Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Freila @ 2014 01 31, 13:46)
aciu, sudetingai ten pas juos, kaip pirmam kartui  cool.gif  kol iskapsciau per nuorodu nuorodas ir atradau 4u.gif



jei perkat amazone pirma karta, galit pasinaudot 20 % rubam, batam, jei pardavejas pats amazonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 01 31, 15:18)
vakar uzsakiau,vakar ir issiunte biggrin.gif
Jeigu prie Status tuscia, reiskias uzsakymas nepraejo  4u.gif



nu va, tuščia.. g.gif
bet anksciau , kai nepraeidavo , tai į e-maila atsiųsdavo laišką
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 01 31, 14:25)
nu va, tuščia.. g.gif
bet anksciau , kai nepraeidavo , tai į e-maila atsiųsdavo laišką

Man nevisada atsiusdavo smile.gif Bet va del to tuscio status, tai taip yra, kad nepraejo uzsakymas smile.gif Klausiau TBS, kai ir man taip nutiko smile.gif Parase, kad deja, bet uzsakymas nebus pristatytas
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 31, 11:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar klausimas  blush2.gif  tai lapelio is pasto laukti ar kurjerio  blush2.gif


Man vieną dėžę iš javario kurjeris atvežė, o kitą pašte atsiėmiau rolleyes.gif

QUOTE(klaudi @ 2014 01 31, 12:37)
Kuo motyvavo , kad canselino, jei prekyboje preke yra?


Tiksliai neatkartosiu, bet kažką sumalė, kad techniniai nesklandumai atseit pas juos g.gif

Atsakyti
Gal kas esate pirkusios tokią vaikišką suknelę 4u.gif http://www.ebay.co.u...=item1e8517a181
Domina kokybė. Ar verta imti, ar čia koks kinietiškas š.....
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 01 31, 12:01)
sveikos,
gal galite parasyti kiek c8 vidpadis? Uzsisakiau C9, laukiu nesulaukiu, turbūt būsiu pamažinusi  doh.gif

Apie 15,5, čia nuo krašto iki krašto 4u.gif

QUOTE(mylimukeA @ 2014 01 31, 13:26)
Aš manau, kad vasaros pradžioj reikės visoms su tai crocsiukais čia išlįsti ir keistis smile.gif Aš pvz dar nelabai suprantu ar tiks vasarą ar ne - atrodo dar nemažai vietos augti, bet gan greit kojytė auga dabar.

Iš esmės taip, bet aš seku kaip auga koja ir kai turiu 2 dydžius, labai neblogai matosi, nes mažesnieji kaip tik, galėtų dabar vaikščioti ax.gif

Atrodo, jau turiu su kuo keistis drinks_cheers.gif
Atsakyti
MES MOTERYS wub.gif wub.gif wub.gif

Vyresniame amžiuje dauguma iš mūsų papilnėja. Tai nutinka dėl to, kad mes kaupiame žinias. Savaime suprantama, kad mūsų mažoje galvoje kažkada ima netilpti sukaupta informacija. Tuomet visa tai pradeda skirstytis gražiame mūsų kūne... Dabar aš viską suprantu! Aš nesijaudinu dėl viršsvorio! Aš ne stora! Aš protinga!! Labai protinga!!!

Visos klasiškos panos turi būti matomos!
Argi gyvenimo tikslas: numirti sveikai ir gražiai? Geriau per gyvenimą žengti su šokolado plytele vienoje rankoje, vyno taure kitoje, kad kelio gale galėtume šūktelėti: - Kas per kelionė!!!
Taip, mes TOBULOS!!!
Nes:
- mes neplinkame,
- turime tik mūsų Tarptautinę dieną,
- galime rengtis ne tik rožine, bet ir žydra spalva,
- mes visad žinom, kad mūsų vaikai- tai mūsų vaikai,
- skęstant laivui, mus gelbsti pirmas,
- mums nereikia mokėti restorane,
- galime vienoje lovoje miegoti su kita mergina, ir dėl to mūsų nevadins homoseksualiomis,
- vienu metu galime susikoncentruoti dviems dalykams,
- ir pagaliau: mes darom viską, ką daro vyrai... avėdamos aukštakulniais bateliais!!!
Šį tekstą persiųsk visoms pasitikinčioms moterims... ir vyrams, kurie gebėtų susitaikyti su šiais faktais.

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 31, 16:38)
MES MOTERYS wub.gif  wub.gif  wub.gif

Vyresniame amžiuje dauguma iš mūsų papilnėja. Tai nutinka dėl to, kad mes kaupiame žinias.  Savaime suprantama, kad mūsų mažoje galvoje kažkada ima netilpti sukaupta informacija. Tuomet visa tai pradeda skirstytis gražiame mūsų kūne... Dabar aš viską suprantu!  Aš nesijaudinu dėl viršsvorio! Aš ne stora! Aš protinga!! Labai protinga!!! 

Visos klasiškos panos turi būti matomos!
Argi gyvenimo tikslas: numirti sveikai ir gražiai? Geriau per gyvenimą žengti su šokolado plytele vienoje rankoje, vyno taure kitoje, kad kelio gale galėtume šūktelėti:  -        Kas per kelionė!!!
Taip, mes TOBULOS!!!
Nes:
-        mes neplinkame,
-        turime tik mūsų Tarptautinę dieną,
-        galime rengtis ne tik rožine, bet ir žydra spalva,
-        mes visad žinom, kad mūsų vaikai- tai mūsų vaikai,
-        skęstant laivui, mus gelbsti pirmas,
-        mums nereikia mokėti restorane,
-        galime vienoje lovoje miegoti su kita mergina, ir dėl to mūsų nevadins homoseksualiomis,
-        vienu metu galime susikoncentruoti dviems dalykams,
-        ir pagaliau: mes darom viską, ką daro vyrai... avėdamos aukštakulniais bateliais!!!
Šį tekstą persiųsk visoms pasitikinčioms moterims... ir vyrams, kurie gebėtų susitaikyti su šiais faktais.

Va cia tai geras thumbup.gif thumbup.gif Viskas apie mane ax.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norejau pasiteirauti, per kiek laiko atkeliauja siuntos is ALIEXPRESS? Kazi, ar speciau gauti iki kovo pradzios?
Aciu atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(saulinge @ 2014 01 31, 16:46)
Sveiki,
Norejau pasiteirauti, per kiek laiko atkeliauja siuntos is ALIEXPRESS? Kazi, ar speciau gauti iki kovo pradzios?
Aciu atsakiusioms

Turetumet gauti, bet pas juos nieko nepaplanuosi buna ir pora menesiuku tenka laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulinge @ 2014 01 31, 16:46)
Sveiki,
Norejau pasiteirauti, per kiek laiko atkeliauja siuntos is ALIEXPRESS? Kazi, ar speciau gauti iki kovo pradzios?
Aciu atsakiusioms

Laimės dalykas. Nelabai dėčiau dideles viltis, būna ir po 2 mėn. atkeliauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2014 01 31, 15:08)
Gal nuorodėlę galit įdėti  4u.gif  ačiū

Pirkau su paskirtim-menopauzes simptomams mazinti... smile.gif
http://www.amazon.co...M...=UTF8&psc=1
Siuntimas i LT tik 0.89sv smile.gif
Bet yra ir kitokiu, tai siuntimas neturetu skirtis.
http://www.amazon.co...=A2TOL0U3EOZG8E
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paurelija: 31 sausio 2014 - 15:55