Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 211 tema

Kur perkat Weledos kosmetines priemones vaikam palankiausiom kainom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 01 29, 09:42)
Sveikos,

gal yra norinciu jungtis prie Tesco drabuzeliu?  4u.gif
Vilnius.
uzsakinesiu siandien.


Tesco drabuzeliai jau nupirkti 4u.gif
krepseliu jau nebesiuskite
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 29, 09:56)
kiek man teko dometis internete, jau nieko nepadarysite, kai finished, jau viskas, pinigus pardavejes gavo. viska, ka galite padryti, prigasdinti blogu atsiliepimu.l bet man nepadejo, pries kaledas trys siuntinius gavau pvz vietoje 10 vnt, tik 1 ir t.t. pardavejai nereagavo, parasiau blogus atsilipeimus ir amen, liko nemazas nuostolis sau.


aisku...aciu uz informacija, dabar ir as jau pratesinesiu laika 4u.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 01 29, 10:00)
jei sąžiningas pardavėjas, jis pasiūlys pakeisti įvertinimą ir gražins skirtumą. nebent jo negąsdina prastas įvertinimas


jei butu saziningas, butu atrases i zinutes, ar pinigus grazines uz neatsiustus daiktus, bet jam dzin doh.gif ka jau padarysi...
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 29, 14:11)
Jeigu JAU lietuvoj paskirstymo punkte, tai rodo ir be raidžiu.


Tikrai taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 01 29, 14:24)
Kur perkat Weledos kosmetines priemones vaikam palankiausiom kainom?  ax.gif


Nežinau ar palankiausia kaina, bet yra čia http://www.cocooncen.../?search=weleda
Galvoju kitą savaitę iš čia rinkti užsakymą, nes Bioderma vandenukas baigiasi. Jei rasit ką tinkamo, susikooperuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 01 29, 11:39)
na jau gal išsisprendėt klausimą, bet man vasarą buvo atvejis- pirkau vyrui crocs'us  iš javari.fr , paskambino moteriškė , kadangi atostogavau- sutarėm, kad grįžusi pasiskambinsiu ir ji atveš. kaip ji išsireiškė- pristato iš namų...  veiksmas Marijampolėje, kur yra ir paštas, ir kurjerių taškai... smile.gif

Jau išsprendžiau, bet sprendžiau ilgai - nuo 8 val. iki gerokai po pietų smile.gif Žodžiu, iš pačio ryto paskambinau natinos duotu nr. atsiliepė konsultantė ir pažadėjo, kad pagal siuntos numerį susisieks su vežėju, o vežėjas susisieks su manimi. Į mano repliką, kad kaip jie gali žymėti, jog nieko nėra namie net nepabandę atvažiuoti, nutylėjo, tarsi nieko nebūčiau sakiusi smile.gif Pralaukiau vežėjo skambučio iki 14 val ir vėl paskambinau tuo pačiu nr. Man vėl pažadėjo, kad susisieks. Tada paklausiau, gal pas vadovybę siuntos ieškoti, nes niekas nesusiekia. Iškart davė kurjerio numerį. Paskambinau kurjeriui. Tas nustebęs, kaip galėjo būti, kad jis nepristatė, o namie kažkas buvo ir pažadėjo šiandien atvežti. Už gerų 15 min jau spaudė mano durų skambutį su batų dėže smile.gif Atsiprašė ir paaiškino, kad batai buvo atidėti šios dienos vežimui (tai vakar iš tiesų net nebuvo, pats prisipažino), o atidėjus siuntą kitam vežimui, sistema automatiškai išmeta įrašą, kad siuntos nepristatė, nes nieko nebuvo namie.
Dabar laukiu dar vienų batų, tai išsisaugojau kurjerio nr., galėsiu tiesiogiai ieškoti smile.gif
Na ir prirašiau paklodę doh.gif Ir ačiū visoms už vakarykščius patarimus, bei telefono nr. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Pirksiu is amazon.co.uk , KAUNAS, siuntimo islaidoms pasidalint (apie 30 lt)
iloiva26@gmail.com

zaislu dezes Trunki Travel ToyBox 65 lt be siuntimo gaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloiva26: 29 sausio 2014 - 15:48
Siandien vakare pirksiu is sportsdirect.com jei norite prisijungti su mazais krepseliais,

rasykite i el. pasta jurgitapocjurgita@gmail.com

Vilnius
Atsakyti
Šyvakar užsakysiu ASGA - GEORGE. Junkitės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 01 29, 15:09)
Nežinau ar palankiausia kaina, bet yra čia http://www.cocooncen.../?search=weleda

Aš jungiaus prie unsereapotheke, tai tenais ir weleda imsiu tuo pačiu ax.gif
Atsakyti
Sweikos, noreciau uzsisakyti is boohoo.com, neradau tarpininkes kuri pirktu , tai mazu cia atsirastu mokanciu is ten parsisiusti, prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 01 29, 17:15)
Aš jungiaus prie unsereapotheke, tai tenais ir weleda imsiu tuo pačiu  ax.gif

Jungciausi Kaune, jei kas rinktu 4u.gif
Atsakyti