Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Ir mes važiuojam i Amara 05,06. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 01 27, 18:17)
Merginos, o kaip Amara Dolce Vita su tais a la carte restoranais, nieko apie tai negirdėjau? g.gif


Man rodos ten tik 1 yra mokamas, kiti nemokami. Man rodos, kad mokamas yra molekulinis restoranas. Jei atmintis nemeluoja tai apie 20 $ kastuoja. Pries regitruojantis i restorana verta pasidometi ar ileidzia su vaikais.

Mane suzavejo vienas dalykas, kuriuo, deja, patys nepasinaudojom del mazu vaiku - yra galimybe nemoamai papusryciauti atviroje juroje nedideliame laive (pasiteiraukite registraturoje) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 01 27, 18:28)
Man rodos ten tik 1 yra mokamas, kiti nemokami. Man rodos, kad mokamas yra molekulinis restoranas. Jei atmintis nemeluoja tai apie 20 $ kastuoja. Pries regitruojantis i restorana verta pasidometi ar ileidzia su vaikais.

Mane suzavejo vienas dalykas, kuriuo, deja, patys nepasinaudojom del mazu vaiku - yra galimybe nemoamai papusryciauti atviroje juroje nedideliame laive (pasiteiraukite registraturoje)  4u.gif


visi mokami ale carte 10$ -15$ bet verta aplankyti , labai patiko molekulinis auksto lygio aptarnavimas , o maistas meno sedevrai bigsmile.gif , laivelio nebeturi schmoll.gif vietoj jo siulo pusryciauti sode , neverta musu nesuzavejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramimama: 27 sausio 2014 - 17:54
QUOTE(.sniege. @ 2014 01 27, 17:34)
4

tiesa pries keleta dienu uzklausiau temoje del pakeitimo sutarties, tai tez tour pakeite, jokiu baudu nereikejo moketi, tik reikejo vietoj 10 20 proc susimoketi, nes dabar uzstatas 20 proc  mirksiukas.gif , sakau gal bus kam naudinga tokia info  mirksiukas.gif



mums nepakeitė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 18:01)
mums nepakeitė  verysad.gif

Keista.... Kodėl? Mes pernai savaite vėlinome, be problemų ir jokių mokesčių.
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 19:01)
mums nepakeitė  verysad.gif


o kokia jusu sutartis ? likus 21d. iki isvykimo galima keisti viesbuti , data , pavarde . Perskaiciuoja tos dienos kainomis , mums pakeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 27, 19:10)
Groja gyva muzika, buvo smuikininkas, tai prie vieno stalelio tol griežė, kol tie nesusimokėjo  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Mane taip pat labai prajuokino. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 27, 19:07)
o kokia jusu sutartis ? likus 21d. iki isvykimo galima keisti viesbuti , data , pavarde . Perskaiciuoja tos dienos kainomis , mums pakeite  g.gif



prašymą parašiau šeštadienį (šį savaitgalį buvo ženkliai mažesnės kainos) , nusiunčiau į agentei, kelionė 2014-09-20, į tez tour ji kreipėsi tik šiandien, o šiandien jie jau po pietų sukėlė kainas vėl....

nors ryte paieškos puslapyje jos dar buvo mažos (gailiuosi, kad print screen nepadariau) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 27 sausio 2014 - 18:39
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 27, 18:45)
Reikia eiti į Čamjuvos miestelį, pro viešbučio vartus ir į dešinę. Geriausi atsiliepimai, t.y. kokybės ir kainos santykis,  apie Ginza Travel.Iki jos einant reiks praeiti keletą nemalonių, priekabių vyrukų, kurie primygtinai kviečia pas save. Nuėjus kalba labai abstrakčiai, tipo, ateisit sutartu laiku, susitarsim  doh.gif Vieni net įėjus į jų agentūros vidų, net duris iš vidaus užkabino  lotuliukas.gif  Dabar juokas ima, o tada labai nejaukiai pasijautėm  lotuliukas.gif

aciuks.gif Ačiū, atkreipsim dėmesį.
Sakykit, iš Kemero į Žaliąjį kanjoną organizuoja kelionę?
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2014 01 27, 19:04)
aciuks.gif Ačiū, atkreipsim dėmesį.
Sakykit, iš Kemero į Žaliąjį kanjoną organizuoja kelionę?

Jei neklystu, tai iš Kemero į Žaliąjį kanjoną neveža. Gal kas patikslins. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 01 27, 19:33)
prašymą parašiau šeštadienį (šį savaitgalį buvo ženkliai mažesnės kainos) , nusiunčiau į agentei, kelionė 2014-09-20, į tez tour ji kreipėsi tik šiandien, o šiandien jie jau po pietų sukėlė kainas vėl....

nors ryte paieškos puslapyje jos dar buvo mažos (gailiuosi, kad print screen nepadariau)  doh.gif


o koks jusu pasirinktas viesbutis ? labai zenkliai skiriasi kainos ?
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 27, 20:36)
o koks jusu pasirinktas viesbutis ? labai zenkliai skiriasi kainos ?



pagal pradinę sutartį (kambarys standart) skirtumas apie 600 lt - į kokią papildomą ekskursiją 4 asmenys tikrai būtume išsiruošę...
o jei būčiau keitusi kambarį į family - vis tiek pigesnė kelionė apie 200 Lt..

tiesiog agentė mūmis nuoširdžiai nepasirūpino...
Pirkome per Top travel...

nusivyliau išankstiniais pirkimais verysad.gif
Atsakyti