Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Dar vis nesusirinko norinciu, tad renku iki ketvirtadienio 12val http://www.everythin...ivals-c-40.html
Vilnius, bet galiu persiusti. Swedbank
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikaa: 28 sausio 2014 - 22:13
QUOTE(natina @ 2014 01 28, 22:03)
man taip pat buvo parase, kad nepavyko pristatyti, nors namie buvau doh.gif o apie pasiskambinima nebuvo ne kalbos doh.gif

Tikrai nei skambina, nei važiuoja. Šiandien visą dieną buvau namuose, tai nustebau pamačiusi įrašą, kad nerado doh.gif Reikėtų kažką daryti, jei jau taip piktnaudžiauja. Tik vargu ar skambučiai LP express vadovybei padėtų, nes šiais laikais niekas nieko nebijo. Juk kaip įrodysi, kad buvai namuose, jei kurjeris aiškins, jog nebuvai doh.gif
Atsakyti
O man DHL nepatinka. Jie visa laika visa diena mano siuntini veziojas,o vakare paskambina ir pasako, kad nespejo atvezt doh.gif Siandien tai turbut butu nepaskambine ir irgi buciau sekimo nuorodoj pamacius, kad "nerado namie" Bet parasiau pikta laiska, tai paskambino eilini karta pasakyt, kad nespejo lotuliukas.gif

DPD labai, labai patinka smile.gif Niekad nenuvyle smile.gif

Su Lpexpress turejau problemu tik tada, kai parduotuve normaliai neatspausdino tel.nr. Tai jie net neveza tokiu atveju siuntinio. Palieka ta siuntini sandeliuose, o sekancia diena pastininke imeta lapuka i pasto dezute
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 23:20)
Tikrai nei skambina, nei važiuoja. Šiandien visą dieną buvau namuose, tai nustebau pamačiusi įrašą, kad nerado  doh.gif  Reikėtų kažką daryti, jei jau taip piktnaudžiauja. Tik vargu ar skambučiai LP express vadovybei padėtų, nes šiais laikais niekas nieko nebijo. Juk kaip įrodysi, kad buvai namuose, jei kurjeris aiškins, jog nebuvai  doh.gif

o gal ten galioja taisykle, klientas visada teisus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 01 28, 22:15)
Tarkim šiuos ugg http://www.6pm.com/u...d-electric-blue  galima pagauti už 55-59 USD, zinoma,  prisideda tarpininkavimo ir kt. mokesciai. Del Emu, sunku pasakyt, visokiu kainu buna, reikia labai stebet. Ar tik ne praeitais metais merginos tokius (tik salva buvo olive)pirko po 16-17 GBP g.gif  Zinoma, tokios kainos labai retas atvejis ir tik dali dienos kartais, bet per isardavimus stebint galima rasti. Tokie http://www.amazon.co...ywords=emu kids praeitais metais buvo apie 24-26 GBP smile.gif

Ačiū. O emu būna visi su kailiu viduj ar būna ir su vilna? Su bearpaw tai man visai neaišku iš jų aprašymų rašo sheepskin lining, o pasirodo vilna. Kaip ir šie, vienas review eašo, jog viduj merino wool. Kitiem metam norėčiau pradėt ieškot, bet noriu būtent kailio viduj
http://www.amazon.co...B0030T15LQ?vs=1
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 28, 22:34)
o gal ten galioja taisykle, klientas visada teisus biggrin.gif

Rytoj sužinosiu, kokia ten pas juos taisyklė galioja biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra norinciu jungtis prie new look uzsakymo? laukiu uzsakymu iki ryt
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 01 28, 23:33)
O man DHL nepatinka. Jie visa laika visa diena mano siuntini veziojas,o vakare paskambina ir pasako, kad nespejo atvezt  doh.gif Siandien tai turbut butu nepaskambine ir irgi buciau sekimo nuorodoj pamacius, kad "nerado namie" Bet parasiau pikta laiska, tai paskambino eilini karta pasakyt, kad nespejo  lotuliukas.gif

DPD labai, labai patinka smile.gif Niekad nenuvyle smile.gif

Su Lpexpress turejau problemu tik tada, kai parduotuve normaliai neatspausdino tel.nr. Tai jie net neveza tokiu atveju siuntinio. Palieka ta siuntini sandeliuose, o sekancia diena pastininke imeta lapuka i pasto dezute


dhl laaaabai laaaaabai lėti doh.gif jie vilniuje siuntini apdoroja.. neaišku ka ten su juo daro dvi dienas blink.gif doh.gif jeigu jau siunčia per juos žinau kad minimum 8-9 dienas keliaus.
DPD turiu jau savą berniuką wub.gif pažysta, paskambina visada 7,57 ryte.( labai punktualus biggrin.gif ) lotuliukas.gif ir gaunu greitai. max 5dienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 28, 23:50)
DPD turiu jau savą berniuką  wub.gif

aš irgi tokį "turiu" biggrin.gif kažkada net susitikom pakeliui,nes išvažiuoti turėjau,tai pasirodo,nes mano mašiną žinojo biggrin.gif matyt ne pirmą kartą pakeliui susitinkamir atsiminė. Na kol kas apie DPD tik geriausi atsiliepimai smile.gif

pire DHL temos..nuo 25dienos nepasikeičia statusas,kad Vokietijoj siuntinys g.gif kaip suprantu javari pristato pašto kurjeris...būtų idomu sužinoti ar kaip nors vyksta judėsimas su tuo siuntiniu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 29 sausio 2014 - 07:00
primenu, kad laukiu kompanijos:) jau nedaug liko iki 10
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 28, 12:30)
renku http://www.unserekleineapotheke.de 9,90e siuntimui pasidalinti. Vilnius, persiųsti galiu
idealu būtų surinkti 9-10 žmonių, bet labai ilgai laukti negaliu, norėčiau užsakyti iki savaitės pabaigos, tad norinčių jungtis prašau iš karto rašyti, koks maksimalus siuntimo mokestis tinka (6 žmonėms siuntimas išeitų po 1,65, 7 po 1,41, 8 po 1,24, 9 po 1,1 ir t.t.)

Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 29, 07:57)
aš irgi tokį "turiu"  biggrin.gif  kažkada net susitikom pakeliui,nes išvažiuoti turėjau,tai pasirodo,nes mano mašiną žinojo  biggrin.gif  matyt ne pirmą kartą pakeliui susitinkamir atsiminė. Na kol kas apie DPD tik geriausi atsiliepimai smile.gif


drinks_cheers.gif Mane po kelių mėnesių atsiminė, namie neradęs, į darbą atvežė thumbup.gif
Atsakyti
Merginos as pas jus su klausimu, del aliexpress. atkeliavo prekes, bet nera 5 daiktu, parasiau laiska paradvejui, bet isvis jokios reakcijos, 60 dienu terminas dar nepraejo, bet negaliu iskelt disputo, nes nebera to langelio "open dispute" nezinau ka ten tas pardavejas primaklino, bet jis buvo padares labai trumpa laika prekiu siuntimo, tai jau po keliu dienu buvo atceit jos jau nusiustos, ir rase kad siuntinys finished, bet jis tada turbut vel kazka padare, nes man i ta skilti orders vel jo prekes isikele, bet tik tos kurias as ir gavau, bet ne visos kurias as pirkau, taigi ka dabar daryt?skaiciau ir tame help centre kas parasyta, bet nieko neradau naudingo kas galetu padet mano situacijoje, gal jus turit patirties? verysad.gif
Atsakyti