Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

o mes su skoniais bandem, bet nepatiko, taip ir stovi - niekas nenori, o be skonio - naudojam, nors pradzioj reikejo priprast
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2014 02 02, 22:45)
o mes su skoniais bandem, bet nepatiko, taip ir stovi - niekas nenori, o be skonio - naudojam, nors pradzioj reikejo priprast

Kai pagalvoji kad 0 kaloriju,tai gal ir skaniau pasidaro thumbup.gif aciu uz nuomones
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 02 02, 15:04)
O man si parduotuve nei uz preke pinigeliu negrzino, nei juolab uz siuntima, dingo ir tiek, nors ir reg kvito kopija siunciau. Todel dabar nezinau ar rizikuociau vel siusti atgal. Buvau gavusi dar kelias brokuotas prekytes, pasilikau, demes pavyko isvalyti, istrakiotus siulus sutvarkyti.

Man rimtesnis brokas buvo. Kreivai pasiuta bliuzelė, atrodo normaliai, o kai užsidedi kažkas ne taip, šleika tempia. Pradžioj galvojau, kad per maža, bet užsakinėjau tokias pat dvi, tai išsitraukiau kitą matuotis ir pasirodo antra puiki. Už bliuzę gražino pinigus. Nes nuotraukoj tokio broko neparodysi.
Kitas brokas, tai pirkau suknele ir ne iškart pastebėjau, pirkau ne sau, bet visad apžiūriu drabužius, nesimatė, o užsidėjus ant rankovė mažos skylutės. Tai va ir nesiunčiu jau virš puse metų atgal. Rašiau jiems fb, nes tik ten dar jie bendrauja, liepė siųst ir pažadėjo gražint, bet netikiu.
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 02 02, 22:52)
Kai pagalvoji kad 0 kaloriju,tai gal ir skaniau pasidaro thumbup.gif aciu uz nuomones

biggrin.gif man skaniau nepasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 02 02, 22:01)
esu naudojus tik be skonio, ta vadinama paprasta, tai nesugebejau priprasti, kartuma priduoda ir tiek, gal su skoniais skaniau  smile.gif

Man jos visos neskanu, geriau jau visai jokio saldumo, nei į kavą nei į arbatą nededu jokio cukraus. O va mano tėvukui cukraligė, tai jam visos labai skanios biggrin.gif .
Atsakyti
Renku violey.com iki nemokamo siuntimo
Klaipėda. Į kitus miestus nepersiunčiu.
Rašykite astukss@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos, dar dėl tų basučių crocs blush2.gif Jei kas norėtų keisti c7 į c6 (manau, kas bus ant ribos maniškei vasarą), parašykit až 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
rėkiu, šaukiu, gal kas išgirs biggrin.gif Prireikė krikštaduktei kuprinės iš http://www.everything5pounds.com/, atsiras jinai po papildymo. Tad jei kuri darysit užsakymą, tai irgi rėkit, šaukit, kad aš savo provincijoj išgirsčiau smile.gif
Tema stebėsiu, bet esu požabalė, galiu ir neužmatyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri George rūbus renkate, ir trūksta kompanijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 02 02, 17:41)
Sveikos merginos. Esate pirkusios is international.boots.com?? Raso, kad siuncia i Lt, kaina 9,99 svaro.
Nesu pirkusi, tai dabar idomu, ar tikrai siuncia, kaip kad raso. g.gif


ax.gif Pasikartosiu....
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 02 03, 10:12)
ax.gif  Pasikartosiu....

nesenai tik pradejo siust. Nebus niekas dar isbandes. Bandykit ir pasakysit jus mum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 02 03, 11:15)
nesenai tik pradejo siust. Nebus niekas dar isbandes. Bandykit ir pasakysit jus mum  4u.gif


Nu va, seniai as akis varvinu i ta psl, bet anksciau nesiusdavo i Lt.
Hm, reiketu pabandyti, bet kad nebutu taip, prisiimsiu norinciu , o bac - ir man jie pasakys " sorry" doh.gif

Dekui uz atsakyma.
Vistiek reikes bandyti. Kai bandysiu - parasysiu, gal kas nores jungtis.
Atsakyti