Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Gal patarsit kur pigiau Estee Lauder ieškot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2014 01 30, 21:09)
paskaicius komentarus kad daug kam dilgciuoja, rausta oda nuo juo ,beria kisau i pardavima , bet veliau pagalvojau nu negi nepasibandysiu  lotuliukas.gif
Mano oda jautri , jei kas nepatinka iskart parausta , o su siuo kremuku ,jokiu pirstejimu ,paraudimu, jauciu teigiama poveiki , tepu savaite  jau ...vakar drauge uzklause ka darau ,  kad oda isgrazejo  lotuliukas.gif Ziresim ,kaip toliau bus  biggrin.gif

Bandysiu ir aš tuomet dar susidraugaut, blogiausiu atveju gal vyras sunaudos. Carlin goose tikrai šauni, gal ir aš tokią išstenėsiu kada. O jūs gyvai ją buvot mačiusi arba bent kažką tos firmos?
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 21:36)
Bandysiu ir aš tuomet dar susidraugaut, blogiausiu atveju gal vyras sunaudos. Carlin goose tikrai šauni, gal ir aš tokią išstenėsiu kada. O jūs gyvai ją buvot mačiusi arba bent kažką tos firmos?

as irgi viska kas netinka vyrui grudu biggrin.gif

p.s. jei dilgcioja oda-netinka, nekankinkite savo odos
Atsakyti
Sveikos damutės biggrin.gif ,


Gal kuri galit patarti dėl victorios Secret rūbų? Kaip jų dydžiai atitinka ar ne?
Ir kaip kokybė ,man teko girdėti,kad prasta ,tiesa tai ,ar ne??

ten toookiu grožių yra........ wub.gif



Ačiuks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurge3: 30 sausio 2014 - 20:45
Atejau padekoti visai komandai uz siuntinuka, viskas tiko ir labai patiko, ypatingai vyrui patiko, kadangi jam tinkancius dydzius sunku rasti biggrin.gif. Didelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2014 01 30, 21:09)
paskaicius komentarus kad daug kam dilgciuoja, rausta oda nuo juo ,beria kisau i pardavima , bet veliau pagalvojau nu negi nepasibandysiu  lotuliukas.gif
Mano oda jautri , jei kas nepatinka iskart parausta , o su siuo kremuku ,jokiu pirstejimu ,paraudimu, jauciu teigiama poveiki , tepu savaite  jau ...vakar drauge uzklause ka darau ,  kad oda isgrazejo  lotuliukas.gif Ziresim ,kaip toliau bus  biggrin.gif

Jau ir as noriu jooooo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2014 01 30, 20:48)
Jau ir as noriu jooooo biggrin.gif

Geras, tikrai verta pabandyt
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2014 01 30, 21:48)
Jau ir as noriu jooooo biggrin.gif

Pusei netinka, o kitai pusei baisiai patinka:)
Kokia jo kaina gavosi su 40% nieks nežino? Neberandu skaičiukų, o ir pirkau kelias prekes, tai nžn už kiek parduot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ggrass: 30 sausio 2014 - 20:55
QUOTE(ggrass @ 2014 01 30, 20:52)
Pusei netinka, o kitai pusei baisiai patinka:)

Jei ta pusė, kuriai netinka, panaudotų kiek ilgiau- jaučiu sumažėtų dar per pusę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2014 01 30, 21:43)
Sveikos damutės  biggrin.gif ,
Gal kuri galit patarti dėl victorios Secret rūbų? Kaip jų dydžiai atitinka ar ne?
Ir kaip kokybė ,man teko girdėti,kad prasta ,tiesa tai ,ar ne??

ten toookiu grožių yra........ wub.gif
Ačiuks 4u.gif


nežinau ar patarsiu, bet turiu 2 suknutes-megztas, klasikinės, man patinka, dydžiai atitiko, neišsitampė, net po visos darbo dienos sėdint išlaiko formą.
Atsakyti
apie kokį čia kremuką kalbat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 01 30, 12:12)
Ek, užpirk mišias, kad Anerita spėtų persiųsti, kai gaus tongue.gif  biggrin.gif

jau uzpirkau biggrin.gif . Tai tikiu, kad gausiu biggrin.gif
Atsakyti