Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(gaikaSJ @ 2014 01 31, 18:26)
bet as taip isivaizdavau, kad jie siaurai pedai, tai kazkaip nelogiska g.gif

Pėdai tikrai ne plačiai skirti, o blauzda 40cm telpa lengvai, dar ir su siaurom kelnėm, manau, įkišiu.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 01 31, 18:28)
Pėdai tikrai ne plačiai skirti, o blauzda 40cm telpa lengvai, dar ir su siaurom kelnėm, manau, įkišiu.

8 dydzio aulo apimtis 38cm, o pas mane blauzda tik 34cm. Nu ziuresim, kai gausiu. Kazkaip galvoju, kai versta oda, tai gal ir siek tiek laisvoki graziai ziuresis. g.gif
Atsakyti
Sveikos, galite pasakyti is kokiu psl perkate swarovski auskariukus?smile.gif dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amazone777 @ 2014 01 31, 18:39)
Sveikos, galite pasakyti is kokiu psl perkate swarovski auskariukus?smile.gif dekoju 4u.gif

jomashop, macys, dillards
Atsakyti
QUOTE(GudLaima @ 2014 01 31, 16:53)

O Landsend renkamas? Mielai paimciau sita suknele ax.gif
http://www.landsend....H=Shopping_Cart
Atsakyti
macys renkamas? ax.gif
gerom kainom yra megztuku smile.gif
Atsakyti
O cia 01 25 dalinates Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2014 01 31, 18:12)
Tai va, as irgi laukiu ir jau zinau, kad bus ir didoki, ir per blauzda platus.  unsure.gif
RL tikrai skriaudzia plonesniu koju turetojas. Pas ji shaft circumference arba 15, arba 16 coliu.  doh.gif

O as ju nei vienu batu 16 coliu neradau doh.gif 15 man mazai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2014 01 31, 20:14)
O cia 01 25 dalinates Vilniuje g.gif


taip.

Nū tai apie RUUM nieks neatsakys,nea? Nu ir nereikia. Teks oranžinį siūt biggrin.gif, o šitą sunešios.

Beje kaip Jums RUUM kokybė? sijonukas tai lIAdas kaip gražiai pasiūtas.
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif
Bandysim vyrui matuot Levis dzinsus, is pirmo zvilgsnio lyg turetu tikti, neaisku tik ar to liemens aukscio uzteks g.gif
Tik Levis isdure su siais dzinsais, pagal foto turejo buti juodi su juodom siulem, o gavau su geltonais siulais susiuta... gaila, nes reikejo visu juodu...
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2014 01 31, 19:24)

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju visai komandai už siuntinuką 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

QUOTE(ylang @ 2014 01 31, 17:48)
Mergaitės, apie Mavi džinsiukus jau n kartų išdiskutuota, bet detaliau dėl dydžio neradau info. Gal turit juos kas ir patarsit, su 103 sėdimąja kokio dydžio reiktų (tų tampriųjų, su didesniu kiekiu elastano)?  4u.gif

29d ėmiau su šiek tiek mažesne apimtim bigsmile.gif tuos tampresnius, o ar tilpsiu, bus matyt ax.gif

QUOTE(Stepė @ 2014 01 31, 20:24)


Beje kaip Jums RUUM kokybė? sijonukas tai lIAdas kaip gražiai pasiūtas.

Esu patenkinta kokybe, visi rūbeliai 100% cotton, švelnūs, mieli wub.gif Kas man patiko, kad berniukams nėra platūs rūbai, kas mums ir aktualu, nes esam prie kūdesnių thumbup.gif
Atsakyti