Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(nesuper @ 2014 01 31, 11:06)


o geresnio primerio nei šitas, kol kas neradau
http://www.smashbox....nner/index.tmpl

tai ji vietoj kremo naudoji? ar ant kremo? ax.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2014 01 31, 10:34)
Labas rytas:) Atejau padekoti Gerdulkai, Taurei ir Nesuper uz prekytes. Vaikiski ugg batukai super, biski didokus pirkau, bet rudeniui bus kaip tik, sijonelis ruum - wub.gif  nu ir....................steve madden batai......25,5 peda (9USA) TIK TIK, odonukai viliuosi prasinesios ir bus labai patogu...Tai va dziaugiuosi, kad nepaklausiau patyrusiu komentaru ir pirkau kaip parode sirdis lotuliukas.gif  he he

Tai cia tie patys batukai kur bijojai kad dideli bus? kur daug diskusiju sukele batu tema? ax.gif O tai kad tiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2014 01 31, 13:02)
kokiose krautuvese jo duoda? ax.gif

jei LT, tai neturiu supratimo smile.gif O jei USA, tai jų firminėj, sephoroj, gal dar kur g.gif

QUOTE(bonda @ 2014 01 31, 13:04)
tai ji vietoj kremo naudoji? ar ant kremo? ax.gif  biggrin.gif  4u.gif

aš ant kremo smile.gif ir ne kiekvieną dieną, o kai noriu būt labai graži lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2014 01 31, 12:13)

aš ant kremo  smile.gif ir ne kiekvieną dieną, o kai noriu būt labai graži  lotuliukas.gif

supratau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba, gal kas galit pagelbeti del landsend moterisku batu dydzio ax.gif

mano peda 24,3cm, tai 7 ar 7,5 dydi reiktu imti g.gif
Vaikui dvejus batus pirkau pagal ju lentele ir abeji siek tiek didoki, tai kazi kaip cia su tuo dydziu? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip su timberlandais, gal kas zino? Uzsakyta buvo 01-13, bet iki siol negavau nei saskaitos, nei kad atsauke mano uzsakyma g.gif
Atsakyti
O sierros yra koks kodukas...?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2014 01 31, 12:06)


ir dar turiu toki neutrogenos -bet cia jau special spuogams 4u.gif  sitas

O šitas spuogų maskavimui ar gydymui?
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2014 01 31, 12:02)
kokiose krautuvese jo duoda? ax.gif

smashbox kristianoj ar sarmoj yra pas mus.

QUOTE(trioskute @ 2014 01 31, 12:23)
Mergaites, o kaip su timberlandais, gal kas zino? Uzsakyta buvo 01-13, bet iki siol negavau nei saskaitos, nei kad atsauke mano uzsakyma  g.gif

Savaitgali sake pasistengs surasyti visoms del Timberland. Kaip supratau, daug atsauktu yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pum@: 31 sausio 2014 - 12:34
QUOTE(TomaKa @ 2014 01 31, 13:12)
Tai cia tie patys batukai kur bijojai kad dideli bus? kur daug diskusiju sukele batu tema? ax.gif  O tai kad tiko  thumbup.gif

aga, sitie patys 4u.gif aciu uz palaikyma, galiu ramiai atsipusti...bet patarimas del steve madden bateliu (balerinkiu)-jos tai didintos gerokai....TIKRAI. O cia ankle boots (iki kauliuko uzdari ant kulno)-dydis atitinka

Geru apsipirkimu linkiu visoms;)

uraaaaaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pum@ @ 2014 01 31, 12:33)
smashbox kristianoj ar sarmoj yra pas mus.
Savaitgali sake pasistengs surasyti visoms del Timberland. Kaip supratau, daug atsauktu yra  g.gif


Aisku, supratau smile.gif Laukiam savaitgalio tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2014 01 31, 12:32)
O šitas spuogų maskavimui ar gydymui?

ir tam, ir tam mirksiukas.gif nes su salicilo rugstim jis -tai ir gydo 4u.gif
Atsakyti