Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(trioskute @ 2014 02 02, 19:20)
Mes tyliai ir kantriai laukiam  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2014 02 02, 18:31)
Bet tai pavalius su kuom nors, viniukas vis vien liks auksinis, o jei alergizuoja auksinis viniukas, tai netinka ir tiek g.gif, ar kazko as nesupratau unsure.gif? Man tai tvirksciai, praktiskai nealergizuoja vienos ausikes tik auksas, tad sunku buna rast auksinius viniukus.. blush2.gif. O valyciau..., labai kruopsciai pridengu perliuka.., viniuka su senobiška tarybine dantų pasta ar lūpdažiu biggrin.gif.

Kokiu lūpdažiu? bigsmile.gif Ir iš kur aš gausiu.. dar tarybinį? tongue.gif

Tai vat, kad neseniai gavau dovaną nuo brolio.. ir, panašu, kad netinka man šie auskariukai.. nu, gaila, nes gražūs, nemaži, su meile dovanoti.
O aš paprastų visai negaliu, dažniau sidabrą ir auksą galiu vert į ausis.. spėju, čia pirmi auksiniai, kurie užalergizavo.
Klausiu su mintim, kad dar pavalinėsiu ir pabandysiu - gal vis tik priprasiu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(rumpumpele @ 2014 02 02, 15:35)

Kad jau klausėte ne visai seniai,daug kas patarė,kas ir kaip,ir vėl to paties klausiat unsure.gif Kam tada rašyti,jeigu net neskaitot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 02 02, 10:51)
šiaip pas mane 91-92 paprastai būna  ax.gif  dabar kadangi paskutiniai perėjimosi nestuke.gif mėnesiai  biggrin.gif  tai jau link metro traukia, gal kokie 98  g.gif  pirkau XS, tai užsegu dar jį dabar, bet jau per pilvūzą vos vos  rolleyes.gif  ale tuoj vėl bus gerai  biggrin.gif

Gal dar krūtinės apimtį ir ūgį išduotumėte 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 19:50)
Gal dar krūtinės apimtį ir ūgį išduotumėte  4u.gif .

Jei ką, jų dydžių lentelė ideali, taip kaip rašo-taip ir yra 4u.gif
http://www.canada-go...izing-chart.jpg
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 02 02, 21:01)
Jei ką, jų dydžių lentelė ideali, taip kaip rašo-taip ir yra  4u.gif
http://www.canada-go...izing-chart.jpg

Jazau, kaip tik ten žiūriu. Ale jei klubai telpa, tai krūtinė netelpa, o ūgis mano 160cm. Kaži, nebus ma liemuo ties keliais g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 21:05)
Jazau, kaip tik ten žiūriu. Ale jei klubai telpa, tai krūtinė netelpa, o ūgis mano 160cm. Kaži, nebus ma liemuo ties keliais  g.gif .

kur planuojate pirkti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 02 02, 20:05)
Jazau, kaip tik ten žiūriu. Ale jei klubai telpa, tai krūtinė netelpa, o ūgis mano 160cm. Kaži, nebus ma liemuo ties keliais  g.gif .

laimingas atvejis lotuliukas.gif paprastai būna atvirkščiai lotuliukas.gif
Sakyčiau, žiūrėk pagal euro dydį, kurį nešioji. O dėl ūgio- Carlin lyg sakėsi, kad irgi nedicka g.gif
Atsakyti
Nu vyras apsirenge pries veja CK striuke, tai kita syki imsiu XL, nes L taip kaip tik, zodziu priaugti svorio jam negalima doh.gif biggrin.gif nu jei numes svorio, tai visai gerai bus.
O vat su tom mistiskai matuojamom sliopkem OshKosh Bgosh.
Tai gavom S, 5-6 dydi tai kaip tik, iki vasaros jau isaugs doh.gif zodziu, jei kas perkat, tai S yra 5-6 dydis ir atitinka 15 cm
Einu pirkt nauju, jei dar bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dinw @ 2014 02 02, 21:09)
kur planuojate pirkti? mirksiukas.gif

Nežinau, tik žvalgausi.
QUOTE(Gafsa @ 2014 02 02, 21:11)
laimingas atvejis lotuliukas.gif paprastai būna atvirkščiai lotuliukas.gif
Sakyčiau, žiūrėk pagal euro dydį, kurį nešioji. O dėl ūgio- Carlin lyg sakėsi, kad irgi nedicka g.gif

Jo, jo laimingas mat, prakeikimas ir ne kitaip. Nieks tokiom vaikščiojančiom disproporcijom rūbų nesiuva biggrin.gif .
Atsakyti


Renkama 4u.gif
Ideeli.com
Talbots imsiu 21.00
Vitacost
Chadwicks
LOFT
Levi
Drugstore
Sliceofnature truksta iki freeship nedaug
Mariobadescu
KOHLS
Sephora
Luckyvitamin
Maideform
Mango
BLUEFLY
Sierratradingpost kodukas GAJ89047
6pm.com
Ruelala prisijunkite
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/Oldnavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif
Temos išparduotuvė
4u.gif


Parduodama :

HM 2-4 dydis
http://www.hm.com/us...article=16254-A spalva dark blue, kaina 55lt. Randasi Lietuvoje, Vilniuje


Parduodamas Vilniuje paltukas paauglei -juodas , dydis 16 , kaina 120lt. 4u.gif

Prasidejo gymbuku akcija 4u.gif Prasau siusti uzsakymus su pagrindiniu ir atsarginiu krepseliais butinai smile.gif TURIU LAISVU GYMBUKU ax.gif
Gymbuku turi 4u.gif


Jurguciux 25
Alinka 25
Vaidziuke 25
Vysniux 25
B57 25
Juras 25
kristik 25
Marcinkus 25


Laukiam jusu noru smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2014 02 02, 19:06)
Merginos, gal kas galit patarti dėl Lands End mergaitiškų batų? Apie šituos noriu paklausti  ax.gif
Koja 23,5 - link 24cm. Iš moteriškų imu 6-7 dydį, europietiškas manau, kad yra 37. Kokį dydį imti šitų batų? Žadėjau 6, bet dabar dvejoju  doh.gif Padėkit, kas galit patart  ax.gif

5
Atsakyti