Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(bonda @ 2014 01 31, 11:06)
as tai bareminerals naudoju mirksiukas.gif jis ne skystas ar tepamas, o miltuku pavidalo mirksiukas.gif sitoki



O kaip del spalvytes? Kokia rinktis reiktu? ax.gif

Ar naudoju tokia, 4 numeriuka, man ji super, tik tokia ji nera labai sviesi
http://www.amazon.co...n/dp/B001J2XSPW
Atsakyti
Naturesshea kremas pažadėtas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ggrass: 31 sausio 2014 - 12:54
QUOTE(Altika @ 2014 01 31, 12:44)
O kaip del spalvytes? Kokia rinktis reiktu? ax.gif

Ar naudoju tokia, 4 numeriuka, man ji super, tik tokia ji nera labai sviesi
http://www.amazon.co...n/dp/B001J2XSPW

as bare minerals concealer turiu du numeriukus -tai labai gerai man gaunas lotuliukas.gif turiu Bisque ir Summer Bisque -pirmas toks raudonesnis, antras geltonesnis -taip abstrakciai kalbant 4u.gif biggrin.gif as emiau tokiu mini rinkinukus pradzioj -tai va spalvas taip ir atradau biggrin.gif

man berods, ju originaliam psl budavo kazkoks testas spalvai nusistatyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 31 sausio 2014 - 12:54
Gal kuri susidūrus ar LOFT papildo dydžius, ar jei jau nėr ir nebebus ?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2014 01 31, 13:42)
ir tam, ir tam mirksiukas.gif nes su salicilo rugstim jis -tai ir gydo 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 01 31, 09:02)
gyvai buvau mačius, bet nečiupinėjus biggrin.gif užsienyje daug kas jas nešioja, man vis užkliūdavo akis orouostuose ar šiaip kur, kad mano skonio striukės  biggrin.gif  tada pradėjau tą ženkliuką vis pastebėti... net ir filmus kokius apie arktį kai rodo, labai dažnai ten su jomis būna smile.gif
tada dar čia Gafsa pareklamavo...   bet vis galvojau nu ne, už tiek striukės aš tikrai nepirksiu  lotuliukas.gif  ale metai bėgo, o aš vis nerasdavau tai, kas man patinka.... o pirkti bet ko, nemėgstu 

drinks_cheers.gif Vertingi žodžiai wub.gif.

QUOTE(Vinija @ 2014 01 31, 09:34)
Tai va dziaugiuosi, kad nepaklausiau patyrusiu komentaru ir pirkau kaip parode sirdis lotuliukas.gif  he he

o jau rėkt reikėjo, ašaras šluostyt 2.gif, pripezėjus kažkuriai, kad netiks. Niekada nereik iš anksto nusispręst mirksiukas.gif.

QUOTE(nesuper @ 2014 01 31, 11:51)
visą  smile.gif išlygina visokius nelygumus, oda kaip šilkinė pasidaro. Padeda išlaikyti makiažą daug ilgiau, ypač, jei tenka būti šiltoj patalpoj  smile.gif

o ne tik dėmetas ir paspuoguotas vieteles? g.gif ir apskritai - conceler ir primer - kokie jų skirtumai? kas po ko ar vietoj ko, santykyje su kremu ir pvz. biria pudra? blush2.gif.
arba nukreipkit į makiažo kursus biggrin.gif.
QUOTE(trioskute @ 2014 01 31, 12:23)
Mergaites, o kaip su timberlandais, gal kas zino? Uzsakyta buvo 01-13, bet iki siol negavau nei saskaitos, nei kad atsauke mano uzsakyma  g.gif

Taure po atostogų surašys 4u.gif.

QUOTE(Pum@ @ 2014 01 31, 12:33)
Savaitgali sake pasistengs surasyti visoms del Timberland. Kaip supratau, daug atsauktu yra  g.gif

4u.gif
QUOTE(rozete @ 2014 01 31, 12:52)
Gal kuri susidūrus ar LOFT papildo dydžius, ar jei jau nėr ir nebebus ?

Man atrodo, kad būna įvairiai, stebėkit nusižiūrėtą prekę 4u.gif. Nors ką esu pirkusi, po to bandydama surast tą prekę pagal nuorodą, neberasdavau/rašydavo kad soldout, bet čia gal netinkama išvada, jei ieškau po mėnesio-kito g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manouche: 31 sausio 2014 - 13:12
QUOTE(AstaRaud @ 2014 01 31, 13:28)
O sierros yra koks kodukas...?



Aha, mane irgi domina smile.gif
Atsakyti
Kas turit sierros kodą kokį gal galit patikrinti ar šiems batams taiko http://www.sierratra...or-men~p~5590h/
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2014 01 31, 13:11)
Man atrodo, kad būna įvairiai, stebėkit nusižiūrėtą prekę 4u.gif. Nors ką esu pirkusi, po to bandydama surast tą prekę pagal nuorodą, neberasdavau/rašydavo kad soldout, bet čia gal netinkama išvada, jei ieškau  po mėnesio-kito g.gif.

dėkui, paseksiu 4u.gif nors kainos jau pakilo, arba kitaip tariant nuolaida sumažėjo biggrin.gif prieš savaitę buvo 60proc, dar vakar mačiau 50proc o šiandien jau "tik" 40proc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilyte123 @ 2014 01 31, 15:21)
Aha, mane irgi domina  smile.gif

Sierra kodukas NWE4550E
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2014 01 31, 13:32)
  Sierra  kodukas  NWE4550E


jungiuosi biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2014 01 31, 15:11)
ohmy.gif ne tik dėmetas ir paspuoguotas vieteles? g.gif ir apskritai - conceler ir primer - kokie jų skirtumai? kas po ko ar vietoj ko, santykyje su kremu ir pvz. biria pudra? blush2.gif.
arba nukreipkit į makiažo kursus biggrin.gif.

Būt gerai. Aš irgi draugiškai užsirašyčiau bigsmile.gif

Ba esu absoliučiai neelektrifikuota mamų pieštukų sferose, bet, su jumis susidėjęs, išmoksti daug naujų žodžių tongue.gif
Kiek suprantu, primeris (primer) yra makiažo pagrindas, visam veideliui, tepamas prieš visokias pudras, rausvinimus ir pan.
O konsileris (tuoj kažkas temoj nualps biggrin.gif ) yra maskuotojas, probleminėm vietelėm pamaskuoti, toks kaip pieštukas.. 4u.gif
Atsakyti