Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sveikos merginos. Ar leidziasi artimiausiu metu lektuvas Klaipedoje su prekemis ? ax.gif
Atsakyti


QUOTE(saulute32 @ 2014 01 30, 15:29)

Berods čia

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 16:57)
o čia kaip?  g.gif  Gafsa su mano goos'ia ir savo stotiniais ar aš su savo goos'ia ir Gafsos stotiniais?  g.gif
nes pirmu atveju, Gafsa atrodytų kaip su išaugtine striuke  lotuliukas.gif toks vargšas vaikas, kur rankovės gerokai aukščiau virš riešo  unsure.gif
o antru atveju - aš atrodyčiau kaip su vyro žvejybiniais botais  lotuliukas.gif

Abu variantai turėtų žiūrėtis sexovai bigsmile.gif
Aš tai supratau, kad abi vienoj fotografijoj - viena basa, kita be plunksnų biggrin.gif

Kas klausė apie JankeeCandle.. ir aš giliai nustebau pamačius svorį 1,2 kg ir tada atitinkamai kainą, virš 77 lt g.gif Nu, bet, kai gausiu, tada žinosiu, verta ar neverta kitąkart paskui minią šiaušt biggrin.gif
Tikėjau mažesnio svorio, bet gal čia įpakavimas koks paturbintas, su akcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 30 sausio 2014 - 15:11
QUOTE(tyli upė @ 2014 01 30, 16:08)
Abu variantai turėtų žiūrėtis sexovai  bigsmile.gif
Aš tai supratau, kad abi vienoj fotografijoj - viena basa, kita be plunksnų  biggrin.gif

Kas klausė apie JankeeCandle.. ir aš giliai nustebau pamačius svorį 1,2 kg ir tada atitinkamai kainą, virš 77 lt g.gif  Nu, bet, kai gausiu, tada žinosiu, verta ar neverta kitąkart paskui minią šiaušt  biggrin.gif 
Tikėjau mažesnio svorio, bet gal čia įpakavimas koks paturbintas, su akcija.


Tos zvakes sveria, sveria....Turiu dvi stiklainiuose, su dviem knatais, tai vienos svoris virs 600 gr. 632 gr lygtais....
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 14:57)
o čia kaip?  g.gif  Gafsa su mano goos'ia ir savo stotiniais ar aš su savo goos'ia ir Gafsos stotiniais?  g.gif
nes pirmu atveju, Gafsa atrodytų kaip su išaugtine striuke  lotuliukas.gif toks vargšas vaikas, kur rankovės gerokai aukščiau virš riešo  unsure.gif
o antru atveju - aš atrodyčiau kaip su vyro žvejybiniais botais  lotuliukas.gif

As su striuke, tamsta su batais...kai dvi durneles su durelem cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 30, 16:21)
As su striuke, tamsta su batais...kai dvi durneles su durelem cool.gif


nu rimtai cool.gif šito varianto nebuvau apgalvojus lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir dar nuotraukoje be galvų lotuliukas.gif kaip liolikas ir bolikas sumaišę rūbus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 01 30, 17:12)
Tos zvakes sveria, sveria....Turiu dvi stiklainiuose, su dviem knatais, tai vienos svoris virs 600 gr. 632 gr lygtais....

Nus, viena žvakė lyg ir turėtų būti apie 632 gr. ar pan. (gi, prieš tą didįjį akcijinį pirkimą klausinėjom žinančių apie svorį), bet ne 1,2 kg unsure.gif Netikėtumas, bet nemačius, nežinau, kodėl.
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 01 30, 16:27)
Nus, viena žvakė lyg ir turėtų būti apie 632 gr. ar pan. (gi, prieš tą didįjį akcijinį pirkimą klausinėjom žinančių apie svorį), bet ne 1,2 kg unsure.gif Netikėtumas, bet nemačius, nežinau, kodėl.

Pala, pala....ne taip supratau....Cia vienos svoris 1,2 kg??? blink.gif Tai gal ten akmenu i ja prideta?
Atsakyti
QUOTE(aanzelikaa @ 2014 01 30, 14:51)
Ne taip parasiau. M maciau kad normalus. Norejau pasakyt kad batu kur ziuriu tik m ir d ismeta tai tie domina pagrinde. M normal o d siaurai ar placiai td? Nes man placiai reik biggrin.gif

D tas pats kaip ir M - vidutine. Taip parasyta prie dydzio "M (D)"? Isvis, blin, dekit nuoroda, buriu cia is stiklinio rutulio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 30 sausio 2014 - 15:38
QUOTE(Carlin @ 2014 01 30, 14:38)
net kvepavimas patankėjo  yahoo.gif  mano goos'ė gi ten yahoo.gif
laukiu, netrukdau, kvepuoju giiiiiiliai........  pioneer.gif


isduokit, kur ieskot tu nerealiuju goose? reikia. Jei ne siemet, tai kitais metais bent jau nesalciau..
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 01 30, 15:38)
D tas pats kaip ir M - vidutine. Taip parasyta prie dydzio "M (D)"? Isvis, blin, dekit nuoroda, buriu cia is stiklinio rutulio. lotuliukas.gif

As is 6pm visa lentele idejau kad zinot kuriuos rinktis 4u.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2014 01 30, 14:59)
kaip Loft kelniu dydziai? jei pagal lentele reikia 31, tai toki ir imti? va tokios domina : http://www.loft.com/...oy-pants/312612 , ir tas ilgis regular 172 cm turbut per trumpos butu g.gif

su mazdaug 102-104cm klubais didesnio nei 29 dydzio nereikia. Mano ugis 173cm, tai Tall siek tiek noretusi trumpesniu, bet ar Regular butu kaip tik, nezinau g.gif
Atsakyti