžiasi - kol kas sąskaitos raudonos unsure.gif  4u.gif

As apmokejau visas. Beje, is 18 dienos siuntos negavau suknytes, gal si karta bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 30, 19:11)
Turinys- 600g , slojikas- dar tiek pat turbūt g.gif
Bet kai pirkom su akcija pigiausiai, po 10$, tai atrodo apie 10lt susitaupė, lyginant su LT kaina g.gif

Mh, nu taip išein, kad slojikas antrątiek sveria mastau.gif. Gal ir taip. Kalbėjom tada apie svorį, bet gi tikro gryno (ne vaško) nei viena partizanka neišdavė biggrin.gif
Kažkiek buvau užmetus stiklainiui, bet, matyt, per mažai. Pats kaltas cool.gif
Atsakyti