Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Sveikos.Noriu paklausti:kiek man papildomai kainuotų plaukų džiovintuvas su mokesciais, jei jo kaina,tarkim, 50$, t.y.netelpu į tuos 75 lt (prie prekės nurodyta, kad siuntimas nemokamas) g.gif Siųsčiausi pati iš Kinijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 01 30, 14:33)
Tęsiant vakarykštį pokalbį apie reg. siuntas iš vokiško javario, siunta galėjau stebėti tik Vokietijos ribose, post.lt rašė, kad numeris neteisingas (iki šiol taip rašo). O šiandien jau LP kurjeris pristatė  thumbup.gif


Man taip buvo su dhl. Voketija atsiunte sekimo numeri, bet per post.lt jis netiko. Tada paskambinau i post.lt ir padiktavusi numeri man pasake kurioje LT vietoje siuntinys yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2014 01 30, 18:45)
Sveikos.Noriu paklausti:kiek man papildomai kainuotų plaukų džiovintuvas su mokesciais, jei jo kaina,tarkim, 50$, t.y.netelpu į tuos 75 lt (prie prekės nurodyta, kad siuntimas nemokamas)  g.gif Siųsčiausi pati iš Kinijos  bigsmile.gif

Jus dominanti info pirmame psl.
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2014 01 30, 16:08)


Atsiskaitysiu SWED MasterCard'u, preliminarus svaro kursas ~ 4,22 lt


Rasykite el.pastu ok.bega@gmail.com

man SEB šiandien 4.28 rezervavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 30, 17:58)
O jūs nebijot jų adresu pirkt po viso to, ką čia merginos temoj rašo  g.gif ? Ar jūs nauju adresu jau perkat?


Merginos, čia gal tik man vienai taip "pasisekė", kitos gi perka ir viskas ok, ir aš pirkau, viskas gerai buvo, tik po paskutinio karto kažkaip bijau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2014 01 30, 19:45)
Sveikos.Noriu paklausti:kiek man papildomai kainuotų plaukų džiovintuvas su mokesciais, jei jo kaina,tarkim, 50$, t.y.netelpu į tuos 75 lt (prie prekės nurodyta, kad siuntimas nemokamas)  g.gif Siųsčiausi pati iš Kinijos  bigsmile.gif


50*2,7+(50*2,7*0,21)+30lt va jum suma litais biggrin.gif apie 193lt 4u.gif
čia jeigu siųsitės per paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 30 sausio 2014 - 20:03
QUOTE(agne_ja @ 2014 01 30, 20:08)
Merginos, čia gal tik man vienai taip "pasisekė", kitos gi perka ir viskas ok, ir aš pirkau, viskas gerai buvo, tik po paskutinio karto kažkaip bijau g.gif

Pries pora savaiciu pirkau is asdos rubeliu PA adresu, viskas praejo be problemu smile.gif
Atsakyti
Kadangi googlo vertejas nepadeda, o pamenu cia buvo parasyta kazkada, paklausiu dar karta, nes pamirsau:D
Mytoys patalyne: biber- tai ta mesziaga "su pukeliu", o Cretonne ir Linon?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 30, 18:45)
galvoj skamba "Karmėlavos cepelinai" biggrin.gif

thumbup.gif o man dukros conversai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 30, 21:57)
thumbup.gif  o man dukros conversai  doh.gif  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
gal dar yra norinciu truksta merginu
http://www.everything5pounds.com
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 01 30, 21:56)
Kadangi googlo vertejas nepadeda, o pamenu cia buvo parasyta kazkada, paklausiu dar karta, nes pamirsau:D
Mytoys patalyne: biber- tai ta mesziaga "su pukeliu", o Cretonne ir Linon?

Cituoju kazkurios mergytes:
"biber yra flanele, o linon nuo cretonne nelabai skiriasi, ta pati patalynes medvilne, gal linon siek tiek geresne kokybes atzvilgiu"
Atsakyti