Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(jolia76 @ 2014 01 31, 12:47)
Pas mus ką tik buvo kurjeris:)

Pas mane irgi thumbup.gif thumbup.gif toks visas laimingas matyt sotus lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kaune kas renka Sportsdirect? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 01 31, 12:17)
Sveikos,

Gavau šiandien mergaitiškus crocsus, kur čia masiškai pirkom iš javario  biggrin.gif  Du užsakymai vienoje dėžėje, atėjo į paštą. Bet... nei vieni netinka  lotuliukas.gif  t.y. vieni tinka dabar, kiti gerokai per dideli... nežinau kodėl ėmiau c6 ir c8, reikia c7  doh.gif  Gal kas norite keistis?  biggrin.gif  4u.gif

sveikos,
gal galite parasyti kiek c8 vidpadis? Uzsisakiau C9, laukiu nesulaukiu, turbūt būsiu pamažinusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 01 31, 11:26)
O dar pasakykit naujokei, ar registruojantis tesco (o ir kitur) ar galiu susikurt accounta savo vardu, o kreditinę naudot vyro? Ar geriau jo vardu ir registruotis?


Tesco tikrai galima biggrin.gif Aš gi žiopla užsiregistravau, susidėjau krepšį, jau apmokėjimo metu vis vedu kortelės duomenis ir netinka, nesuprantu kodėl. O pasirodo gi pas mane Visa electron, o ten tik Visa priima doh.gif Tai paėmiau vyro Mastercard ir praėjo lotuliukas.gif Nu nieks nekaltas tai psakant kad skaityt nemoku lotuliukas.gif
Atsakyti
O pateikus muitinei dokus per post.lt sistemą, neateina joks patvirtinimo laiškas.
Gavau kosmetikos 8kg, mokėjau tik už siuntimą. Kaži įrodysiu, kad tie 80dol čia tik siuntimas g.gif nors invoice nurodyta kad tai tik pabandymui.
vakar vakare išsiunčiau dokus, tai biški nerimauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 31, 10:37)
Gal po 29,99 svarų pirkot ?  biggrin.gif Aš irgi pirkau tokį, kitą dieną pabrango, bet man užsakymą atmetė ir pinigų nerezervavo schmoll.gif



Kuo motyvavo , kad canselino, jei prekyboje preke yra?
Atsakyti
Kur emukus pigiai perkat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 31, 14:11)
O pateikus muitinei dokus per post.lt sistemą, neateina joks patvirtinimo laiškas.
Gavau kosmetikos 8kg, mokėjau tik už siuntimą. Kaži įrodysiu, kad tie 80dol čia tik siuntimas g.gif nors invoice nurodyta kad tai tik pabandymui.
vakar vakare išsiunčiau dokus, tai biški nerimauju blush2.gif

Tai mokesit uz tuos 80$ mokescius smile.gif Retai perku, bet kiek zinau, tai siuntimas iskaitomas i bendra suma ax.gif
Atsakyti
Jeigu susikurciau nauja acounta amazone su tais paciais duomenimis (adresu, kortele) ar galeciau vel uzsisakyti vitaminu? Ar jie suprastu si samoksla? biggrin.gif Nes su nuolatiniu acountu jau nusipirkau leidziamus 5 vienetus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 31 sausio 2014 - 13:02
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 31, 13:56)
Jeigu susikurciau nauja acounta amazone su tais paciais duomenimis (adresu, kortele) ar galeciau vel uzsisakyti vitaminu? Ar jie suprastu si samoksla? biggrin.gif Nes su nuolatiniu acountu jau nusipirkau leidziamus 5 vienetus smile.gif

drąsiai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 01 31, 11:02)
Mergaitės, gal kas norit pasidalinti su manim šitą Biodermos kremo rinkinį? http://www.cocooncen...0-ml_17551.html
Tik Vilnius.


Jau radau su kuo dalintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 01 31, 13:53)
Tai mokesit uz tuos 80$ mokescius  smile.gif Retai perku, bet kiek zinau, tai siuntimas iskaitomas i bendra suma  ax.gif

Siuntimas įskaitomas jeigu prekės vertė didesnė nei 75 lt, šiuo atveju prekė ne kainavo 75 lt, tad skaičiuoti mokesčių neturėtų. 4u.gif
Atsakyti