Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(klaudi @ 2014 01 31, 10:52)
Sveikos, susiduriau su gan keista istorija, gal kas pakomentuos. 4u.gif
Vakar pirkau is Landsend.co.uk. Pirkau paltuka pigesne kaina, siandien tas paltukas dvigubai brangesnis. Gavau uzsakymo patvirtinima i emaila ta suma, kuria pirkau vakar-mazesne.. Vakarykscio uzsakymo suma mazesne, o banke siandien rezervuoti pinigai siandienine brangesne kaina. Man pirma karta tokia situacija, gal kas susidurete, kaip ja spresti g.gif Moketi ta brangesne kaina neplanavau, pirkau, nes buvo nuolaida 4u.gif
Uzsakymu istorijoje matosi kad vakar nupirkta mazesne kaina. g.gif  g.gif

Geriausia butu jiems parasyti laiska ir prikabinti uzsakymo patvirtinima kur matytusi kaina g.gif


Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 01 31, 11:04)
Geriausia butu jiems parasyti laiska ir prikabinti uzsakymo patvirtinima kur matytusi kaina  g.gif

pasidarykite ir print screen uzsakymo, kad kartais netycia nepasikeistu kaina ir jusu uzsakyme
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 31, 11:31)
turi. žiūrėkite prie užsakymo
ir į paštą atsiunčia, kai jau perduoda kurjeriui mirksiukas.gif

aha, radau, i ta reciau naudojama pasta atejo, net nepaziurejau.

Papildyta:
QUOTE(MonCheri @ 2014 01 31, 11:58)
Sveikos,

ką perkat? biggrin.gif

O tesco kiek siuntimas?

dabar kai 10% tai siuntimas gaunas nemokamai, tai pasinaudojom proga. Nu siaip suaugusiems man ten nieko gero. Bet vaikams, visokie bodziai, sliauztai , pizamos-gerai visai uz tokia kaina. Plius mokyklinukams kelnes pilkos(pas musu mokykloje tokia spalva) visokie marskiniai, apatines maikes
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 31, 11:08)
Ir ka mano batai uzstrigo pas cepelinus  biggrin.gif  nekinta statusas  g.gif

tu gal leisk zmonems cepelinus suvalgyt, tada gales sotus laimingi veziot mirksiukas.gif
is tikro, gal tik statusas nepasikeite, o keliauja.
Atsakyti
Sveikos,

Gavau šiandien mergaitiškus crocsus, kur čia masiškai pirkom iš javario biggrin.gif Du užsakymai vienoje dėžėje, atėjo į paštą. Bet... nei vieni netinka lotuliukas.gif t.y. vieni tinka dabar, kiti gerokai per dideli... nežinau kodėl ėmiau c6 ir c8, reikia c7 doh.gif Gal kas norite keistis? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 01 31, 12:17)
Sveikos,

Gavau šiandien mergaitiškus crocsus, kur čia masiškai pirkom iš javario  biggrin.gif  Du užsakymai vienoje dėžėje, atėjo į paštą. Bet... nei vieni netinka  lotuliukas.gif  t.y. vieni tinka dabar, kiti gerokai per dideli... nežinau kodėl ėmiau c6 ir c8, reikia c7  doh.gif  Gal kas norite keistis?  biggrin.gif  4u.gif

Laba,
aš dukrai ėmiau C7 ir turiu itarimą, kad bus maži, bet dar negavau, tad turėsiu omeny, kam pasiūlyt keistis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal atsirastų Klaipėdiečių norinčių užsisakyti iš http://www.cocooncenter.co.uk/ ?
Reikia surinkti 149eu, kad būtų nemokamas siuntimas. 4u.gif
Rašykit pageidavimus į až, tik pinigėlius rinkčiau iš anksto, pas mane ne kreditinė, užmesti už visas neturėsiu tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 01 31, 13:13)
dabar kai 10% tai siuntimas gaunas nemokamai, tai pasinaudojom proga. Nu siaip suaugusiems man ten nieko gero. Bet vaikams, visokie bodziai, sliauztai , pizamos-gerai visai uz tokia kaina. Plius mokyklinukams kelnes pilkos(pas musu mokykloje tokia spalva) visokie marskiniai, apatines maikes


O Tesco tas 10% su koduku? ar visiems? Nematau... blush2.gif

O dar pasakykit naujokei, ar registruojantis tesco (o ir kitur) ar galiu susikurt accounta savo vardu, o kreditinę naudot vyro? Ar geriau jo vardu ir registruotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oliv: 31 sausio 2014 - 11:30
QUOTE(Chanel1 @ 2014 01 31, 11:24)
Laba,
aš dukrai ėmiau C7 ir turiu itarimą, kad bus maži, bet dar negavau, tad turėsiu omeny, kam pasiūlyt keistis  mirksiukas.gif  4u.gif

Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 31, 12:14)
tu gal leisk zmonems cepelinus suvalgyt, tada gales sotus laimingi veziot mirksiukas.gif
is tikro, gal tik statusas nepasikeite, o keliauja.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar klausimas blush2.gif tai lapelio is pasto laukti ar kurjerio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2014 01 30, 23:59)
Gal kas zinot ir galesit paaiskinti. smile.gif
Noriu nusipirkti is amazon.co.uk su siuntimu i Lt. Bet kai jau daeinu iki apmokejimo pasikeicia kaina ir plius siuntimas. Del ko gali kilt kaina?

Žiūrėjau kavą iš amazon.co.uk, tai nuėjus iki pirkimo irgi kaina kažkodėl buvo didesnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 31, 11:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar klausimas  blush2.gif  tai lapelio is pasto laukti ar kurjerio  blush2.gif


Pas mus ką tik buvo kurjeris:)
Atsakyti