Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(anna86 @ 2014 02 03, 20:27)
Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?

Tai iki rudens dar daug laiko, tikrai bus tų akcijų thumbup.gif O dydis... pamatuokit kokia kojytė dabar, pamatuosit kai pirksite, matysite paaugo kiek ar dar ne. Crocs pateikia išmatavimus. Be to, pagal firmas irgi skiriasi, demar dar ir su kailiu, žieminiai..
Aš nežinau nei vieno vaiko batų dydžių, tik cm doh.gif Vyras pirko pačiūžas, skambina, klausia koks vaiko dydis, o aš nežinau lotuliukas.gif Sako, tai kokie batai, sakau, 12 dydžio, o jis aiškina, kad jis tokį nešioja lotuliukas.gif Na taip, bet vieno 12 vaikiškas, kito suaugusiųjų hihihi.gif


Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 02 03, 21:34)
Na jau ne, geriau be cukraus nei su stevia  biggrin.gif
Įvairios tos kojos būna, vienas 26 dydį nešiojo, kitas jau 27. Skirtingai gi auga.

Gerai, kad tik 3 dolerius sumokejau, jei tikrai neskani, negaila bus mest
Atsakyti
Jei kam reikia 10lt nuolaidos Biodermai (Sensibio 100ml)Eurovaistinėje, turiu čekį, galiu atiduoti Vilniuje.
Atsakyti
Gal kas uzsakines snd ASDA-GEORGE. Yra nemazai nuolaidu smile.gif
Galeciau parinkti ir as. Mazeikiai-galiu siusti.
Dar klausimelis- kai uzsakote prekes, ar pristatymo islaidas dalinate is uzsakanciuju skaiciaus ar nuo prekiu skaiciaus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstienute: 04 vasario 2014 - 09:32
Crocsai mėgsta kartais tam tikriem modeliam paleisti akcijas...o koks tai bus modelis,niekas nenuspės..aš tiesiog perku,jei kaina kokia 50/60lt biggrin.gif tai man rodos čia jau gerai..kalbantapie vyriškus ar moteriškus batus smile.gif vaikam stebukllų šiemet , t.y. pernai nelabai buvo,..tad ir nusipirkt labai iš anksto nerizikuočiau..nebent paleistų ko po 60lt žieminių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 04 vasario 2014 - 09:39
Renku is boots.com siuntimui tiesiai i LT (9.9svarai) pasidalinti. Rinksiu kol siuntimas bus kiekvienai apie 1 svara. Veiksmas Kaune, galesiu persiusti.
Perkame:
http://www.internati...capsules_29811/
http://www.internati...t-Pink_1360768/
Atsakyti
Pasikuičiau amazone ir reklamuoju, gal kam pravers biggrin.gif

tamsūs kroksiukai 9 svarai

violetiniai 6,5 dydis už 5 svarus

7-9 UK dydžio mergaitėms ir berniukams po 15 svarų:

1

2

3

4
Atsakyti
Weledos gerbejoms wink.gif
user posted image
http://www.cocooncen.....2F02/2014_ENG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 04 vasario 2014 - 10:45
Sveikos 4u.gif
Niekada gyvenime nepirkusi nei pati nei per tarpininkes, betvis apie tai pamastau, kad reiktu pabandyti arba paciai arba per tarpininkes smile.gif Siuo metu mane domina NYX kosmetika, gal zinote is kur butu geriausia pirkti ir ar butu galima paciai ar tik per tarpininkes? ir aisku kokiu budu butu pigiau smile.gif? gal kas pakonsultuotu, aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kas uzsakinesite is Tesco greitu laiku?
Atsakyti
Gal New look kazkas perka Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
Merginos, per ką pristato cocooncenter? Vakar jie išsiuntė siuntinį, šiandien per chronopost matau, kad jau Vilniuje. O kur toliau ieškoti?

Tik parašiau žinutę ir paskambino iš DHL. Kadangi be šio siuntinio laukiu tik iš Tukio, reiškias čia bus cocooncenter užsakymas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 04 vasario 2014 - 13:19