Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Mamukai 4u.gif ,
o per kiek laiko ateina prekytes i LT is clothingattesco?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 05, 10:17)
Man Utenos trikotažo labai patinka ax.gif , tik nežinau kiek ten to elastano ax.gif .

Ačiū 4u.gif
sakykit,o jie nesusibumbuliuoja gal unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2014 02 05, 09:17)
Mamukai  4u.gif ,
o per kiek laiko ateina prekytes i LT is clothingattesco?


Man atėjo per savaitę mirksiukas.gif

Beja, gal kas žino kiek laiko tas kodukas galios (Tesco)? Nerandu niekur info g.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2014 02 05, 10:38)
Ačiū  4u.gif
sakykit,o jie nesusibumbuliuoja gal  unsure.gif

Visai nesibumbuliuoja, šią vasarą maximoj per akciją 3 nupirkau, tai visą rudenį-žiemą pranešiojo, dar kitiems metams gal bus bus geri. Po tų turginių man atradimas ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2014 02 05, 09:38)
sakykit,o jie nesusibumbuliuoja gal  unsure.gif


Priklausys kaip prižiūrėsit mirksiukas.gif Šiaip nėra greitai "apsinešantys".
Dėl elastano kieko sudėtyje, tai dažniausiai būna 5% mirksiukas.gif
Ir dar iš UT produkcijos labai faini naktinukai ir pižamos būna, ypač viskoziniai bigsmile.gif Apskritai viskozė labai miela kūnui (bent man blush2.gif )
Beja, UT el. parduotuvė: http://www.utenostrikotazas.lt/ (žinoma asortimenstas kiek kitoks nei maksimoje, dėl kainų irgi negaliu pasakyt ar skiriasi blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasisiutus: 05 vasario 2014 - 09:53
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 05, 10:46)
Visai nesibumbuliuoja, šią vasarą maximoj per akciją  3 nupirkau, tai visą rudenį-žiemą pranešiojo, dar kitiems metams gal bus bus geri. Po tų turginių man atradimas ax.gif .


Laba labai dėkoju už rekomendacijas wub.gif
reiks ir man dabar nuolaidų medžiokle užsiimt,kad kiti žiemai užsipirkt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2014 02 05, 09:44)
Man atėjo per savaitę  mirksiukas.gif

Beja, gal kas žino kiek laiko tas kodukas galios (Tesco)? Nerandu niekur info  g.gif

iki vasario 9 d. lyg kiek mačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2014 02 05, 09:56)
iki vasario 9 d. lyg kiek mačiau 4u.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 04, 18:40)
gal kas nors turi laaaabai stambu vyriski ir nori pavasariui striukes George, siunciau sunui - o gavau visai seimai doh.gif , per pecius - 60 cm, po pazastim 72 kazkur... Kaina 45 Lt 4u.gif


Parodykit smile.gif

QUOTE(*kakava* @ 2014 02 04, 21:37)
nuo 50sv taiko 10sv nuolaidą, nereiks už siuntimą mokėti 4u.gif bent jau man pritaikė mirksiukas.gif
FFSHOP14


Tai gal savo prekėms nori šitą kodą prisitaikyti, o siuntimui padalinti renka užsakymą g.gif Ar tokiu atveju jei yra kodas, turi tuo kodu siuntimą visoms minusuoti, o savo prekių negali minusuoti?
Atsakyti
Ka gero dar perkate boots? smile.gif be minetu eye q vitaminu? smile.gif
Atsakyti


Sukuriau kita tema, tikiuos patvirtins moderatores, kol si baigsis 4u.gif
Papildyta:
ech kai jau uzsakyma padariau pas tarpninke, tada ir uzsakanciu atsirado doh.gif lotuliukas.gif ..
pati meginau ir kazko tai korteles nepriima.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 02 05, 10:18)
Tai gal savo prekėms nori šitą kodą prisitaikyti, o siuntimui padalinti renka užsakymą g.gif  Ar tokiu atveju jei yra kodas, turi tuo kodu siuntimą visoms minusuoti, o savo prekių negali minusuoti?


Na juk kraunamas vienas krepšelis, ir minusuojama juk nuo bendros sumos. Tai čia manau lieka tik sąžiningumo principas: arba nuolaidą panaudoji sau, ir kiti sumoka už siuntimą, arba tą nuolaidą pritaikai visoms bendrai - t.y. skaitai kad siuntimas nemokamas rolleyes.gif
Atsakyti