Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Darmin @ 2014 02 01, 21:06)
as kaip tik berniukui irgi noriu striuke nupirkti, bet kaip ir jus, randu tik 5eur, 10eur ivedus nuolaidos koda raso,kad negalioja  schmoll.gif


Tai kiekviena karta reikia nauja acounta kurtis, as va irgi pirksiu mytoys, tai vel nauja susikuriau, tuoj neturesiu emeilu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 01 vasario 2014 - 20:17
QUOTE(Zuma @ 2014 02 01, 20:16)
Gal galit placiau paaiskint kaip tai veikia? Perki kam nors pazistamam i UK ir paskui organizuojiesi parvezima/parsiuntima?


nuomojuos adresa UK, siunciu ten - man parsiuncia i LT - kilas 1,5 svaro berods (lyg minejo apie pabrangima, tik nzn kiek), bet centais ten 4u.gif
Atsakyti
mergaites noriu pirkti is amazon,bet nerandu kur ta nuolaidos koda suvesti biggrin.gif :ohradau..bet kodel dar pakavimo mokesti uzdeda blink.gif beveik 7 svarus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 01 vasario 2014 - 20:33
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 01, 20:16)
Tai kiekviena karta reikia nauja acounta kurtis, as va irgi pirksiu mytoys, tai vel nauja susikuriau, tuoj neturesiu emeilu  doh.gif


taip, nauja susikuriau,bet vistiek nenori man nuolaidos duoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 01, 21:18)
nuomojuos adresa UK, siunciu ten - man parsiuncia i LT - kilas 1,5 svaro berods (lyg minejo apie pabrangima, tik nzn kiek), bet centais ten 4u.gif


O tai tokio dydzio daiktus kaip pampersu dezes irgi kazin siustu? Nes ten svorio ne kazin kas, tik dydziai nemazi, manau neapsiimtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2014 02 01, 21:19)
taip, nauja susikuriau,bet vistiek nenori man nuolaidos duoti  biggrin.gif


as dar nevedziau, eisiu bandyt biggrin.gif

o VEDAT TA IS PIRMO PSL? Tas ir man neveikia, ieskau naujo kodo, nes noreciau uzsakyma daryt, bet kolkas nerandu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 01 vasario 2014 - 20:42
QUOTE(Zuma @ 2014 02 01, 20:22)
O tai tokio dydzio daiktus kaip pampersu dezes irgi kazin siustu? Nes ten svorio ne kazin kas, tik dydziai nemazi, manau neapsiimtu  g.gif

baldus parveza, dviracius - o cia pampersai tik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 01, 21:25)
baldus parveza, dviracius - o cia pampersai tik mirksiukas.gif


Hmmm na reiks paskaiciuot ir pamastyt, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2014 02 01, 12:28)
tai jau tikrai , nusipirkom samsung su garantija ir ramu  drinks_cheers.gif kaina gavosi panaši kai kinietiško neaišku kokio..  ax.gif


Aciukas. Nelabai ka nusimanau technikoj. Tai va ir uzklausiau. Zinosiu, kad neapsimoka. Reiks ieskoti cia, jei ka.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 01, 20:25)
baldus parveza, dviracius - o cia pampersai tik mirksiukas.gif


O is kir pampersus pirkt apsimoka. Nezinau net, kiek LT kainuoja... O reikia pradet dometis. Kazkur is uk gi perka mamos, ar ne?
Atsakyti
emu aukstesnio aulo modelis yra amazon.fr 4u.gif
antracite spalva -56,7 eurai
http://www.amazon.fr...rds=emu stinger
ten yra ir vaikisku aukstesnio aulo emuku:
http://www.amazon.fr...sim_sbs_shoes_3
Tik i LT, atrodo, nesiuncia. Pirkau i UK adresa. Siuntimas 6 eur (tiek pat skaiciavo rie vienai, ir trims poroms)
Gal kam pravers 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jinafire @ 2014 02 01, 20:40)
O is kir pampersus pirkt apsimoka. Nezinau net, kiek LT kainuoja... O reikia pradet dometis. Kazkur is uk gi perka mamos, ar ne?

Man atrodo, kad neapsimoka pačiam pirkti ir per Tukį siųsti mokant už svorį. Pampiai labai sunkūs doh.gif Gal geriau paieškokit savam mieste, kas prekiauja atvežtiniais. Didesniuose miestuose tikrai daug tokių pardavėjų 4u.gif Kaune bent kelis esu išbandžius
Papildyta:
QUOTE(Reale @ 2014 02 01, 20:18)
mergaites noriu pirkti is amazon,bet nerandu kur ta nuolaidos koda suvesti biggrin.gif  :ohradau..bet kodel dar pakavimo mokesti uzdeda blink.gif beveik 7 svarus blink.gif

o jūs į LT tiesiai bandot? Tada siuntimas kainuoja 4u.gif amazon.co.uk nemokamas siuntimas tik UK (ir tai jei suma virš 10 sv ir jei pardavėjas pats amazon). Jei pardavėjas ne pats amazon, tai dažniausiai siuntimas kainuoja ir UK 4u.gif
Atsakyti
Audry, apie tokias pardavejas esu girdejus. Uztai ir susimasciau, kad jei jos gauna ir dar uzsidirba, tai gal ir pacioms galima.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 02 01, 20:47)


o jūs į LT tiesiai bandot? Tada siuntimas kainuoja 4u.gif amazon.co.uk nemokamas siuntimas tik UK (ir tai jei suma virš 10 sv ir jei pardavėjas pats amazon). Jei pardavėjas ne pats amazon, tai dažniausiai siuntimas kainuoja ir UK 4u.gif

aciu 4u.gif jo i Lt smile.gif nu nieko pritaike siokia tokia nuolaida,tai isgyvensiu ta siuntimo kaina biggrin.gif
Atsakyti