Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Temos išparduotuvė [/b] 4u.gif[/color]
Gerdulka, 2014 01 28, 20:30
Tema buvo uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2014 01 30, 23:48)
Renkasi, bet truksta iki freeship  ax.gif

Gerai tada. smile.gif o dar daug iki free shipping'o liko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 22:03)
Iki paakių dar nepriėjom, kol kas tepu tuo pačiu kaip ir veidą (dabar jau galit užmėtyti akmenimis) prašau rekomenduoti normalų riebų kremą veidui



QUOTE(manouche @ 2014 01 30, 22:51)
Tą patį bigsmile.gif sueina irnesakyk.gif.

supratau... na nelabai rekomenduojama su tuo pačiu... švelnesnė oda aplink akis, nei veido.. bet aišku čia kiekvieno pasirinkimas mirksiukas.gif 4u.gif

mane šitas sudomino, bet akim neradau, tai kažkaip ir neapsisprendžiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2014 01 30, 20:43)
Sveikos damutės  biggrin.gif ,
Gal kuri galit patarti dėl victorios Secret rūbų? Kaip jų dydžiai atitinka ar ne?
Ir kaip kokybė ,man teko girdėti,kad prasta ,tiesa tai ,ar ne??

ten toookiu grožių yra........ wub.gif
Ačiuks 4u.gif

Ka turiu ar turejau, niekas nenuvyle mirksiukas.gif ypac fantastiskas golfas merinas +silkas wub.gif jau nezinau kiek metu turiu, o jis vis toks pats, kaip naujas wub.gif dabar tokiu nematau, gailiuos, kad daugiau spalvu neemiau kazkada biggrin.gif
marskinukai ir kasdieniniai, ir sventiniai super thumbup.gif ir sijonu turiu, ir maikiu, ir jogos kelnes man ju labai wub.gif
aisku, geriausia tai apatinis trikotazas thumbup.gif ir maudomai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 21:36)
Carlin goose tikrai šauni, gal ir aš tokią išstenėsiu kada. O jūs gyvai ją buvot mačiusi arba bent kažką tos firmos?


gyvai buvau mačius, bet nečiupinėjus biggrin.gif užsienyje daug kas jas nešioja, man vis užkliūdavo akis orouostuose ar šiaip kur, kad mano skonio striukės biggrin.gif tada pradėjau tą ženkliuką vis pastebėti... net ir filmus kokius apie arktį kai rodo, labai dažnai ten su jomis būna smile.gif
tada dar čia Gafsa pareklamavo... lotuliukas.gif bet vis galvojau nu ne, už tiek striukės aš tikrai nepirksiu lotuliukas.gif ale metai bėgo, o aš vis nerasdavau tai, kas man patinka.... o pirkti bet ko, nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz siuntinuka mergaitės gavau sijoneli, nuliudau sad.gif per didelis, pirkciau iskart mazesni, labai patiko..gal kas nori pirkit ar keisti i mazesni.
12 dydis sijonėlio
juosmuo 43 cm.
apie klubus 52
ilgis 51

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2014 01 30, 18:53)
Ane?  g.gif  Keista, mano oda jautri, bet šitas kremukas visai jos nedirgina. Galvoju ir vėl jį nusipirkti  blush2.gif


man ir jis labai patiko nei dilgcioja nei ka, laabai patiko 4u.gif
Atsakyti
http://www.naturessh...am-p/wtsafc.htm
Sveikos,o gal kuri parduodat tokį kremuką?Dabar jokių nuolaidų nėra jam ax.gif

Atsakyti
Labas rytas:) Atejau padekoti Gerdulkai, Taurei ir Nesuper uz prekytes. Vaikiski ugg batukai super, biski didokus pirkau, bet rudeniui bus kaip tik, sijonelis ruum - wub.gif nu ir....................steve madden batai......25,5 peda (9USA) TIK TIK, odonukai viliuosi prasinesios ir bus labai patogu...Tai va dziaugiuosi, kad nepaklausiau patyrusiu komentaru ir pirkau kaip parode sirdis lotuliukas.gif he he
Atsakyti
Labas ,o tai 18 siuntinukai jau buvo ,negavau jokios zinutes
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2014 01 31, 09:35)
Labas ,o tai 18 siuntinukai jau buvo ,negavau jokios zinutes

jusu su 0125siunta ateis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birute.k @ 2014 01 31, 11:31)
http://www.naturessh...am-p/wtsafc.htm
Sveikos,o gal kuri parduodat tokį kremuką?Dabar jokių nuolaidų nėra jam ax.gif


Yra dabar jam nuolaida čia...

Sakau gal ir man reiktų pasiimti... ax.gif
Atsakyti