Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(linamog @ 2014 02 02, 19:39)


o aš sakyčiau, kad 6 kaip minimum, vakar kitoj temoj apie šiuos batukus diskutavo, mamytė pirko 6 d., tai per dideli

QUOTE
Maniskes peda 22cm , tai as noreciau paimti 5 dydi.


Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 20:34)
Nežinau, tik žvalgausi.

Jo, jo laimingas mat, prakeikimas ir ne kitaip. Nieks tokiom vaikščiojančiom disproporcijom rūbų nesiuva  biggrin.gif .

drinks_cheers.gif labai suprantu- pas mane tas pats 4u.gif ir dazniausia virsutiniu rubu tik vienas ismatavimas domina lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites nepirkit man Amazon,kazkaip issitryniau el.paste ta uzsakyma,tai rasau cia 4u.gif
Atsakyti
Ateinu padėkoti komandai už siuntinuką 4u.gif
Labai ačiū už RL megztukėlį, labai fainutis, bei už kitus gėrius 4u.gif
Atskiras ačiū Nesuper už skubų priėmimą ne priėmimo valandom biggrin.gif 4u.gif
Na Taurė su Gerdulka tai angel_not.gif
Ir labai dėkinga už vakar ir šiandien nupirktas suknytes mažajai thumbup.gif
Ačiū, kad pildot visus mano šeimynos norus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shvedryte: 02 vasario 2014 - 21:23
QUOTE(edicike @ 2014 02 02, 23:17)
Mergaites nepirkit man Amazon,kazkaip issitryniau el.paste ta uzsakyma,tai rasau cia 4u.gif

ok 4u.gif

QUOTE(shvedryte @ 2014 02 02, 23:22)
Ateinu padėkoti komandai už siuntinuką 4u.gif
Labai ačiū už RL megztukėlį, labai fainutis, bei už kitus gėrius 4u.gif
Atskiras ačiū Nesuper už skubų priėmimą ne priėmimo valandom biggrin.gif  4u.gif
Na Taurė su Gerdulka tai angel_not.gif
Ir labai dėkinga už vakar ir šiandien nupirktas suknytes mažajai thumbup.gif 
Ačiū, kad pildot visus mano šeimynos norus biggrin.gif

wub.gif


DISNEY dedu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 20:50)
Gal dar krūtinės apimtį ir ūgį išduotumėte  4u.gif .


per krūtinę dabar tai gal ir visi 90 bus cool.gif hihihi.gif nors šiaip normaliom sąlygom mažiau... dabar užsisega laisvai ir dar vietos lieka. Bet mano ir pečiai ne iš plačių, tai su striukėmis/paltais/švarkais man amžina bėda, kad visi didoki būna unsure.gif
o ūgis tai mano 174 cool.gif su 10 cm kablais lotuliukas.gif lotuliukas.gif o be jų 164 ax.gif ir liemuo kaip ir vietoje rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau ar kam idomu, bet yra nuolaidele juicy couture su kodu XOJUICY petkant uz $150 nuolaida $50
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 02 02, 23:04)
per krūtinę dabar tai gal ir visi 90 bus  cool.gif  hihihi.gif  nors šiaip normaliom sąlygom mažiau... dabar užsisega laisvai ir dar vietos lieka. Bet mano ir pečiai ne iš plačių, tai su striukėmis/paltais/švarkais man amžina bėda, kad visi didoki būna  unsure.gif
o ūgis tai mano 174  cool.gif  su 10 cm kablais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o be jų 164  ax.gif  ir liemuo kaip ir vietoje  rolleyes.gif

Mano ramybės būsenoj 90, vadinas jamsim xs. Širdingai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 23:19)
Mano ramybės būsenoj 90, vadinas jamsim xs. Širdingai  4u.gif .


oj tiek į trillium modelį tai drąsiai irnesakyk.gif kaip su kitais modeliais nežinau, bet šito viršutinė dalis laisva smile.gif bet dar svarbu ir pečių plotis, rankos... nors spėju, kad pagal Jūsų ūgį neturėtų būti platūs g.gif


Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 02, 20:39)

Aniaaa???? blink.gif O aš planavau tarp 6-7 doh.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2014 02 02, 22:02)
Aniaaa???? blink.gif  O aš planavau tarp 6-7  doh.gif  unsure.gif  unsure.gif


jūs gerai ir planavot, 5 d. bus per mažas jums 4u.gif rašiau kiek aukščiau kitos mamytės komentarą, jei norit, surasiu jos nicką, paklausit, kiek cm 6 d. viduj
Atsakyti
Mergaites priminkite ax.gif is kokio puslapiuko pirkote Vaseline kremukus 4u.gif
Atsakyti