Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

QUOTE(Rasulita123 @ 2014 01 29, 15:39)
Dabar laukiu dar vienų batų, tai išsisaugojau kurjerio nr., galėsiu tiesiogiai ieškoti smile.gif
Na ir prirašiau paklodę  doh.gif  Ir ačiū visoms už vakarykščius patarimus, bei telefono nr.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jiem, matyt, nelabai pakeliui į šitą miestą biggrin.gif Man iš mytoys taip tris dienas, žymėjo, kad "nerado manęs". Irgi Lp kurjeris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 29 sausio 2014 - 20:33
nerandu, ar šiuo metu nėra galiojančio javari.fr koduko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 29, 20:32)
Tai pagal tą lentelę dydžiai kaip ir atitinka? Aš prisiskaičius, kad mažintos ėmiau didesnes.



mano gautos basutes dydi atitiko, nes uzsakiau c-11 ir kojytei su 17.4cm- nuo taskeliu iki taskeliu, ten kur ir turi buti pedute, siaip basuciu vidpadukas nuo krastelio iki krastelio(krasteliai pakelti siek tiek) yra 19cm.
Atsakyti
QUOTE(stinaq/ @ 2014 01 29, 17:39)
Sweikos, noreciau uzsisakyti is boohoo.com, neradau tarpininkes kuri pirktu , tai mazu cia atsirastu mokanciu is ten parsisiusti, prisijungciau  4u.gif

Mokam, bet nieko iš ten nenorim. Galim special for you smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 29, 20:28)
junkitės prie Vilniaus mirksiukas.gif persiųsiu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 29, 21:36)
nerandu, ar šiuo metu nėra galiojančio javari.fr koduko g.gif

As tai ju nesuprantu, raso kad jau seilas iki 80 off. Nerandu as ten jokiu stebuklingu nuolaidu unsure.gif

Atsakyti
Čia kaip pas mus visur - nuolaidos IKI 80 proc, bet su tokia nuolaida nei su žiburiu nerastum cool.gif
Atsakyti
Aš javari.fr nerandu kur reikėtų pasirinkti, kad plačiai kojai batukus rodytų blush2.gif
turiu adidas.uk.com nemokamo pristatymo kodą BWGC-BFM6-KB3U-5ZRN, galioja 7 dienas. atsiųstas 26 d. Nežinau ar kitiems galioja, ar tik tam vartotojui. Bet gal kas pasinaudos smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip suprasti? Čia buvau pirkus Asda George per PA....
kaip suprasti, kad grąžinimą galiu daryti per savo banką?

I’ve checked your online account and have noted the parcels in question have been signed for at the business address provide. Therefore I’m unable to issue a refund. You can do a charge back through your bank.

Atsakyti
Sveikos, gal kuri pirkot? http://www.hm.com/de...article=10081-C

ir toki http://www.hm.com/de...I#shopOrigin=SA
Atsakyti
Uz 2 val sakysiu Asda- George.
ASDA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstienute: 30 sausio 2014 - 09:11
is kur perkat toki ir kokiom kainom http://kartu.lt/akci..._campaign=daily biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2014 01 30, 08:41)
Čia buvau pirkus Asda George per PA....

...at the business address

jau ir Asda neveža PA? verysad.gif man PA parašė, kad greitai keis adresą, tai gal vėl ramiai pirksime
dėl banko. gal jie dar nepasiėmė rezervuotų pinigų ir neims, ir bankas įmes atgal į Jūsų sąskaitą?

paskutinį kartą kviečiu jungtis prie vokiečių vaistinės. dar porą valandų laukiame jubiliejinės dešimtos draugės 4u.gif
Atsakyti