Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Sense @ 2014 02 02, 12:11)
Jus gavote brokuota preke?
Šiaip neturėtų už siuntimą gražint, jei šiaip sugalvojot gražint. Nebent buvo brokas.
Aš siunčiau atgal į mangooutlet. Buvo brokas. Jie atrašė, siųskit atgal, tuomet mes nuspręsim ar buvo ar nebuvo tas brokas ir gražinsim tuomet už viską.Aišku visa tai truko ilgai, su jų manjanom ir siestom, tai labai nesusekiau ar gražino už siuntimą, bet man rods, akd ne. Dabar vėl guli brokuota suknelė, bet niekaip neišsiunčiu, nes jei negražins už siuntimą, tai man neapsimoka.



Ne tiesiog netiko ir noriu grazint. Kad uz siuntima atgal negrazins tai suprantu, bet ar neisskaiciuos uz atsiuntima man, nes nuo 199 free shipas, o viena preke noriu grazint.
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2014 02 02, 12:15)
Ne tiesiog netiko ir noriu grazint. Kad uz siuntima atgal negrazins tai suprantu, bet ar neisskaiciuos uz atsiuntima man, nes nuo 199 free shipas, o viena preke noriu grazint.

kažkaip netikiu,kad skaičiuotų siuntimą, jei buvo perkama už free siuntimą ax.gif
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis prie amazon.co.uk siuntimui pasidalinti? siusiuos tiesiai i LT. Vilnius. Swedbankas
Atsakyti
Sveiki, gal galit kas nors pakonsultuoti, pirma karta uzsakinejau tukio adresu, gavau laiska is amazono, kad siandien pristatys preke. Speju nebus kas paima? kokia ten tvarka?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 02 01, 18:46)
saulute, mes su tokia kaip jusu maziukes pedute emem c6. Vietos iki vasaros tikrai yra. Ir neisaugs

tai protingai padaret, nes as emiau c5 tai yra dar vietos apie 1cm, bet jauciu nelabai to 1cm iki vasaros galo uzteks unsure.gif

QUOTE(Tasty @ 2014 02 01, 20:43)
Aš turiu, maniškei maži, t.y. vasarą bus maži, nes dabar kaip tik  biggrin.gif

parasiau AZ biggrin.gif

QUOTE(me2za @ 2014 02 02, 01:56)
Deja, yra biggrin.gif Pardavinėjau krūvą batų naujų netikusių po 10-20 lt gerą pusmetį, nusibodo, padovanojau doh.gif Keisti tie žmonės, parduodi brangiai, sako brangu, parduodi už savikainą, vėl kažkas netinka, parduodi pusvelčiui, sako įtartina, gal kokie suplyšę lotuliukas.gif

Ir aš taip darau lotuliukas.gif Nors ta mažė 3 metus lauks kol įaugs  lotuliukas.gif

doh.gif biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit prašau, ar siuntėtės kas iš Lindex? Ar būna ten nuolaidėlių?
Atsakyti
Sveikos, gal zinote per kiek laiko seb bankas panaikina pinigu rezervacija, jei parduotuve uzsirezervavo perdidele suma pinigu? Parduotuve nusieme dali, o like pinigai kabo rezervuoti. Kada bankas juos grazins i saskaita? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 02 vasario 2014 - 13:06
QUOTE(klaudi @ 2014 02 02, 13:05)
Sveikos, gal zinote per kiek laiko seb bankas panaikina pinigu rezervacija, jei parduotuve uzsirezervavo perdidele suma pinigu? Parduotuve nusieme dali, o like pinigai kabo rezervuoti. Kada bankas juos grazins i saskaita? smile.gif  4u.gif

As tokiu atveju skambinu i banka ir nuima rezerva, nes kitaip gali kabeti apie 2 sav doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2014 02 02, 00:29)
Gal kas pirksite http://www.mytoys.de/ ?

Prisijungciau smile.gif



QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 02, 11:14)
As kaune pirksiu  mirksiukas.gif



ką gero užmatėt? 4u.gif

man tai vaikas kvaršina galvą nori lego vėžliukų ninzių namo, ale kainos dar kandžiojasi...
paskutinį kart pirkau garažas tai mažius(4m) nerealiai džiaugėsi, įdomu pažaist ir septynmečiui, tikrai labai super, yra ir garsai visokie:wub: aišku kaina tada buvo 12,99 bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,
etam nesiuncia i LT? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 02 02, 13:01)
Merginos, sakykit prašau, ar siuntėtės kas iš Lindex? Ar būna ten nuolaidėlių?

Siuntėmės, būna mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 02 02, 12:11)
Jus gavote brokuota preke?
Šiaip neturėtų už siuntimą gražint, jei šiaip sugalvojot gražint. Nebent buvo brokas.
Aš siunčiau atgal į mangooutlet. Buvo brokas. Jie atrašė, siųskit atgal, tuomet mes nuspręsim ar buvo ar nebuvo tas brokas ir gražinsim tuomet už viską.Aišku visa tai truko ilgai, su jų manjanom ir siestom, tai procesas truko ilgai, nelabai stebėjau proceso, bet man rods, kad negažino už siuntimą. Dabar vėl guli brokuota suknelė, bet niekaip neišsiunčiu, nes jei negražins už siuntimą, tai man neapsimoka.


O man si parduotuve nei uz preke pinigeliu negrzino, nei juolab uz siuntima, dingo ir tiek, nors ir reg kvito kopija siunciau. Todel dabar nezinau ar rizikuociau vel siusti atgal. Buvau gavusi dar kelias brokuotas prekytes, pasilikau, demes pavyko isvalyti, istrakiotus siulus sutvarkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 02 vasario 2014 - 15:07