Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(anerita* @ 2014 01 31, 16:05)
Tylioji, as tau parsiau i emeila laiska ax.gif

Ačiū 4u.gif Paskaičiau, parašiau.

Avataras iškalbingas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ieskau vyrui geros kokybes, siltos striukes, reik pusilges, jei ka uzmatysit dekit nuorodas , siandien ryte atsikele ir pastatė mane prie fakto doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2014 01 31, 14:25)
Ieskau vyrui geros kokybes, siltos striukes, reik pusilges, jei ka uzmatysit dekit nuorodas , siandien ryte atsikele ir pastatė mane prie fakto doh.gif  biggrin.gif

Jungiuosi ir as prie paiesku tiek sau, tiek vyrui, kad ir is columbia bigsmile.gif Patarkit, ka bigsmile.gif O tai niekaip neissirenkam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 01 31, 14:11)
o gal is siltu zieminiu vyr batu, kuriuos galite pareklamuoti  bigsmile.gif



gal nėra sunkūs : g.gif size 9, ½ pair = 22.5 oz/ 637.86 g

http://www.columbia....default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2014 01 31, 14:20)
man tiko  wub.gif Siiiltos  wub.gif
Dabar kelnes bandau jamti. vis medziojau ta dydi, bet vis nesekmingai... kol galiausiai visai buvo dingusios. Bet ziu - vel atsirado bigsmile.gif  thumbup.gif



o kelnes mane irgi domintu kokios siltos, idekite poto nuoroda kai nupirks Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geraszmogus @ 2014 01 31, 14:33)
gal nėra sunkūs :  g.gif  size 9, ½ pair = 22.5 oz/    637.86 g

http://www.columbia....default,pd.html

Cia vieno bato svoris.
Atsakyti
QUOTE(geraszmogus @ 2014 01 31, 14:33)
gal nėra sunkūs :  g.gif  size 9, ½ pair = 22.5 oz/    637.86 g

http://www.columbia....default,pd.html

AXA, MACIAU SVORI IRGI GALVOJU JEI BATAS PO 350 G gal nera sunkus , neturiu galimybes pasvert turimu, taip butu aisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 01 31, 14:22)
Ačiū  4u.gif  Paskaičiau, parašiau.

Avataras iškalbingas  bigsmile.gif  thumbup.gif

reik truputį isdaigų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2014 01 31, 12:37)
mano ismieros ne tos dimensijos biggrin.gif sunkiai man su mazom patart blush2.gif  biggrin.gif

biggrin.gif
tada paklausiu kitaip biggrin.gif o pagal ju dydziu lenteleje nurodytus centimetrus rubas atitinka ,ar nelabai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2014 01 31, 14:51)
biggrin.gif
tada paklausiu kitaip  biggrin.gif  o pagal ju dydziu lenteleje nurodytus centimetrus rubas atitinka ,ar nelabai? bigsmile.gif

nu zinok, viska perku tokios ismieros, kaip daugumoj is USA mirksiukas.gif (bet mano ismieros jau ten i gala -ne i pradzia lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 31 sausio 2014 - 14:57
QUOTE(anerita* @ 2014 01 31, 15:25)
Ieskau vyrui geros kokybes, siltos striukes, reik pusilges, jei ka uzmatysit dekit nuorodas , siandien ryte atsikele ir pastatė mane prie fakto doh.gif  biggrin.gif

Irgi ieškau tokios pusilgės ir neplačios vyrui:) sau vis dar ieškau palto iki kelių, šilto. Kažko panašaus kaip populiarusis CK. Nieko nerandu tik trumpos arba kaldros.
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2014 01 31, 15:25)
Ieskau vyrui geros kokybes, siltos striukes, reik pusilges, jei ka uzmatysit dekit nuorodas , siandien ryte atsikele ir pastatė mane prie fakto doh.gif  biggrin.gif


O kam pingvinui striukė? biggrin.gif

Šiandien po darbo prašysiuosi į svečius.

Kam ten diedam batų reik? Pernai saviškiui sierroj columbia pirkau, nieko jie ne sunkūs. Aišku tada nesveika nuolaida buvo - 51 proc. swoon.gif bet nei 200 nekainavo.
Beje nusiunčiau Gerdulkai 40 proc. kodą, man rodos kad beveik viskam taiko (bent jau mot. columbia batams taiko) tik reik tam tikrą sumą surinkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 31 sausio 2014 - 15:04