Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(me2za @ 2014 01 29, 11:15)
Žiauriai juokingos kainos biggrin.gif

Osteocare pas mus apie 45 lt

feroglobin pas mus apie 48 lt

perfectil pas mus apie 60 lt

moterims pas mus apie 50 lt

vyrams pas mus apie 50 lt

Žodžiu yra ir daugiau gerų kainų amazone vitabiotics papildams: nėščioms, maitinančioms, vaikams, C, B, E ir t.t. biggrin.gif


bet nesiuncia i LT, reikia pirkti UK adresu, ir vienai saskaitai duoda pirkti tik po 5 vnt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 06:57)
pire DHL temos..nuo 25dienos nepasikeičia statusas,kad Vokietijoj siuntinys  g.gif  kaip suprantu javari pristato pašto kurjeris...būtų idomu sužinoti ar kaip nors vyksta judėsimas su tuo siuntiniu  g.gif

Iš javari.de laukiau siuntos nuo gruodžio 19 d. Sekimo nuorodoje statusas visąlaik kabojo, kad 12.21 siunta gauta Vokietijos tarpt. siuntų punkte. Toliau - jokių įrašų. Nesulaukusi batų, sausio 16 d. parašiau javariui, jie sutiko, kad jau turėjau gauti batus, ir iškart išsiuntė antrą porą. Sausio 20 d. gavau lapuką iš pašto - atkeliavo pirmoji užsakyta batų pora doh.gif parašiau javariui, kad gavau ir ką daryti, kai atkeliaus antroji. Pasiūlė tiesiog neatsiimti jos. Kitą rytą - 07:15 blink.gif - paskambino lpexpress kurjeris, kad turi man siuntą. Pasakiau, kad man jos nevežtų, o grąžintų siuntėjui. Be problemų. Net nustebau, kad viskas taip lengvai ir greitai išsisprendė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 29, 11:19)
bet nesiuncia i LT, reikia pirkti UK adresu, ir vienai saskaitai duoda pirkti tik po 5 vnt 4u.gif


Tai čia problema? biggrin.gif Kai toks skirtumas, tai ir per Australiją apsimoka pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 29 sausio 2014 - 11:36
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 19:58)
Kreipiuosi pagalbos, gal labiau į kaunietes  4u.gif  siunčiausi batus iš javari.fr. Gavau siuntos sekimo nr. Pagal šį nr. matau įrašą, kad mano batai - Kauno BP, Biruliškių g. 8, Kaunas. , nors visad veždavo man juos į namus iš Tauragės pašto.
Ir dar yra naujas įrašas, kad siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Ir kad gavėjui išrašytas siuntos gavimo pranešimas pristatomas į gavėjo korespondencijos dėžutę, nors visą dieną buvau namie. O kas juokingiausia - gyvenu už 100 km nuo Kauno smile.gif
Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono  g.gif  (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif  )

na jau gal išsisprendėt klausimą, bet man vasarą buvo atvejis- pirkau vyrui crocs'us iš javari.fr , paskambino moteriškė , kadangi atostogavau- sutarėm, kad grįžusi pasiskambinsiu ir ji atveš. kaip ji išsireiškė- pristato iš namų... veiksmas Marijampolėje, kur yra ir paštas, ir kurjerių taškai... smile.gif
Atsakyti
merginos maciau siuntet per tarpmergaiciu.lt registruodamos lpexpres siuntinukus, ar tikrai prie pastomato leidzia kita dydi pasirinkt ir nuskaiciuoja tik 3.99?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 29, 11:35)
Tai čia problema? biggrin.gif Kai toks skirtumas, tai ir per Australiją apsimoka pirkt lotuliukas.gif


Jokiu probelmu, jau pati uzsisakiau ir laukiu, tiesiog informuoju merginas, jei sugalvotu kooperuotis ar pan 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gabrielita21 @ 2014 01 29, 11:53)
merginos maciau siuntet per tarpmergaiciu.lt registruodamos lpexpres siuntinukus, ar tikrai prie pastomato leidzia kita dydi pasirinkt ir nuskaiciuoja tik 3.99?


Tikrai leidzia 4u.gif
Atsakyti
uff...javaris jau LT cool.gif ryt gausiu smile.gif ba užsakiau draugės vyrui batus ir sakiau bus iki savaitgalio biggrin.gif tai įtampa buvo,kad prisižadėjau, o jie nejuda iš vokietijos..ale va pabumbėjau ir atvažiavo iki LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 13:13)
uff...javaris jau LT  cool.gif  ryt gausiu smile.gif ba užsakiau draugės vyrui batus ir sakiau bus iki savaitgalio  biggrin.gif  tai įtampa buvo,kad prisižadėjau, o jie nejuda iš vokietijos..ale va pabumbėjau ir atvažiavo iki LT  biggrin.gif

pastu tubut ilgiau truks nei per kurjeri siunciant ane? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 29, 11:15)
Žiauriai juokingos kainos biggrin.gif

Osteocare pas mus apie 45 lt

feroglobin pas mus apie 48 lt

perfectil pas mus apie 60 lt

moterims pas mus apie 50 lt

vyrams pas mus apie 50 lt

Žodžiu yra ir daugiau gerų kainų amazone vitabiotics papildams: nėščioms, maitinančioms, vaikams, C, B, E ir t.t. biggrin.gif


Ačiū 4u.gif
Perfectil jau apsirūpinta.
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 29, 13:28)
pastu tubut ilgiau truks nei per kurjeri siunciant ane? cool.gif

ta prasme? rolleyes.gif jei dieną pamatau,kad LT batai,tai jau kitą dieną sulaukiu skambučio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 13:36)
ta prasme?  rolleyes.gif  jei dieną pamatau,kad LT batai,tai jau kitą dieną sulaukiu skambučio smile.gif


prasme tokia kad klausia per kurjeri bus greičiau negu paprastu paštu ? nes aš negavau jokios dpd nuorodos. vadinasi siunčia paštu unsure.gif ax.gif
Atsakyti
gal kuri nesenai pirkote gillette skutimosi peiliuku ir pasidalintumete gera kaina, kazkaip niekaip nerandu doh.gif
user posted image
Atsakyti