Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Gal kas dar prisijungtų prie http://www.uniqlo.co...s-clothing-sale shipui pasidalintijavascript:emoticon(':4u:')
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 28, 20:17)
870055400. Ten berods pasirinkt privatiems, paskui ar ne trejetuka spaust del kurjeriu paslaugu. skambinau penktadieni, bet issikroves tel.dabar, tingiu nunest ikraut blush2.gif
darbo metu skambinti. turekit po ranka siuntos nr.

Ačiū, rytoj ieškosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 01 28, 14:55)
O kokios yra geros kainos, trumpų ugg ar emu vaikiškų (tarkim 27d)? 40eurų už emu čia daug?

Tarkim šiuos ugg http://www.6pm.com/u...d-electric-blue galima pagauti už 55-59 USD, zinoma, prisideda tarpininkavimo ir kt. mokesciai. Del Emu, sunku pasakyt, visokiu kainu buna, reikia labai stebet. Ar tik ne praeitais metais merginos tokius (tik salva buvo olive)pirko po 16-17 GBP g.gif Zinoma, tokios kainos labai retas atvejis ir tik dali dienos kartais, bet per isardavimus stebint galima rasti. Tokie http://www.amazon.co...ywords=emu kids praeitais metais buvo apie 24-26 GBP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 18:58)
Kreipiuosi pagalbos, gal labiau į kaunietes  4u.gif  siunčiausi batus iš javari.fr. Gavau siuntos sekimo nr. Pagal šį nr. matau įrašą, kad mano batai - Kauno BP, Biruliškių g. 8, Kaunas. , nors visad veždavo man juos į namus iš Tauragės pašto.
Ir dar yra naujas įrašas, kad siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Ir kad gavėjui išrašytas siuntos gavimo pranešimas pristatomas į gavėjo korespondencijos dėžutę, nors visą dieną buvau namie. O kas juokingiausia - gyvenu už 100 km nuo Kauno smile.gif
Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono  g.gif  (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif  )


Ta Biruliškių gatvė tokiam labiau pramoniniam rajone ir pagooglinau, kad nr. 8 ten daug firmų yra.
Bet taip iš niekur nieko nusiuntė į Kauną g.gif ? Nu keista kažkaip g.gif
Parašykit kaip jums ten baigsis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 18:58)
Kreipiuosi pagalbos, gal labiau į kaunietes  4u.gif  siunčiausi batus iš javari.fr. Gavau siuntos sekimo nr. Pagal šį nr. matau įrašą, kad mano batai - Kauno BP, Biruliškių g. 8, Kaunas. , nors visad veždavo man juos į namus iš Tauragės pašto.
Ir dar yra naujas įrašas, kad siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Ir kad gavėjui išrašytas siuntos gavimo pranešimas pristatomas į gavėjo korespondencijos dėžutę, nors visą dieną buvau namie. O kas juokingiausia - gyvenu už 100 km nuo Kauno smile.gif
Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono  g.gif  (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif  )


jus pati is Taurages? adresas jusu Taurageje nurodytas teisingas? tai paskambinciau ir pasakyciau, kaip nori tegul atgabena .Dar tokiu cirku nesu girdejusi, tai jeigu as esu is Silutes, tai nuvez mano siuntini i Kauna ir parasys pasiimti blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 28, 21:18)
Ta Biruliškių gatvė tokiam labiau pramoniniam rajone ir pagooglinau, kad nr. 8 ten daug firmų yra.
Bet taip iš niekur nieko nusiuntė į Kauną  g.gif ? Nu keista kažkaip  g.gif
Parašykit kaip jums ten baigsis  4u.gif

Ir aš googlinau, bet pašto neradau, tik firmas smile.gif
Parašysiu, kaip baigsis smile.gif

QUOTE(laurita99as @ 2014 01 28, 21:22)
jus pati is Taurages? adresas jusu  Taurageje nurodytas teisingas? tai paskambinciau ir pasakyciau, kaip nori tegul atgabena .Dar tokiu cirku nesu girdejusi, tai jeigu as esu is Silutes, tai nuvez mano siuntini i Kauna ir parasys pasiimti blink.gif  blink.gif

Adresas teisingas, aš Jurbarke gyvenu, pirkau jau daugybę kartų, visada javario batus veždavo į namus Tauragės pašto kurjeris, o šįkart neįsivaizduoju, kaip čia su Kaunu "sugrybavo". Laukiu rytojaus, ieškosiu. Labai tikiuosi, kad rytoj rasiu lapelį pašto dėžutėje ir pati galėsiu iš vietinio pašto pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 18:58)
Kreipiuosi pagalbos, gal labiau į kaunietes  4u.gif  siunčiausi batus iš javari.fr. Gavau siuntos sekimo nr. Pagal šį nr. matau įrašą, kad mano batai - Kauno BP, Biruliškių g. 8, Kaunas. , nors visad veždavo man juos į namus iš Tauragės pašto.
Ir dar yra naujas įrašas, kad siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Ir kad gavėjui išrašytas siuntos gavimo pranešimas pristatomas į gavėjo korespondencijos dėžutę, nors visą dieną buvau namie. O kas juokingiausia - gyvenu už 100 km nuo Kauno smile.gif
Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono  g.gif  (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif  )


Cia yra ju bustine, ir jei nepavyko siuntos pristatyti, jie atveza i bustine:
https://www.lpexpres.....as naujas.pdf.
Kontaktuose yra nurodyta, kad bustine yra ir Taurageje, bet kazkodel veza i Kauna.
Atsakyti
Mamukai,
is kuriu kinieciu parduotuviu perkate vaikams rubukus? Be Aliexpress rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 01 28, 21:34)
Cia yra ju bustine, ir jei nepavyko siuntos pristatyti, jie atveza i bustine:
https://www.lpexpres.....as naujas.pdf.
Kontaktuose yra nurodyta, kad bustine yra ir Taurageje, bet kazkodel veza i Kauna.

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ryt pradėsiu paieškas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 22:45)
Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Ryt pradėsiu paieškas smile.gif

man taip pat buvo parase, kad nepavyko pristatyti, nors namie buvau doh.gif o apie pasiskambinima nebuvo ne kalbos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 01 28, 21:34)
Cia yra ju bustine, ir jei nepavyko siuntos pristatyti, jie atveza i bustine:
https://www.lpexpres.....as naujas.pdf.
Kontaktuose yra nurodyta, kad bustine yra ir Taurageje, bet kazkodel veza i Kauna.


aš esu sudariusi sutartį su lpexpress ir jie man sakė, jog nepavykus pristatyti siuntos arba kai terminale jos neatsiima per 3 paras, siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. ir tame sąraše yra nurodyti paštai.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2014 01 28, 23:04)
aš esu sudariusi sutartį su lpexpress ir jie man sakė, jog nepavykus pristatyti siuntos arba kai terminale jos neatsiima per 3 paras, siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. ir tame sąraše yra nurodyti paštai.

man paliko lapeli, kad atsiimti bustinej. bet lapeli atnese sekancia diena po to, kai "nerado" namie. susiskambinau, kame reikalas, tai po savaitgalio nesigincydami pristate biggrin.gif
Atsakyti