Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Jinafire @ 2014 02 01, 20:47)
Audry, apie tokias pardavejas esu girdejus. Uztai ir susimasciau, kad jei jos gauna ir dar uzsidirba, tai gal ir pacioms galima.

aišku, kad galima 4u.gif Bet gal už siuntimą mokant ne už svorį g.gif Pasverkit pampių poką, padauginkit iš 6 (nes už kilą mokėsit 6 lt/kg) ir matysit, ar jums apsimoka siųstis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 02 01, 20:40)
O is kir pampersus pirkt apsimoka. Nezinau net, kiek LT kainuoja... O reikia pradet dometis. Kazkur is uk gi perka mamos, ar ne?

nzn - senai is ju isauge... o kazka praleidau? sveikint reik blush2.gif

o del tu, kas perka - jie patys parsiveza, ta prasme parveza vaziuodami is UK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 01, 20:55)
nzn - senai is ju isauge... o kazka praleidau? sveikint reik blush2.gif

o del tu, kas perka - jie patys parsiveza, ta prasme parveza vaziuodami is UK mirksiukas.gif


Tai ir as jau pamirsus situs reikalys. Musu gi dukrytes tu paciu metu. Bet va, teks prisimint ne uz ilgo
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 02 01, 22:00)
Tai ir as jau pamirsus situs reikalys. Musu gi dukrytes tu paciu metu. Bet va, teks prisimint ne uz ilgo

Į pampersų temą biggrin.gif gimdimo namuose man davė 20% nuolaidų kuponą, galioja Maximoje. Iš pradžių (1,2,3 nr.) pirkau new baby pampersus pagal skelbimus (jie su tinkleliu), nes tuo metu ten radau pigiausius, dabar perku Maximoje su ta 20%, kiek ieškojau ir lyginau 4 nr. man ten gavosi pigiausias. Kiek skaičiavau iš u.k. man neapsimokėjo, gal nemoku ieškoti biggrin.gif aš žiūriu, kad LT 1 vnt. kainuotų ~0,5Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 01 vasario 2014 - 21:14
QUOTE(Jinafire @ 2014 02 01, 21:00)
Tai ir as jau pamirsus situs reikalys. Musu gi dukrytes tu paciu metu. Bet va, teks prisimint ne uz ilgo


tai labai sveikinu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 02 01, 20:21)
o kaip su tuo 15% ? Kodas koks ar kaip?

Nežinau ar dar veikia -15% MYTREAT15 arba dar yra -10% HAPPY10, bandykite wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 01 vasario 2014 - 21:19
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 02 01, 22:13)
Į pampersų temą  biggrin.gif gimdimo namuose man davė 20% nuolaidų kuponą, galioja Maximoje. Iš pradžių (1,2,3 nr.) pirkau new baby pampersus pagal skelbimus (jie su tinkleliu), nes tuo metu ten radau pigiausius, dabar perku Maximoje su ta 20%,  kiek ieškojau ir lyginau 4 nr. man ten gavosi pigiausias.  Kiek skaičiavau iš u.k. man neapsimokėjo, gal nemoku ieškoti  biggrin.gif aš žiūriu, kad LT 1 vnt. kainuotų ~0,5Lt.


Jo, jei nera jautrus vaiko uzpakaliukas, tai galima pigiai ir maximoj gauti, bet maximos pampersai (visi kurie gaminti Lenkijoj) ir UK nesulyginami. Pusseseres vaikui UK tinka viskas nuo pigiausiu ekonominiu, iki visu rusiu pampersu, o cia atvaziavus nuo maksiminiu pampersu ziauriai ziauriai issuto sad.gif O LT anglisku, norvegisku reikia per skelbimus ieskot ir taip pigiai (0.5 lt/vnt) manau nesigauna, nors jau irgi primirsus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 02 01, 21:18)
Nežinau ar dar veikia -15% MYTREAT15 arba dar yra -10% HAPPY10, bandykite wink.gif

Jo sitas -15, man dar veikia, bet gal jau paskutine diena, tiesa, as eurais visada perku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Darmin @ 2014 02 01, 20:19)
taip, nauja susikuriau,bet vistiek nenori man nuolaidos duoti  biggrin.gif

10MYTOYS2014
pabandykite sita, bet nuo 30 euru veikti turetu 4u.gif aisku, naujame acaunte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 01 vasario 2014 - 21:33
kalbant apie kiniečius ir techniką smile.gif
jau rašiau,kad pirkom iš aliexpreso telefoną smile.gif kuris LT dvigubai brangesnis smile.gif pirkom,kad būtų ir servisas to telefono čia smile.gif Gavom, veikia idealiai ax.gif ir sutaupėm 600-700lt smile.gif mes rizikavom ir viskas thu thu thu kol kas 4u.gif sutaupyti nemaži pinigai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2014 02 01, 21:25)
Jo, jei nera jautrus vaiko uzpakaliukas, tai galima pigiai ir maximoj gauti, bet maximos pampersai (visi kurie gaminti Lenkijoj) ir UK nesulyginami. Pusseseres vaikui UK tinka viskas nuo pigiausiu ekonominiu, iki visu rusiu pampersu, o cia atvaziavus nuo maksiminiu pampersu ziauriai ziauriai issuto sad.gif O LT anglisku, norvegisku reikia per skelbimus ieskot ir taip pigiai (0.5 lt/vnt) manau nesigauna, nors jau irgi primirsus smile.gif

Taip, nes pas mus lenkiški...
O iš pigių labai super yra Norvegiški bleer, aš gailiuosi, kad atradau juos tik prieš baigiant naudoti- daug būtume sutaupę biggrin.gif

QUOTE(Bluntė @ 2014 02 01, 21:35)
kalbant apie kiniečius ir techniką smile.gif
jau rašiau,kad pirkom iš aliexpreso telefoną smile.gif kuris LT dvigubai brangesnis smile.gif pirkom,kad būtų ir servisas to telefono čia smile.gif Gavom, veikia idealiai  ax.gif  ir sutaupėm 600-700lt smile.gif mes rizikavom ir viskas thu thu thu kol kas  4u.gif  sutaupyti nemaži pinigai 4u.gif

Kokį pirkote? 4u.gif
Atsakyti
o gal kas is mytoys pirko BLUE SEVEN firmos drabuziu ir galipakomentuot ar atitinka dydziai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 02 01, 13:00)
Štai: http://www.mytoys.de.../de-mt.sl.sl05/ 4u.gif
Nors ne... g.gif Čia tas skyrelis, kuriam žemiausios kainos garantiją taiko...

O va, dabar jau radau: http://www.mytoys.de...schnulleralarm/ biggrin.gif

DIDELIS ACIU!!!! smile.gif 4u.gif
Atsakyti