Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Bluntė @ 2014 02 03, 14:47)
crocs.eu keliai nežinomi  biggrin.gif

Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 02 02, 21:52)
Kai pagalvoji kad 0 kaloriju,tai gal ir skaniau pasidaro thumbup.gif aciu uz nuomones


Na jau ne, geriau be cukraus nei su stevia biggrin.gif

QUOTE(anna86 @ 2014 02 03, 20:27)
Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?


Įvairios tos kojos būna, vienas 26 dydį nešiojo, kitas jau 27. Skirtingai gi auga.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 02 03, 21:27)
Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?

Mums kaip tik 3m sueis, dydis 26.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 02 03, 21:27)
Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?

demaru pas mano trimete toks dydis biggrin.gif mergaite.
berniukas- penkiametis, 29 dydis, bet ir dauguma bendraamziu toki nesioja. tik iki kokiu 2 -3 metu ta koja taip greit auga. paskui mazdaug per pusmeti 1 dydis, sakyciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 03 vasario 2014 - 21:04
QUOTE(kregzde @ 2014 02 03, 20:34)
Na jau ne, geriau be cukraus nei su stevia  biggrin.gif
Įvairios tos kojos būna, vienas 26 dydį nešiojo, kitas jau 27. Skirtingai gi auga.



QUOTE(ggrass @ 2014 02 03, 20:58)
Mums kaip tik 3m sueis, dydis 26.



QUOTE(natina @ 2014 02 03, 21:04)
demaru pas mano trimete toks dydis biggrin.gif mergaite.
berniukas- penkiametis, 29 dydis, bet ir dauguma bendraamziu toki nesioja. tik iki kokiu 2 -3 metu ta koja taip greit auga. paskui mazdaug per pusmeti 1 dydis, sakyciau g.gif

dekui uz atsakymus, vadinasi jei atrasiu geru akciju, reiks kitiem metam viduriuka - 27 dydi griebt.


Beje, pamenat, rasiau, kad crocs po keliu dienu nesiojimo siek tiek ties "siule" atsiklijavo/itruko. Parasiau jiems su batu nuotrauka sausio 28 diena. Tai jau siandien i Kauna atkeliavo siuntinukas su nauja tu paciu batu pora. Ryt manau jau i namus pristatys. O brokuotu grazint nereiks. Tad labai dziaugiuosi crocs.eu. Na nebent bus ne ta dydi ideje biggrin.gif bet vistiek dziugu, kad pripazysta, nereikia gincytis ar pan. Jei buciau Lt pirkusi, tai turbut ilgai tektu irodinet, kad brokas, o ne mano pazeidimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 03 vasario 2014 - 21:22
QUOTE(natina @ 2014 02 03, 22:04)
demaru pas mano trimete toks dydis biggrin.gif mergaite.
berniukas- penkiametis, 29 dydis, bet ir dauguma bendraamziu toki nesioja. tik iki kokiu 2 -3 metu ta koja taip greit auga. paskui mazdaug per pusmeti 1 dydis, sakyciau g.gif

O mano penkiametė 31-32 avi doh.gif taip kad tikrai nuo vaiko priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 02 03, 22:35)
O mano penkiametė 31-32 avi  doh.gif  taip kad tikrai nuo vaiko priklauso.

tai as zinau keturmete(4,5m) kur devi 32 biggrin.gif ir ugis ten ohoho biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 02 03, 22:39)
tai as zinau keturmete(4,5m) kur devi 32 biggrin.gif ir ugis ten ohoho biggrin.gif

Labai nuo vaiko priklauso, manajam uz poros menesiukiu bus 3metai, tai avi 29d, o neseniai 6metai suejusiam kitam sunui reikia tik 30-31d ax.gif
Atsakyti
Mano trimetė kokį 26 dabar nešioja ax.gif

QUOTE(natina @ 2014 02 03, 21:39)
tai as zinau keturmete(4,5m) kur devi 32 biggrin.gif ir ugis ten ohoho biggrin.gif


O aš pažįstu antrokę su 42 dydžiu doh.gif blink.gif Bet ir ūgis...Už mane didesnė lotuliukas.gif Nu jau tas šiuolaikinis jaunimas doh.gif (pasakiau kaip pensininkė kokia lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikos,
bandysiu rinkti is boots.com siuntimui tiesiai i LT (9.9svarai) pasidalinti smile.gif Veiksmas Kaune, galesiu persiusti.
Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2014 02 03, 23:40)
Sveikos,
bandysiu rinkti is boots.com siuntimui tiesiai i LT (9.9svarai) pasidalinti smile.gif Veiksmas Kaune, galesiu persiusti.


Prisijungciau su 2 vnt braskiu skonio zuvu tauku, gal kas nors noretu 3, nes tada kaina gaunasi 3 uz 2 -15,13 1 vnt
http://www.boots.com...capsules_29811/
Rasau jums i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 02 03, 21:27)
Joo... butu gerai dar akciju.biggrin.gif
O kazin ka praktika rodo? Noreciau vaikui kitiem metam prigriebt rudeninius crocsiukus.
Bet del dydzio susimasciau. Jei dvimetis sia ziema nesioja 24 d.,demar 24-25 d.,tai kazin kokiu kitai ziemai reiks? Skaitinejau, kad per metus pauga 2-3 dydziais, tai iseitu, kad trimeciui reiktu 26-28 dydzio. Negi trimeciai 28 dydi nesioja?.. Kazkaip susimasciau, nes pusbrolis 28 dydi penkeriu avejo.. Koki jusu trimeciai avi?


Siuo metu nerizikuociau pirkti jau kitam sezonui, nes daugumai vaiku koja siuo metu gan stipriai paauga. Musu pirmieji crocs buvo 25-26 dydzio, tada buvome 2.5 metu, sezono pabaigoj tai tik su plona kojinyte galejom nesiot. Dabar jau 3.5 ir musu crocsai 28-29 blush2.gif Su stora vilnone kojine pats tas.
Atsakyti