Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

pasakokite, ka i tokias poilsines keliones reiketu nepamirsti pasiimti, be ko issiversti galima, be ko ne, kaip su siltesniais rubais?
vakare apranga , girdejau, kad turetu buti jau ne sortai ir ne plezine suknele biggrin.gif
esu ipareigota issiaiskinti viska siame forume, kad jaunieji nejaustu diskomforto nuvyke biggrin.gif atsakinga uz tai as doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 26, 16:42)
pasakokite, ka i tokias poilsines keliones reiketu nepamirsti pasiimti, be ko issiversti galima, be ko ne, kaip su siltesniais rubais?
vakare apranga , girdejau, kad turetu buti jau ne sortai ir ne plezine suknele biggrin.gif
esu ipareigota issiaiskinti viska siame forume, kad jaunieji nejaustu diskomforto nuvyke biggrin.gif atsakinga uz tai as doh.gif  lotuliukas.gif

Esminis klausimas - kokiu metu laiku jie vyksta ir i kiek * viesbuti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 26 vasario 2014 - 16:44
geguzes gale , Amara Dolce Vita
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 26, 17:50)
geguzes gale , Amara Dolce Vita


Kaip fainai, vienas is mano favoritu viebutis thumbup.gif . Belekokio fainumo, superinis. Kaip pavydziu, bet baltai blush2.gif
Norejom ir mes geguzes gale i sita viesbuti varyti, bet draugams buvo per brangu verysad.gif . Kaip as apie ji svajoju wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braskytte: 26 vasario 2014 - 19:40
QUOTE(opapa99 @ 2014 02 26, 12:02)
sveikos merginos, noriu paklausti, ar i turkija kas nors organizuoja poilsine kelione 4n.? Norisi trumpam nulekti ir uztektu trumpesnes keliones, bet kazkaip ziuriu visi siulo nuo 7 n.? Ar tiesiog reiktu rasyti uzklausa kelioniu agenturoms? Is anksto dekoku  4u.gif


Bandykit i toptravel arba easytravel kreiptis, jie pernai metais siule nuo 3n kaina startavo nuo 600 lt su AI

QUOTE(Tedo.lt @ 2014 02 26, 17:06)
MKano klaida sumaisiau su Stambulu, Charteriai vistiek bus brangus


Tai jau gal daugiau ir nebeklaidinkite 4u.gif ir su viesbuciu ir su skrydziu ir su pavezejimu, bei maitinimu uz 3-4n galima laisvai i 800 lt tilpti (kurortinese zonose, sezono metu). buna Tezai ir po 99 lt skrydzius paleidzia.

I Stambula skrendant su persedimais irgi uz jusu sakoma suma (800 lt) beveik dviese galima suskraidyti ax.gif

visada yra 2 variantai vienas negaisti laiko eiti i agentura ir permoketi, kitas sutaupyti iki 70 proc ir paieskoti, pasiknisti ir aptureti pacias paciausias atostogas cool.gif Kiekvienam savo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 26 vasario 2014 - 22:44
QUOTE(bruc @ 2014 02 26, 22:42)

Tai jau gal daugiau ir nebeklaidinkite  4u.gif 


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki,
kadangi keliausiu į Turkiją pirmą kartą kyla nemažai klausimų
Konkrečiai apie GRAND ASTOR viešbutį, tačiau gal kas ir šeip jau žinotų kas ten kaip smile.gif) Jei maitinimo tipas AL (viskas įskaičiuota), ar bus tik pietūs pusryčiai vakarienė ar dar bus ir kokie užkandžiai, gėrimai, taip pat papludimyje? Jei kas buvote konkrečiai šiame viešbutyje, gal gali pasakyti kaip situacija su gultais smile.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
mes irgi pirmą kartą keliausim į Turkiją. Gal kas buvot apsistoję Alanijos viešbutyje "Diamore"?
Atsakyti
Jungiuos ir aš į jūsų gretas ax.gif mes jau trečią kartą važiuosim į Fetiją-Lykia World-liekam ištikimi šiam viešbutukui ir kuo toliau tuo labiau jį įsimylim lotuliukas.gif Kadangi mūsų šeimyna nemaža ir važiuojam 5 iese, tai kainą gaudom vasarį o skrendam rugpjūčio gale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2014 02 27, 09:38)
Jungiuos ir aš į jūsų gretas ax.gif mes jau trečią kartą važiuosim į Fetiją-Lykia World-liekam ištikimi šiam viešbutukui ir kuo toliau tuo labiau jį įsimylim lotuliukas.gif Kadangi mūsų šeimyna nemaža ir važiuojam 5 iese, tai kainą gaudom vasarį o skrendam rugpjūčio gale ax.gif



gaudot ar jau pagavot gerą kainą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 26, 16:42)
pasakokite, ka i tokias poilsines keliones reiketu nepamirsti pasiimti, be ko issiversti galima, be ko ne, kaip su siltesniais rubais?
vakare apranga , girdejau, kad turetu buti jau ne sortai ir ne plezine suknele biggrin.gif
esu ipareigota issiaiskinti viska siame forume, kad jaunieji nejaustu diskomforto nuvyke biggrin.gif atsakinga uz tai as doh.gif  lotuliukas.gif

man ir įdomu ar gegužės antroj pusėj verta dėtis pliažines sukneles? o vakarui megztukų?
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 27, 09:59)
man ir įdomu ar gegužės antroj pusėj verta dėtis pliažines sukneles? o vakarui megztukų?


2013m sezoną gegužės paskutinėm dienom buvo vakarais vėlai vėsoka, dėdavausi megztuką (Antalijos regione). Bet man tai buvo keista ir neįprasta, nes iki tol gegužės pačiam gale jau būdavo ir vakarai šilti ax.gif Kaip bus šiemet nieks turbūt neatsakys, pagyvensim-pamatysim. Dienos tikrai šiltos, net karštos sakyčiau buvo gegužės gale 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 27 vasario 2014 - 10:02