Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema


Sveikos,

gal yra norinciu jungtis prie Tesco drabuzeliu? 4u.gif
Vilnius.
uzsakinesiu siandien.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 01 29, 08:41)
Merginos as pas jus su klausimu, del aliexpress. atkeliavo prekes, bet nera 5 daiktu, parasiau laiska paradvejui, bet isvis jokios reakcijos, 60 dienu terminas dar nepraejo, bet negaliu iskelt disputo, nes nebera to langelio "open dispute" nezinau ka ten tas pardavejas primaklino, bet jis buvo padares labai trumpa laika prekiu siuntimo, tai jau po keliu dienu buvo atceit jos jau nusiustos, ir rase kad siuntinys finished, bet jis tada turbut vel kazka padare, nes man i ta skilti orders vel jo prekes isikele, bet tik tos kurias as ir gavau, bet ne visos kurias as pirkau, taigi ka dabar daryt?skaiciau ir tame help centre kas parasyta, bet nieko neradau naudingo kas galetu padet mano situacijoje, gal jus turit patirties? verysad.gif



kiek man teko dometis internete, jau nieko nepadarysite, kai finished, jau viskas, pinigus pardavejes gavo. viska, ka galite padryti, prigasdinti blogu atsiliepimu.l bet man nepadejo, pries kaledas trys siuntinius gavau pvz vietoje 10 vnt, tik 1 ir t.t. pardavejai nereagavo, parasiau blogus atsilipeimus ir amen, liko nemazas nuostolis sau.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 29, 08:56)
kiek man teko dometis internete, jau nieko nepadarysite, kai finished, jau viskas, pinigus pardavejes gavo. viska, ka galite padryti, prigasdinti blogu atsiliepimu.l bet man nepadejo, pries kaledas trys siuntinius gavau pvz vietoje 10 vnt, tik 1 ir t.t. pardavejai nereagavo, parasiau blogus atsilipeimus ir amen, liko nemazas nuostolis sau.

jei sąžiningas pardavėjas, jis pasiūlys pakeisti įvertinimą ir gražins skirtumą. nebent jo negąsdina prastas įvertinimas
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 29, 09:00)
jei sąžiningas pardavėjas, jis pasiūlys pakeisti įvertinimą ir gražins skirtumą. nebent jo negąsdina prastas įvertinimas



mano triju pardaveju tai nesigasdno, deja. gavo blogus atsiliepimus ir viskas, 0 reakcijos.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 29, 09:11)
mano triju pardaveju tai nesigasdno, deja. gavo blogus atsiliepimus ir viskas, 0 reakcijos.

Deja ir aš turiu tokios patirties 4u.gif , todėl įjungiau visišką ignorą visiems aliexpresams 4u.gif .
Kaip ir beje kokybė manęs nesužavėjo ... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 29 sausio 2014 - 09:15
na dabar jau as ziuriu visas prekes, kur veluuoja, pratesiu laukimo laika, kad jei ka spet atidaryt disputa.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 07:57)
aš irgi tokį "turiu"  biggrin.gif  kažkada net susitikom pakeliui,nes išvažiuoti turėjau,tai pasirodo,nes mano mašiną žinojo  biggrin.gif  matyt ne pirmą kartą pakeliui susitinkamir atsiminė. Na kol kas apie DPD tik geriausi atsiliepimai smile.gif



mani6kis irgi žino mašiną. kartą skambino... sako gelbėėėk. vėluoju siuntini nuvešt (kažkur 15h turėjo būt laiku ) ar gali nusileist į apačia lotuliukas.gif sakau ok. sako sustosiu prie mašinos tavo biggrin.gif

QUOTE(Amrinasta @ 2014 01 29, 10:14)
Deja ir aš turiu tokios patirties  4u.gif , todėl įjungiau visišką ignorą visiems aliexpresams  4u.gif .
Kaip ir beje kokybė manęs nesužavėjo ...  4u.gif



drinks_cheers.gif iš ali jau kokius 5 mėn nebeperku. teko karta gauti vietoj 12 maikiu tik 1. bet tada grazino visus pinigus is karto pardaveja sutiko. atsiprase. maike man gavosi nemokamai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 28, 23:46)
Ačiū. O emu būna visi su kailiu viduj ar būna ir su vilna? Su bearpaw tai man visai neaišku iš jų aprašymų rašo sheepskin lining, o pasirodo vilna. Kaip ir šie, vienas review eašo, jog viduj merino wool. Kitiem metam norėčiau pradėt ieškot, bet noriu būtent kailio viduj
http://www.amazon.co...B0030T15LQ?vs=1

Apie Beapraw nepasakysiu nieko, o Emu kiek teko matyt ir čiupinėt buna su avikaliu (šiurkštesnis) ir švelnesnis kailis, berods merino vilna jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 01 29, 11:42)
Apie Beapraw nepasakysiu nieko, o Emu kiek teko matyt ir čiupinėt buna su avikaliu (šiurkštesnis) ir švelnesnis kailis, berods merino vilna jei neklystu g.gif


As turiu vienus bearpawus, tai ten raso 60proc avikailis, 30 akrilas ir 10 vilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 01 29, 10:54)
As turiu vienus bearpawus, tai ten raso 60proc avikailis, 30 akrilas ir 10 vilna 4u.gif


as turiu Bearpaw su sagutem sone, tai raso sheepskin ir wool, visi batai naturalaus kailio, o padas vilnos 4u.gif
Atsakyti
gal kas zino is kur siuncia http://www.fragrancex.com/? Noriu uzsisakyti geru kvepalu, tik bijau, kad reiks dar muita susimoket..
Atsakyti
Žiauriai juokingos kainos biggrin.gif

Osteocare pas mus apie 45 lt

feroglobin pas mus apie 48 lt

perfectil pas mus apie 60 lt

moterims pas mus apie 50 lt

vyrams pas mus apie 50 lt

Žodžiu yra ir daugiau gerų kainų amazone vitabiotics papildams: nėščioms, maitinančioms, vaikams, C, B, E ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti