Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(r@mke @ 2014 02 01, 15:18)
Kad visos crocsu prisipirkot, pasidalinsiu patirtim, kad jie l.gerai nusivalo su tom baltom melanino kempinelem  4u.gif  As ir pora leliu taip nuprausiau, tai kaip naujos, gal nelabai sveika, bet kai Maniske i burna nieko nekisa, tai gal nieko baisaus  smile.gif

drinks_cheers.gif vasara tik su melanino kempinėle „atšviežindavom„ tas ružavas basutes.
Atsakyti
Va dar kaina Emu nebloga, tik vienas dydis likes 3 UK Youth, bet nezinau ar tokio amziaus vaikai nesiotu batus su Nemo
http://www.amazon.co...mp;keywords=emu
Jo, cia jau ir mamoms tiktu pagal dydi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija05: 01 vasario 2014 - 15:44
QUOTE(Audry @ 2014 02 01, 16:04)
kas dar emu neapsipirkot, amazone kai kurios spalvos kai kurie dydziai po 45 sv:
http://www.amazon.co...rds=emu stinger

O kaip ta Purple spalva realybėje kur už 45 svarus yra? g.gif
O su 39 koja pirkti 5 ar 6 UK, žinau, kad jie prasitampo ir kailis susiguli
Atsakyti
Gal galite pasakyti kiek kainuoja siuntimas is amazon.co.uk i lietuva ir ar perkant galima atsiskaityti kito zmogaus kortele ar butinai to, kieno vardu yra acountas? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(r@mke @ 2014 02 01, 15:18)
Kad visos crocsu prisipirkot, pasidalinsiu patirtim, kad jie l.gerai nusivalo su tom baltom melanino kempinelem  4u.gif  As ir pora leliu taip nuprausiau, tai kaip naujos, gal nelabai sveika, bet kai Maniske i burna nieko nekisa, tai gal nieko baisaus  smile.gif


drinks_cheers.gif aš vaiko gust boot tep valau senai jau biggrin.gif

QUOTE(Astukasas @ 2014 02 01, 16:52)
O kaip ta Purple spalva realybėje kur už 45 svarus yra?  g.gif
O su 39 koja pirkti 5 ar 6 UK, žinau, kad jie prasitampo ir kailis susiguli


aš su 37,5 imu uk5 unsure.gif su 39 manau uk 7 reiktu. nu gal uk6 tiktu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 01, 15:12)
meginos, o kam nervintis,kad neparduoda už savikainą? smile.gif juk pačios pirkdamos du dydžius galit nusipirkti ir tada parduoti netikusius  ax.gif  kažkas gal taip ir pirko..savo pinigsu investavo, laukė ir pan smile.gif savikaina yra kai pats perki iš to,kas siūlo už mažą kainą (šiuo atveju javaris) smile.gif ašseniai jau ir sau ir vyrui ir vaikui po kelias poras perku  biggrin.gif  nes žinau,kad jei netiks, nenupirksiu už tiek SM wink.gif


ir perku dabar du dydžius mirksiukas.gif o kita netikusi parduodu savam mieste už savikaina 4u.gif nereik turgavotis ilgai biggrin.gif


mamuliukas siuntimas 6sv + uz svori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2014 02 01, 16:52)
O kaip ta Purple spalva realybėje kur už 45 svarus yra?  g.gif
O su 39 koja pirkti 5 ar 6 UK, žinau, kad jie prasitampo ir kailis susiguli

hm, pagal mane as butent sita modeli turiu, tai su 39,5 koja pas mane UK 6, amerikietiskas 8. deviu antri metai, laisvoki siek tiek jau. bet kai vyras padovanojo biggrin.gif atrode, kad bus kiek mazoki.
Beje kai pirkau rekomendavo pirmus kelis kartus issiemus vidpadi prasieiti (neissisoks dydysis pirstas, kol kailis ne kiek nesusigulejes).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 01 vasario 2014 - 16:28
Gal yra perkanciu tuos emukus, as irgi ziuriu, bet pasibaige korteles galiojimas doh.gif priglaustumete mane, pasidalintume siuntimo islaidas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 01, 15:08)
o aš mastau ar nepadariau klaidos kad C5 nepaėmiau. dabar mano mažoji nešioja 20-21  g.gif  na gausiu bus matyt kas ten gero  lotuliukas.gif
dabar klausimas apie mytoys.de  ar paypalu galima atsiskaityt?  g.gif  nes nematau  blink.gif

o koki paemei? gal c6? lotuliukas.gif

QUOTE(Bluntė @ 2014 02 01, 15:12)
meginos, o kam nervintis,kad neparduoda už savikainą? smile.gif juk pačios pirkdamos du dydžius galit nusipirkti ir tada parduoti netikusius  ax.gif  kažkas gal taip ir pirko..savo pinigsu investavo, laukė ir pan smile.gif savikaina yra kai pats perki iš to,kas siūlo už mažą kainą (šiuo atveju javaris) smile.gif ašseniai jau ir sau ir vyrui ir vaikui po kelias poras perku  biggrin.gif  nes žinau,kad jei netiks, nenupirksiu už tiek SM wink.gif

tai as ir dickei emiau du dydzius, o mazei viena, lt pritrukau tam kartui. bet ir ta antraji likusi dydi nuo dickes turbut neparduosiu, o paliksiu mazei, nes gime viena vasara kita ziema, tai dickes nesiotos basutes jai ziema tinka, o c9 turetu but vasara geras. nu tokios man jos nerealios, kad gaila parduot. nors akciju per 2,5m dar bus neviena ir galeciau nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 02 01, 18:08)
o koki paemei? gal c6? lotuliukas.gif


saulute, mes su tokia kaip jusu maziukes pedute emem c6. Vietos iki vasaros tikrai yra. Ir neisaugs
Atsakyti
kur pigiausiai perkat tuos EYE Q? man kudikiams aktualu
Atsakyti
http://www.feeluniqu...s/equazen-eye-q
as perku is cia, dar nuolaida -15proc galioja siand.
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 01, 18:59)
http://www.feeluniqu...s/equazen-eye-q
as perku is cia, dar nuolaida -15proc galioja siand.

kaip ten siuntimo mokestis? tiesiai i LT siuncia ar per uk?
Atsakyti