Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Gafsa @ 2014 02 01, 12:45)


pigiausiai maciau uz 76 dol. as sia pukine , praeitais metais pavasari-vasara g.gif


..........................
Merginos ,kelinta dazniausiai RL papildo ? g.gif
Stebiu ,keleta prekiu ,niekaip pagaut negaliu , o kai jau pamatau per velu buna rolleyes.gif
Atsakyti
merginos sakykit Ruum dydziai atitinka? 4u.gif
Atsakyti
ech, tų violetinių nebeduoda įsidėt doh.gif tai, kam netiks RL balerinkės Purple spalvytės 9 d., pasiūlykit
Turiu violetines 9 dydžio smile.gif
Atsakyti
sveiki norejau paklausti kada planuojat uzsakyti is sios parduotuves ?www.robeez.com
Atsakyti
Mergaites, gal kartais laisvu gymbuku turite? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 02 01, 12:40)
manau S,  visos striukes landsendo pas mane M, jos 1 dydziu padidintos, as viska siap nesioju is striukyciu L, o landsend viska M turiu ju 3 striukytes, pas mane per krutine 98, bet turiu tikrai placius petukus ir ilgas rankas  lotuliukas.gif  ten kur kitom su mano apimtim gerai M, as nesioju L, nes su M atrodau, kaip buratinas  lotuliukas.gif

bijau as to S scare.gif
Atsakyti
Ar teisingai suprantu, kad Talbots sale prekems duoda dar papildoma 60% nuolaida? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2014 02 01, 12:57)
bijau as to S scare.gif


iklabejai, einu seno modeliu landsendine dygzniuota pamatuosiu tarp pazastu, bet man ja siaurino ties sonais, nes po pazastim ir ir peciai buvo geri, tik sonai buvo platoki, tuoj pamatuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 02 01, 13:00)
iklabejai, einu seno modeliu landsendine dygzniuota pamatuosiu tarp pazastu, bet man ja siaurino ties sonais, nes po pazastim ir ir peciai buvo geri, tik sonai buvo platoki, tuoj pamatuosiu smile.gif

aciuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 02 01, 12:57)
Ar teisingai suprantu, kad Talbots sale prekems duoda dar papildoma 60% nuolaida?  g.gif

man rodos, kad kaina jau nurodyta su 60 proc. nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 02 01, 12:57)
Ar teisingai suprantu, kad Talbots sale prekems duoda dar papildoma 60% nuolaida?  g.gif


kasike man atrodo kainos galutines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vinija @ 2014 02 01, 13:02)
aciuuuuuuuu 4u.gif


tarp pazastu 52.5, cia M dydis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2014 02 01, 10:31)
YRA,as pirmadieni paemiau,

Gal jau 0125 dezute yra? unsure.gif


Yra, tik manęs nelabai yra 4u.gif . Vakare bandysiu būt, skambinkit, ieškosim ax.gif
QUOTE(Kristi05 @ 2014 02 01, 11:08)
Ačiū, Dilmuk, už prekytes smile.gif. Gimtadienis bus puikus smile.gif.

BIle vaikai patenkinti 4u.gif

QUOTE(Gafsa @ 2014 02 01, 11:43)
O RL dar yra ta papildoma nuolaida ar jau nebe?

Tau dar mažai lotuliukas.gif
Atsakyti