Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 30, 09:36)
jau ir Asda neveža PA? verysad.gif man PA parašė, kad greitai keis adresą, tai gal vėl ramiai pirksime
dėl banko. gal jie dar nepasiėmė rezervuotų pinigų ir neims, ir bankas įmes atgal į Jūsų sąskaitą?

:


Pinigau jau seniai paimti...jau 2 mėnesius kaip man negrąžina už negautas prekes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 30, 10:19)
is kur perkat toki ir kokiom kainom http://kartu.lt/akci..._campaign=daily biggrin.gif

iš USA per tarpininkes:) reik tik pažiūrėt kokį kiekį..bet tikrai 3kartus pigiau berods 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 30, 10:19)
is kur perkat toki ir kokiom kainom http://kartu.lt/akci..._campaign=daily biggrin.gif

is JAV. 350ml/90LTL 4u.gif
Atsakyti
gera kaina UK3 dydžio
http://www.amazon.co...mp;keywords=emu
tik nežinau, ar su tokiu dydžiu dar aktualios žuvys ax.gif

agne_ja, ai, čia Jūsų dingo siuntinys, asda sako, kad pristatė, PA neprisipažįsta?
gal čia jie turi omeny, kad reikia kreiptis į banką dėl draudimo? yra gi kažkoks internetinių pirkinių draudimas g.gif gal pabandykite paskambinti į banką arba prašykite Asdos plačiau paaiškinti, kas turima omeny. gali būti, kad dėl komercinio adreso jie tiesiog neprisiima atsakomybės ir netiki, kad siuntinys dingo
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 01 28, 22:12)
Dar vis nesusirinko norinciu, tad renku iki ketvirtadienio 12val http://www.everythin...ivals-c-40.html
Vilnius, bet galiu persiusti. Swedbank

4u.gif
Atsakyti
merginos patarkit biggrin.gif Gavau fragrancedirect prekes..bet žiūriu pridėta kažkosk palukų laikiklis..šėšėliai lyg papildomi g.gif gal jie kartais dovanų įdeda? biggrin.gif
Atsakyti
kiek skaičiau, tai problematiški kartais LP express kurjeriai, o ar kam teko prašyti, kad atsiųstu kitu adresu, įdomu, kaip reaguoja g.gif prisisiunčiau batų namų adresu, o pati darbe ir dabar žiuriu ne paštu visi keliauja, o kurjeriais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 30, 10:48)
iš USA per tarpininkes:) reik tik pažiūrėt kokį kiekį..bet tikrai 3kartus pigiau berods 4u.gif


QUOTE(bambyze @ 2014 01 30, 10:50)

is JAV. 350ml/90LTL  4u.gif


gal nuoroda galit imest ir per kuria tarpininke perkat ax.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kuri susidūrėte su tokia problema... pirmą kartą bandžiau užsisakyti iš javari, bet jau savaitė kaip jie nenuskaičiuoja pinigų ir kasdien siunčia tokį laišką:

We're writing to let you know that we are having difficulty processing your payment.

We will be charging your credit card again shortly. It is not necessary to place a new order, but you might want to review the payment information for your order and make sure it's correct and current.


Įėjus į užsakymo info, siūlo:
* Retry the credit card you entered.
* Update the expiration date on the credit card you entered.
* Choose an alternate credit card from your account.
* Enter a new credit card number.


bandžiau "retry", tikrinau datą ir kitus duomenis.. kitos kortelės neturiu, mano Swedbank Visa, kas gali netikti? Gal ką patarsite? g.gif
Lėšų pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bori: 30 sausio 2014 - 11:31
Uzsakinesiu poros dienu begyje is sportsdirect.com. Vilnius, bankas SEB.
Norincios prisijungti, krepsiukus siuskite bendri.laiskai@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 30 sausio 2014 - 11:30
QUOTE(Eulali @ 2014 01 30, 11:47)
kiek skaičiau, tai problematiški kartais LP express kurjeriai, o ar kam teko prašyti, kad atsiųstu kitu adresu, įdomu, kaip reaguoja  g.gif prisisiunčiau batų namų adresu, o pati darbe ir dabar žiuriu ne paštu visi keliauja, o kurjeriais  biggrin.gif

man kaip tik su jais viskas liuks. Kai skambins paprasykit, kad atveztu i darba. Man visada be problemu veza kitu adresu, net ir kitam gale miesto. Ko kitos kurjeriu tarnybos nedaro smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bori @ 2014 01 30, 12:28)
Laba diena, gal kuri susidūrėte su tokia problema... pirmą kartą bandžiau užsisakyti iš javari, bet jau savaitė kaip jie nenuskaičiuoja pinigų ir kasdien siunčia tokį laišką:

[i]We're writing to let you know that we are having difficulty processing your payment.

bandžiau "retry", tikrinau datą ir kitus duomenis.. kitos kortelės neturiu, mano Swedbank Visa, kas gali netikti? Gal ką patarsite?  g.gif
Lėšų pakankamai.

o ši koretele tinkama atsiskaityti internetu?
Atsakyti
QUOTE(bori @ 2014 01 30, 12:28)

bandžiau "retry", tikrinau datą ir kitus duomenis.. kitos kortelės neturiu, mano Swedbank Visa, kas gali netikti? Gal ką patarsite?  g.gif
Lėšų pakankamai.


visa virtuon ar visa electron? visa electron netinka 4u.gif
Atsakyti