Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sveikos mergiotės biggrin.gif
kas galėtų man pasakyt, ar įmanoma palygint Mariobadescu ir Paulaschoice kremus veidui g.gif nu tarkim drėkinantys kremai - jau ne vieną Paulas indelį sunaudojau, labai tiko.. norėčiau pabandyt Mario, ale bijau unsure.gif ir nėr mėginukų užsisakyt.. ech.
Atsakyti
Sveiki,kazkada seniau buvo mineta temoje kad begimui geriausi ASICS kedai,gal galit parekomenduoti modeli,su kuriuo butu "lengva"begti biggrin.gif
ir kur su nuolaidom galima butu nusipirkti,ziurinejuos 6pm,gal dar kur yra.?Ir kaip dydziai ar atitinka,jei reik 39dydzio ,koki dydi imti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neferite: 03 vasario 2014 - 10:34
QUOTE(neferite @ 2014 02 03, 11:32)
Sveiki,kazkada seniau buvo mineta temoje kad begimui geriausi ASICS kedai,gal galit parekomenduoti modeli,su kuriuo butu "lengva"begti biggrin.gif
ir kur su nuolaidom galima butu nusipirkti,ziurinejuos 6pm,gal dar kur yra.?Ir kaip dydziai ar atitinka,jei reik 39dydzio ,koki dydi imti?


tas "lengva" bėgti yra taip individualu g.gif vienas mėgsta vienokio tipo bėgimo batus, kitas - kitokio... geriausia būtų pačiai pasimatuot ir pažiūrėt, kokie patogiau, su kuriais smagiau. ASICS yra ir pas mus, pasimatuokit keletą modelių, pažiūrėsit kurie Jums smagesni ir dydis bus aišku smile.gif
nes bėgimo batai tai ne šiaip batai pasivaikščiojimui smile.gif

aš pati kai rinkausi, pas mus išsimatavau ne vieno tipo batus ir kai kurie rekomenduoti, man asmeniškai visai netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 02 03, 12:57)
tas "lengva" bėgti yra taip individualu  g.gif  vienas mėgsta vienokio tipo bėgimo batus, kitas - kitokio... geriausia būtų pačiai pasimatuot ir pažiūrėt, kokie patogiau, su kuriais smagiau. ASICS yra ir pas mus, pasimatuokit keletą modelių, pažiūrėsit kurie Jums smagesni ir dydis bus aišku  smile.gif
nes bėgimo batai tai ne šiaip batai pasivaikščiojimui smile.gif

aš pati kai rinkausi, pas mus išsimatavau ne vieno tipo batus ir kai kurie rekomenduoti, man asmeniškai visai netiko  schmoll.gif

aciu 4u.gif
o kokius issirinkote?
Atsakyti

Renkama 4u.gif
Ideeli.com
Vitacost
Chadwicks
LOFT
Levi
AnnTaylor
Shopmattel
Hautelook
Drugstore
Sliceofnature truksta iki freeship nedaug
Mariobadescu
KOHLS
Luckyvitamin
Maideform
Mango
BLUEFLY
Sierratradingpost kodukas GAJ89047
6pm.com
Ruelala prisijunkite
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/Oldnavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif
Temos išparduotuvė
4u.gif


Parduodama :

HM 2-4 dydis
http://www.hm.com/us...article=16254-A spalva dark blue, kaina 55lt. Randasi Lietuvoje, Vilniuje


Parduodamas Vilniuje paltukas paauglei -juodas , dydis 16 , kaina 120lt. 4u.gif


Atsakyti
Sierros kodas nebeveikia. verysad.gif

This keycode has exceeded its maximum number of uses.
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2014 02 03, 12:39)
Sierros kodas nebeveikia.  verysad.gif

This keycode has exceeded its maximum number of uses.


ta pati jau ruosiaus rasyt.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2014 02 03, 12:39)
Sierros kodas nebeveikia.  verysad.gif

This keycode has exceeded its maximum number of uses.

-35% PTB6737R
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2014 02 03, 00:39)
DISNEY  truksta $5  iki freeship  ax.gif

sveiki, Disney jau nupirkta?
gal dar galima prisijungti prie mazu pliusiniu zaisliuku? Ar butinai reik 2 juospirkti?
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2014 02 03, 10:54)
sveiki, Disney jau nupirkta?
gal dar galima prisijungti prie mazu pliusiniu zaisliuku? Ar butinai reik 2 juospirkti?


jau nupirko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 02 03, 12:11)
jau nupirko  ax.gif

na ir gerai, nes ir taip zaislu be proto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2014 02 02, 17:27)
Imciau 12 regular

labai aciu uz patarima, o tai baigia galva apsisukti
Atsakyti