Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Gal būtų norinčių užsisakyti iš www.fragrancedirect.co.uk? Siuntimas į Lietuvą kainuoja £5.99. Jei atsirastų 3-4 norinčios, galėčiau užsakyti (Vilnius).
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 30, 23:48)
tai apie cepelinus gal neberašykim  biggrin.gif 


O kas pradėjo lotuliukas.gif


Atsakyti
Gal kas nors netyčia renkat TBS Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 31, 10:14)
O kas pradėjo lotuliukas.gif

tai aš dieną parašiau biggrin.gif apetito tokio nebuvo,kaip vakare,kai apie juos perskaičiau biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 31 sausio 2014 - 09:44
Sveikos, susiduriau su gan keista istorija, gal kas pakomentuos. 4u.gif
Vakar pirkau is Landsend.co.uk. Pirkau paltuka pigesne kaina, siandien tas paltukas dvigubai brangesnis. Gavau uzsakymo patvirtinima i emaila ta suma, kuria pirkau vakar-mazesne.. Vakarykscio uzsakymo suma mazesne, o banke siandien rezervuoti pinigai siandienine brangesne kaina. Man pirma karta tokia situacija, gal kas susidurete, kaip ja spresti g.gif Moketi ta brangesne kaina neplanavau, pirkau, nes buvo nuolaida 4u.gif
Uzsakymu istorijoje matosi kad vakar nupirkta mazesne kaina. g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 31 sausio 2014 - 10:11
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 31, 10:40)
tai aš dieną parašiau biggrin.gif apetito tokio nebuvo,kaip vakare,kai apie juos perskaičiau  biggrin.gif

Ir ka mano batai uzstrigo pas cepelinus biggrin.gif nekinta statusas g.gif
Atsakyti
Sveiki. Kazi Tesco rubai tiesiai i LT turi kokia sekimo nuoroda ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 01 31, 10:13)
Sveiki. Kazi Tesco rubai tiesiai i LT turi kokia sekimo nuoroda ar ne?

turi. žiūrėkite prie užsakymo
ir į paštą atsiunčia, kai jau perduoda kurjeriui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 01 31, 09:52)
Sveikos, susiduriau su gan keista istorija, gal kas pakomentuos. 4u.gif
Vakar pirkau is Landsend.co.uk. Pirkau paltuka pigesne kaina, siandien tas paltukas dvigubai brangesnis. Gavau uzsakymo patvirtinima i emaila ta suma, kuria pirkau vakar-mazesne.. Vakarykscio uzsakymo suma mazesne, o banke siandien rezervuoti pinigai siandienine brangesne kaina. Man pirma karta tokia situacija, gal kas susidurete, kaip ja spresti g.gif Moketi ta brangesne kaina neplanavau, pirkau, nes buvo nuolaida 4u.gif
Uzsakymu istorijoje matosi kad vakar nupirkta mazesne kaina. g.gif  g.gif


Gal po 29,99 svarų pirkot ? biggrin.gif Aš irgi pirkau tokį, kitą dieną pabrango, bet man užsakymą atmetė ir pinigų nerezervavo schmoll.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 01 31, 10:13)
Sveiki. Kazi Tesco rubai tiesiai i LT turi kokia sekimo nuoroda ar ne?


Aš kiek pamenu reikia eit į pirkimo istoriją, susirandi užsakymą, atsidarai ir prie prekių matosi tracking number rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

ką perkat? biggrin.gif

O tesco kiek siuntimas?
Atsakyti
Mergaitės, gal kas norit pasidalinti su manim šitą Biodermos kremo rinkinį? http://www.cocooncen...0-ml_17551.html
Tik Vilnius.
Atsakyti