Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

mergaitės, o disney dar daug trūksta iki nemokamo shippo?
Atsakyti
Gal kas užmatėte geros kokybės ilgų pūkinių paltukų XS-S dydžio, tik norėtūsi ne juodo blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FranShan: 01 vasario 2014 - 23:36
QUOTE(FranShan @ 2014 02 02, 00:33)
Gal kas užmatėte geros kokybės ilgų pūkinių paltukų XS-S dydžio, tik norėtūsi ne juodo  blush2.gif

http://www.ibrandtra...-for-women.html
mergaites neuzsako is cia (kinietis.)
Papildyta:
mergaites temoje minejo,tiksliai nepamenu,bet spalva juoda buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinw: 01 vasario 2014 - 23:38
Kazka noriu grazaus smile.gif reikia gimtadienio proga sau dovana nediduke padaryti, tik nezinau ko noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 02 01, 16:02)
nu ką  cool.gif  Vilniuje siaučia nežmoniškas vėjas, o aš sau su merinuku trumpomis rankovėmis ir žąsyte ant pečių einu visa išsišiepus  lotuliukas.gif  jau galiu drąsiai pasakyt, kad čia buvo mano geriausias pirkinys iš JAV  cool.gif  wub.gif
tobula striukė  wub.gif

Baltai pavydziu smile.gif. Kai pirma karta pamaciau sita striuke,, pagalvojau kokia grazi smile.gif, tik trumpa biggrin.gif ir brangi biggrin.gif. Bet as jos nooooooriu

Kaip reikia nupirkti saviskiui kelnes is RL, dydziu lenteles nea, kaip orientuotis, gal kas pirkote ir galite pakomentuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi05: 02 vasario 2014 - 00:34
QUOTE(dinw @ 2014 02 01, 23:17)
Su kiek per klubus koki dydi emete? 4u.gif


šiaip pas mane 91-92 paprastai būna ax.gif dabar kadangi paskutiniai perėjimosi nestuke.gif mėnesiai biggrin.gif tai jau link metro traukia, gal kokie 98 g.gif pirkau XS, tai užsegu dar jį dabar, bet jau per pilvūzą vos vos rolleyes.gif ale tuoj vėl bus gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristi05 @ 2014 02 02, 01:29)
Baltai pavydziu smile.gif. Kai pirma karta pamaciau sita striuke,, pagalvojau kokia grazi smile.gif, tik trumpa biggrin.gif ir brangi biggrin.gif. Bet as jos nooooooriu

Kaip reikia nupirkti saviskiui kelnes is RL, dydziu lenteles nea, kaip orientuotis, gal kas pirkote ir galite pakomentuoti


aš pirkau vienas velvetkes, tai ėmiau jo tradicinį dydį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 02 vasario 2014 - 09:52
QUOTE(FranShan @ 2014 02 01, 23:33)
Gal kas užmatėte geros kokybės ilgų pūkinių paltukų XS-S dydžio, tik norėtūsi ne juodo  blush2.gif

http://www.overstock...amp;searchidx=1
ruda, XS, nedidinta
Atsakyti
Laba,

Merginos kur geriausios buna kainos dioru ,chaneliu ,lancomu ir t.t.????? biggrin.gif

Sirdingai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 02 02, 01:30)
mergaitės, o disney dar daug trūksta iki nemokamo shippo?


Nedaug- apie 15 bet truksta...
QUOTE(jurge3 @ 2014 02 02, 13:25)
Laba,

Merginos kur geriausios buna kainos dioru ,chaneliu ,lancomu ir t.t.????? biggrin.gif

Sirdingai aciu  4u.gif

Sephora.com
Nordstrom.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Briunete*** @ 2014 02 01, 23:04)
Gal belk renkate?

Nea ax.gif
Atsakyti
http://oldnavy.gap.c...p;pid=648704012
kiek butu su siuntimu iki Kauno? smile.gif
Atsakyti
Gerdulka, idek prasau sarasa ka renkat 4u.gif
Atsakyti