Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(dorada @ 2014 01 30, 22:35)
Cituoju kazkurios mergytes:
"biber yra flanele, o linon nuo cretonne nelabai skiriasi, ta pati patalynes medvilne, gal linon siek tiek geresne kokybes atzvilgiu"

Aciu, dabar tikrai atsiminsiu.
Biber jau turim, lauksim linon.
Beziurinedama, kokios kainos didesnes patalynes, ne lovytes, uzmaciau yra Renforcé medziagos patalynes. Kas ta per viena?... Zodziu, pasirinkimo yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 30 sausio 2014 - 23:45
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 30, 17:45)
galvoj skamba "Karmėlavos cepelinai" biggrin.gif


O man kapinės pirmiausia į galvą atėjo biggrin.gif

Cepelinai beje skanūs lotuliukas.gif Kad taip dabar cepelinųųųų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 31, 00:36)
Cepelinai beje skanūs lotuliukas.gif Kad taip dabar cepelinųųųų doh.gif

oi..kaip man pakyla apetitas naktimis doh.gif doh.gif tai apie cepelinus gal neberašykim biggrin.gif atai tuoj eisiu kokios šoninės pasipjaustyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 01 30, 18:37)
Gal galite pasakyti ar ši parduotuvė siunčia į Lietuvą
http://www.kissthedress.co.uk/
Aš nesusigaudau g.gif


Ir as uzmaciau nebloga suknyte,tik neaisku ar siuncia,gal kas galit padeti?
Atsakyti
Gal kas zinot ir galesit paaiskinti. smile.gif
Noriu nusipirkti is amazon.co.uk su siuntimu i Lt. Bet kai jau daeinu iki apmokejimo pasikeicia kaina ir plius siuntimas. Del ko gali kilt kaina?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 30, 16:39)
lotuliukas.gif Nu man tiek juokinga ta žinutė pasirodė lotuliukas.gif  blush2.gif
Ot radot problemą biggrin.gif Bile netrūksta nieko, o jei dar kas nors lyšno, tai tik į sveikatą tongue.gif

biggrin.gif kokie cepelinai skanus Karmelavoj budavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2014 01 31, 00:59)
Gal kas zinot ir galesit paaiskinti. smile.gif
Noriu nusipirkti is amazon.co.uk su siuntimu i Lt. Bet kai jau daeinu iki apmokejimo pasikeicia kaina ir plius siuntimas. Del ko gali kilt kaina?

Jei vaikiski batai, del PVM skirtumo. (ar nera sitos info 1 psl? g.gif )Todel dauguma siunciasi per UK adresa.
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2014 01 31, 01:16)
Jei vaikiski batai, del PVM skirtumo. (ar nera sitos info 1 psl?  g.gif  )Todel dauguma siunciasi per UK adresa.

jei pardavejas amazonas, tai jau vien siuntimas 6 svarai i LT plius uz svori papildomai, o jei pardavejas ne amazon, tai ir siuntimas gali buti kosminis.
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2014 01 31, 01:32)
jei pardavejas amazonas, tai jau vien siuntimas 6 svarai i LT plius uz svori papildomai, o jei pardavejas ne amazon, tai ir siuntimas gali buti kosminis.

Siandien pirkau mamai vitaminus, siuntejas ne Amazon, ir labai nustebino siuntimo kaina i LT tik 0.89sv thumbup.gif (UK ribose buvo nemokamas)
Atsakyti
Jei kas rinksit TESCO, pamojuokit. Stovi krepšys sudėtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 01 30, 19:37)
Gal galite pasakyti ar ši parduotuvė siunčia į Lietuvą
http://www.kissthedress.co.uk/
Aš nesusigaudau g.gif



QUOTE(VAITSA @ 2014 01 31, 00:54)
Ir as uzmaciau nebloga suknyte,tik neaisku ar siuncia,gal kas galit padeti?

Merginos, o jums nepasirodė keista, kad uk puslapis atostogaus per kiniečių Naujus Metus? biggrin.gif
Yra geras puslapis http://www.scamadvis...sthedress.co.uk kur galima patikrinti ar parduotuvė patikima. Patikrinus šią - aš nepirkčiau.

O apie siuntimą rašo net puslapio apačioje: Fast Delivery Worldwide
Atsakyti
ar dar kas nors renka užsakymus iš sportdirect?
Atsakyti