Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(laurita99as @ 2014 01 28, 16:07)
as parasyciau jiems ir nusiuciau foto, gal pasiulys pakeisti  g.gif



QUOTE(Tasty @ 2014 01 28, 16:11)
Parašykite jiems, crocsai duoda 2 metų garantiją  4u.gif

Parašiau, ačiū 4u.gif 4u.gif
Tik nelabai noriu terliotis su siuntimu jiems atgal, bet jei teks, ką padarysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 28 sausio 2014 - 16:25
QUOTE(anna86 @ 2014 01 28, 17:23)
Parašiau, ačiū  4u.gif  4u.gif
Tik nelabai noriu terliotis su siuntimu jiems atgal, bet jei teks, ką padarysi.

dažniausiai brokuotų nereikia siųsti atgal wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 28 sausio 2014 - 17:07
QUOTE(Tasty @ 2014 01 28, 16:11)
Parašykite jiems, crocsai duoda 2 metų garantiją  4u.gif

gal galit nuorodą įmest, kur radot 4u.gif nes kai reikėjo, jų puslapį radau tik 6 mėn terminą g.gif
Atsakyti
Crocsai atrase, kad atsius kitus batus, o brokuotu grazinti nereiks.
Dziaugiuosi tokiu atsakymu. Senus taip pat galima nesioti, bet nezinia, kada daugiau iplys...
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 01 28, 18:36)
Crocsai atrase, kad atsius kitus batus, o brokuotu grazinti nereiks.
Dziaugiuosi tokiu atsakymu. Senus taip pat galima nesioti, bet nezinia, kada daugiau iplys...

Saunu thumbup.gif Tuo man crocs kompanija ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo tokios temos nera..
Gyvenu UK noriu pirkti ekologiska kosmetika.gal kas turit patirties siame reikale??Kur pigiau.. g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
tesco drabužiams duoda 10 svarų nuolaidą, perkant už 50 ir daugiau svarųsmile.gif
KodasFFSHOP14 4u.gif
Atsakyti
Kreipiuosi pagalbos, gal labiau į kaunietes 4u.gif siunčiausi batus iš javari.fr. Gavau siuntos sekimo nr. Pagal šį nr. matau įrašą, kad mano batai - Kauno BP, Biruliškių g. 8, Kaunas. , nors visad veždavo man juos į namus iš Tauragės pašto.
Ir dar yra naujas įrašas, kad siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Ir kad gavėjui išrašytas siuntos gavimo pranešimas pristatomas į gavėjo korespondencijos dėžutę, nors visą dieną buvau namie. O kas juokingiausia - gyvenu už 100 km nuo Kauno smile.gif
Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono g.gif (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 19:58)

Bijau, kad mano batų išvis neišsiųstų atgal. Ryt bandysiu ieškoti. Gal kas pasakytų koks ten paštas Kaune Biruliškių gatvėje, nes per google nerandu tokio pašto telefono  g.gif  (o gal iš nervų jau nerandu smile.gif  )

cia kal LP express kurjeriams reiktu skambint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 28, 19:12)
cia kal LP express kurjeriams reiktu skambint? g.gif

Gal tikrai reikia jiems skambinti, pirmą kartą man tokia situacija g.gif O dabar jei skambinčiau, turbūt jau per vėlu? Gal numerį po ranka turite?
Atsakyti
Rytoj vakare darysiu uzsakyma is ASDA-GEORGE
Esu is Mazeikiu, tad i kitus miestus galiu siusti pastu.

Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 28, 20:16)
Gal tikrai reikia jiems skambinti, pirmą kartą man tokia situacija g.gif  O dabar jei skambinčiau, turbūt jau per vėlu? Gal numerį po ranka turite?

870055400. Ten berods pasirinkt privatiems, paskui ar ne trejetuka spaust del kurjeriu paslaugu. skambinau penktadieni, bet issikroves tel.dabar, tingiu nunest ikraut blush2.gif
darbo metu skambinti. turekit po ranka siuntos nr.
Atsakyti