Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 29, 13:41)
prasme tokia kad klausia per kurjeri bus greičiau negu paprastu paštu ? nes aš negavau jokios dpd nuorodos. vadinasi siunčia paštu  unsure.gif  ax.gif

nepykit,neišmiegojau doh.gif ir vis tiek nesuprantu..kalbam apie javari? man abu užsakymai yra su DHL.. vienam yra nuoroda su numeriu laiške..kitam nėra..bet tas numeris matosi javari accounte.. tuos numeriukus nukopijavau į post.lt ir panačiau,kad jau "Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje. ". o ar kurjeriu ar paštu kkeliauja šios dalies nesupratau smile.gif vakar javari pristatė pašto kurjeris į namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 13:51)
nepykit,neišmiegojau  doh.gif  ir vis tiek nesuprantu..kalbam apie javari? man abu užsakymai yra su DHL.. vienam yra nuoroda su numeriu laiške..kitam nėra..bet tas numeris matosi javari accounte.. tuos numeriukus nukopijavau į post.lt ir panačiau,kad jau "Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje. ". o ar kurjeriu ar paštu kkeliauja šios dalies nesupratau smile.gif vakar javari pristatė pašto kurjeris į namus smile.gif


taip apie javari. o pas mane nera jokiu numeriuku schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 29, 12:41)
prasme tokia kad klausia per kurjeri bus greičiau negu paprastu paštu ? nes aš negavau jokios dpd nuorodos. vadinasi siunčia paštu  unsure.gif  ax.gif

ir aš negavau sad.gif o mūsų paštas šūdinai, atsiprašant, dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 29, 13:53)
ir aš negavau sad.gif o mūsų paštas šūdinai, atsiprašant, dirba  doh.gif

o pačiame javaryje žiūrėjot užsakymą? nes man pašte nėr sekimo numeriuko, tik javaryje prie užsakymo 4u.gif
aš dalį ištryniau smile.gif numeriukas ilgesnis turi būt smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 29 sausio 2014 - 13:07
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 13:51)
nepykit,neišmiegojau  doh.gif  ir vis tiek nesuprantu..kalbam apie javari? man abu užsakymai yra su DHL.. vienam yra nuoroda su numeriu laiške..kitam nėra..bet tas numeris matosi javari accounte.. tuos numeriukus nukopijavau į post.lt ir panačiau,kad jau "Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje. ". o ar kurjeriu ar paštu kkeliauja šios dalies nesupratau smile.gif vakar javari pristatė pašto kurjeris į namus smile.gif

tai mes nepykstam biggrin.gif viska jau ta-pa-ti paaiskino 4u.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 29, 13:53)
taip apie javari. o pas mane nera jokiu numeriuku  schmoll.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif pas mane irgi nera jokiu numeriuku, visur ziurejau nu bet nematau, arba visai akla biggrin.gif gausi Blunte print screna det cia mums biggrin.gif
Atsakyti
saulute32 kaip jausdama padariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 29 sausio 2014 - 13:11
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 29, 14:06)
tai mes nepykstam biggrin.gif viska jau ta-pa-ti paaiskino 4u.gif
drinks_cheers.gif pas mane irgi nera jokiu numeriuku, visur ziurejau nu bet nematau, arba visai akla biggrin.gif gausi Blunte print screna det cia mums biggrin.gif

Neieškokit, nes gali važiuoti ir be numeriuko. Iš Javrių dažnai važiuoja irneregistruotos.
Tiesiog laukit lapuko iš pašto. Teks į paštą kulniuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano orderis visai kitoks - numeris yra, bet pas Blunte parašyta, kad keliauja DHL, pas mane nerašo, kokiu būdu keliauja. Tik kabo užrašas, kad Estimated delivery date 04.02. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 14:11)
saulute32 kaip jausdama padariau biggrin.gif

nera nieko panasaus verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Taip taip, saulute32, mano irgi toks, kaip Jūsų.
Mes turbūt pirkom iš UK, o blunte iš FR.
Atsakyti
O pas mane prie vienų yra, prie kitų nėra, ale nesuku galvos, vistiek ateis, nu kur dings biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 01 29, 14:16)
Neieškokit, nes gali važiuoti ir be numeriuko. Iš Javrių dažnai važiuoja irneregistruotos.
Tiesiog laukit lapuko iš pašto. Teks į paštą kulniuoti.  mirksiukas.gif

neteks man i pasta kulniuot, nes pastininke gera turiu, tempia viska i namus: sportinis vezimelis, roges, triratukas ir t.t. thumbup.gif
jei iki vasario 4 d negausiu tai jau galesiu javariui meiles laiskus rasyt? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 01 29, 14:19)
Taip taip, saulute32, mano irgi toks, kaip Jūsų.
Mes turbūt pirkom iš UK, o blunte iš FR.

drinks_cheers.gif jo, as is co.uk pirkau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 29 sausio 2014 - 13:20