Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 28, 16:01)
Pati čia nebuvau, tačiau info čia:
Rixos Premium Bodrum 5*    patiko  thumbup.gif
graži vieta  wub.gif
vakarais gyva muzika  bigsmile.gif

info prisiskaitinejau,aciu,gal atsiras buvusiu,idomiau tokiu koentarus skaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2014 02 28, 17:06)
info prisiskaitinejau,aciu,gal atsiras buvusiu,idomiau tokiu koentarus skaityti smile.gif


atsiprašau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 28, 16:15)
atsiprašau.  4u.gif

vistiek malonu,kad kas atraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 28, 11:50)
o tai leliuką irgi skaičiuoja? esu girdėjusi, kad iki 3 metų vaikams nekainuoja ar tai labai labai pigiai g.gif  nežinau kiek čia tiesos

drinks_cheers.gif Mano supratimu, tai už kūdikį mokėti nereikia, vaikai iki 2 metukų taip pat nemokamai važiuoja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2014 02 28, 16:41)
drinks_cheers.gif Mano supratimu, tai už kūdikį mokėti nereikia, vaikai iki 2 metukų taip pat nemokamai važiuoja.  ax.gif

tai va užtat gal ir gaunasi juokinga suma su vaikais smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaitės. Aš su klausimuku,kas buvote Delphin Botanic,šeimyniniai numeriai su vienu kambariu,ar su dviem ? Ar yra ir tokių,ir tokių ? Pasimečiau beskaitinėdama :-D
Atsakyti
QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 02 28, 20:47)
Sveikos,mergaitės. Aš su klausimuku,kas buvote Delphin Botanic,šeimyniniai numeriai su vienu kambariu,ar su dviem ? Ar yra ir tokių,ir tokių ?  Pasimečiau beskaitinėdama :-D


Sveikute, mes buvom. Du suauge, vienas vaikas- 11 m., tai buvo vienas kambarys. Su trim atskirom lovom, tai susistumem mes jas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskytte @ 2014 02 28, 19:58)
Sveikute, mes buvom. Du suauge, vienas vaikas- 11 m., tai buvo vienas kambarys. Su trim atskirom lovom, tai susistumem mes jas  biggrin.gif

Ačiū ;-) tik pas mus trys vaikai,tai kažkaip kebloka būtų susistumt :-D
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2014 02 28, 03:18)
nu super thumbup.gif
ko gero, tikrai buvo mineta, bet pasidalinkit dar karta kokiam viesbuty? ax.gif

kada tie isankstiniai pardavimai buna? apskritai, kada palankiausios kainos pirkti kelione?


Drita (alanija) pirkau gruodzio pab, tada ir buna palankiausios kainos mirksiukas.gif

QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 28, 10:50)
o tai leliuką irgi skaičiuoja? esu girdėjusi, kad iki 3 metų vaikams nekainuoja ar tai labai labai pigiai g.gif  nežinau kiek čia tiesos


Teztur, Novatur iki 2 m charteriniais nemokai skraidina. Ecotravel uz kudiki (iki 2m) ima apie 100 lt + 50 lt vezimelis + 30 lt pirminis ilaipinimas (ememe visas paslaugas ) uz 2,5 metu vaika mokam normalia kaina 4u.gif
dar ne visi viesbuciai ileidzia 4 asmenis (net jei vienas 2.gif ) i standart kambari, o seimyniniu kambariu kainos schmoll.gif


QUOTE(inrinke @ 2014 02 28, 17:41)
drinks_cheers.gif Mano supratimu, tai už kūdikį mokėti nereikia, vaikai iki 2 metukų taip pat nemokamai važiuoja.  ax.gif


Priklauso nuo organozatoriaus. Todel ir surasiau seimos sudeti, kad butu aisku uz kokia komplektacija mokame sia suma 4u.gif Kelioniu organzatoriai kudikiu laiko asmeni iki 2m, jis negauna vietos lektuve ( sedi tevam ant keliu), vietos autobuse ( buna laisvu, tai gali naudotis), lovos viesbucio kambaryje, kai kurie viesbuciai siulo maniezus. Net ir sutinkant apmoketi lektuvo bilieto kaina, kudikiui vieta negali buti rezervuojama ir isskiriama cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 28, 20:44)
tai va užtat gal ir gaunasi juokinga suma su vaikais  smile.gif


Vaikas virs 2 metu moka visa suma arba skirtumas buna keli simtai lt, vaikais laikomi asmenis nuo 2 iki 12 m.
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 03 01, 00:12)
Vaikas virs 2 metu moka visa suma arba skirtumas buna keli simtai lt, vaikais laikomi asmenis nuo 2 iki 12 m.


dukrai 8 metai bus, uz jos kelione mokam 600, tuo tarpu uz suaugusius 3000 - taip kad ne keliu simtu skirtumas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 01, 10:44)
dukrai 8 metai bus, uz jos kelione mokam 600, tuo tarpu uz suaugusius 3000 - taip kad ne keliu simtu skirtumas... schmoll.gif

Mes tai mokėsim už 4 metę visą sumą kaip priklauso - 2200. Gaila aišku, nu bet nieko nepadarysi smile.gif

Klausykit, patarkit susidūrusios su UAI smile.gif Neturim patirties visiškai smile.gif Kaip ten su tuo maistu - būna tik pusryciai pietus vakariene pilna burna ar ir bet kada galima ką nors kur pasiėmus suvalgyt? Vaisių kokių ar pan? Viešbutis mūsų Crystal de Luxe Kemere, prabangus ir labai jau išgirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2014 03 01, 09:52)
Mes tai mokėsim už 4 metę visą sumą kaip priklauso - 2200.  Gaila aišku, nu bet nieko nepadarysi smile.gif

Klausykit, patarkit susidūrusios su UAI smile.gif  Neturim patirties visiškai smile.gif Kaip ten su tuo maistu - būna tik pusryciai pietus vakariene pilna burna ar ir bet kada galima ką nors kur pasiėmus suvalgyt?  Vaisių kokių ar pan?  Viešbutis mūsų Crystal de Luxe Kemere, prabangus ir labai jau išgirtas smile.gif

AI/UAI- valgysit ir gersit visa para:) jei rimciau-pagal viesbucio politika visa diena yra maisto ir gerimu skirtinguose baruose ar kavinukese. Daznai tai buna iki vidurnakcio, kai kurie viesbuciai tikrai, bent sriubos ar sumustiniu, siulo visa para. UAI sistema gali siulyti geresniu, t.y. ne tik vietines gamybos, alkoholiniu gerimu, svieziu sulciu. wink.gif
Atsakyti