Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Dinne @ 2014 02 21, 13:42)
Man agenturoj sake, kad 3.5-4 proc. keliones kainos, tai ziurint kiek sumoketa uz kelione. Mums iseitu beveik 300lt... Reikes dar tiesiai su draudimo kompanija pasneket- gal pavyks pigiau.. g.gif

gal tiek ir gaunas, dabar paskaičiavau kad nuo 4300 man ir gaunasi 170 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2014 02 21, 14:42)
Man agenturoj sake, kad 3.5-4 proc. keliones kainos, tai ziurint kiek sumoketa uz kelione. Mums iseitu beveik 300lt... Reikes dar tiesiai su draudimo kompanija pasneket- gal pavyks pigiau.. g.gif


Na mes karta nenuvziavome nes vaikas susirgo, pinigus visus atgavome pateike pazyma su pateisinama priezastimi. Tai nezinau, su patikimu organizatoriumi vaziuojant, kam tas draudimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 21, 14:52)
Na mes karta nenuvziavome nes vaikas susirgo, pinigus visus atgavome pateike pazyma su pateisinama priezastimi. Tai nezinau, su patikimu organizatoriumi vaziuojant, kam tas draudimas g.gif


Teisiškai, kelionių organizatorius tokiu atveju pasilieka sau teisę grąžinti visus sumokėtus pinigus tik tuo atveju, jei pats nepatiria jokių nuostolių. Kad ir kaip keistai skambėtų, bet tų faktiškai patiriamų nuostolių gali būti įvairių, vienas įprasčiausių, kai iki kelionės likę diena ar mažiau kelionių organizatorius jums grąžindamas pinigus gali rizikuoti,kad tos kelios vietos lėktuve išvis liks tuščios arba kitų įsigyta kelionė kaip paskutinės minutės bus pigesnė. Todėl kelionės pinigus turi teisiškai teisę grąžinti dalinai. Visa tai pateikiama turizmo paslaugų teikimo sutartyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 21 vasario 2014 - 15:07
o man sake, kad draudimas su auksine kortele nieko nekainuoja, apdrausti visi seimos nariai, o jei pirkti, tai apie 30 lt asmeniui, ar cia kazkoks dar kitoks draudimas?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 21, 15:13)
o man sake, kad draudimas su auksine kortele nieko nekainuoja, apdrausti visi seimos nariai, o jei pirkti, tai apie 30 lt asmeniui, ar cia kazkoks dar kitoks draudimas?

čia kelionės draudimas mirksiukas.gif čia buvo kalba apie neįvykusios kelionės draudimą
Atsakyti
ui, paskubomis perskaiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
As pereita vasara norejau pirkti ta draudima, tai man isaiskino, kad ligos atveju - grazins tik uz ta zmogu, kuris susirgo - neva kiti skristi gali... Nebent artimo seimos nario mirties atveju - kai visi negaletumem skristi, grazintu visa suma... Atsisakiau tos minties...
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2014 02 21, 13:17)
Sveikos, iskilo klausimas- ar draudziates neivykusios keliones draudimu? Vyksim su vaikais, tad susimasciau- o jei susirgtu pries kelione- butu gerai turet toki draudima, vistik pinigai nemazi sumoketi, bet ir draudimo imoka 4proc nuo keliones sumos - gaunasi keli simtai, tai kazkaip gaila butu, jei be reikalo... g.gif  Kaip elgiates?


Skraidom su seima ilsetis gan daznai, tik pastarieji pora metu buvo labai itempti, tad paskutini karta kai pirkom kelione i Egipta (pirkom rugseji, o skristi turejom sausi), tai apie ta draudima visiskai uzmirsom doh.gif Anksciau visada toki draudima turedavom, nors niekada kaip ir neprireike, ale si karta visai jis mums is galvos isgaravo... Ir likus pusantros paros iki skrydzio Egiptan, mano dukryte susirgo... ir ne siaip persalo, o susirgo vejaraupiais doh.gif Kreipemes i medikus, turejom visas pazymas, skristi aisku neleido, o ir pati nenorejau rizikuoti. Kreipemes i agentura, prasem pagal galimybes atideti musu atostogas bent savaitei, tai deja deja...nieko gero jie nepasiule. Anot ju-viesbutis uzsakytas, skrydzio bilietai rezervuoti ir t.t. Jei neskrendam-bauda 100% keliones kainos. Nebent per para laiko turejome rasti kita seima, kuriu vaikai butu panasaus amziaus, ir kuri is musu kelione perpirktu doh.gif Va tada ir pasigedom to draudimo doh.gif

QUOTE(pukepuke @ 2014 02 21, 15:52)
Na mes karta nenuvziavome nes vaikas susirgo, pinigus visus atgavome pateike pazyma su pateisinama priezastimi. Tai nezinau, su patikimu organizatoriumi vaziuojant, kam tas draudimas g.gif


Skridom su Novaturu, jokios pazymos mums nepadejo is agenturos pinigu susigrazinti wink.gif

QUOTE(Kriiste @ 2014 02 21, 18:29)
As pereita vasara norejau pirkti ta draudima, tai man isaiskino, kad ligos atveju - grazins tik uz ta zmogu, kuris susirgo - neva kiti skristi gali... Nebent artimo seimos nario mirties atveju - kai visi negaletumem skristi, grazintu visa suma... Atsisakiau tos minties...


Mes neturejom kitos iseities tik kaip palikti dukryte mociutei ir skristi be jos. Butumem bent jos dali pinigu susigrazine...
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 02 17, 13:11)
Dar labai domina, ar kas buvote viesbutyje MEDER RESORT 5* Kemere? Nes lyg ir nemaciau cia atsiliepimu. Gal kokiu pliusu minusu radot, ka zinoti svarbu wink.gif Ir apskritai domina atostogos Kemere tokiu metu. Ar bus kur nueiti, ar veikia tos vadinamos Turkiskos Rumsiskes ir kokie klubukai?  4u.gif


Joriuku parkas veikia istisus metus. Delfinariumas atsidaro siemet balandzio pirmom dienom. Klubai balandzio 18d numatoma. Meder resort esminis minusas tas, jog jis ne ant juros kranto ir jo svecius veza viesbucio transportas i papludimi, kuris siaip nera priskirtas vien viesbuciui. Moonlight parke tame papludimyje gali lankytis ir pasaliniai asmenys, kurie susimoka uz gultus. Sezono pradzioje gal nera aktualu, bet vidury sezono del tu gultu ten kartais tenka ir pakovoti, ypac jei seimyna didele ir nori gultu salia. Siaip pats viesbutis pacioj Kemero gilumoj, vaizdai grazus, iki centrines gatves 7-8min pesciom, iki papludimio pesciom irgi panasiai. Iki klubu apie 12-15min.
Norint pasilinksminti klubai pagrindiniai Aura, Inferno, Kristal. Kainos tikrai dideles gerimu (pigiausia Kristal, bet mano asmenine nuomone prasciausias klubas is siu triju). Norint pasilinksminti turkiskiau baru gatve (salia futbolo aikstes ir kartingu aiksteles prasideda).Mano asmenine nuomone, skaniausia pica ir kava (ne turkiska) Kemere More Coffees smile.gif Tradicija po klubu Kemere daznai vietiniai vaziuoja/eina paryciais valgyti skaniuju sriubu ( viena is vietu salia More Coffees turkiska kavine, matysit is tolo melynai deganti uzrasa CORBA). Kazkas dar tokio super specifisko ir ypatingo dabar neateina i galva 4u.gif

QUOTE(bruc @ 2014 02 17, 14:06)
Pernai klubai Kemere grand opening geguzes 1 d Aura, o balandzio 27 Inferno, mes namo skridom 23d tai klubai dar neveike


Netiesa, Aura opening party 2013 buvo balandzio 20d. Buvo numatyta balandzio 19d, bet visa vakara baisiai lijo. Inferno balandzio 21d.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 21 vasario 2014 - 18:37
QUOTE(kuklute30 @ 2014 02 21, 17:55)
Mes neturejom kitos iseities tik kaip palikti dukryte mociutei ir skristi be jos. Butumem bent jos dali pinigu susigrazine...


tai va kad didziausia rizika su vaikais yra - as kai siemet pirkau kelione, kazkaip labai nestudijavau kainu... pirkau bendrai, uz man tinkama suma - ir ka??? dabar kazkada paziurejau sutartis, ir uzmaciau isskirtas kainas, kad suagusiems siekia beveik 3000, o vaikui tik 600 g.gif , sumokejus uz draudima, kurio galbut ir neprireiks - kas belieka is to grazinimo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 21, 19:46)
tai va kad didziausia rizika su vaikais yra - as kai siemet pirkau kelione, kazkaip labai nestudijavau kainu... pirkau bendrai, uz man tinkama suma - ir ka??? dabar kazkada paziurejau sutartis, ir uzmaciau isskirtas kainas, kad suagusiems siekia beveik 3000, o vaikui tik 600 g.gif , sumokejus uz draudima, kurio galbut ir neprireiks - kas belieka is to grazinimo? unsure.gif


na taip, jei vaiko kaina maza, tai tada tikrai neapsimoka drinks_cheers.gif Musu atveju uz dukryte mokejom 1340 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2014 02 21, 18:24)
Joriuku parkas veikia istisus metus. Delfinariumas atsidaro siemet balandzio pirmom dienom. Klubai balandzio 18d numatoma. Meder resort  esminis minusas tas, jog jis ne ant juros kranto ir jo svecius veza viesbucio transportas i papludimi, kuris siaip nera priskirtas vien viesbuciui. Moonlight parke tame papludimyje gali lankytis ir pasaliniai asmenys, kurie susimoka uz gultus. Sezono pradzioje gal nera aktualu, bet vidury sezono del tu gultu ten kartais tenka ir pakovoti, ypac jei seimyna didele ir nori gultu salia. Siaip pats viesbutis pacioj Kemero gilumoj, vaizdai grazus, iki centrines gatves 7-8min pesciom, iki papludimio pesciom irgi panasiai. Iki klubu apie 12-15min.
Norint pasilinksminti klubai pagrindiniai Aura, Inferno, Kristal. Kainos tikrai dideles gerimu (pigiausia Kristal, bet mano asmenine nuomone prasciausias klubas is siu triju). Norint pasilinksminti turkiskiau baru gatve (salia futbolo aikstes ir kartingu aiksteles prasideda).Mano asmenine nuomone, skaniausia pica ir kava (ne turkiska) Kemere More Coffees smile.gif Tradicija po klubu Kemere daznai vietiniai vaziuoja/eina paryciais valgyti skaniuju sriubu ( viena is vietu salia More Coffees turkiska kavine, matysit is tolo melynai deganti uzrasa CORBA). Kazkas dar tokio super specifisko ir ypatingo dabar neateina i galva  4u.gif 

p206x206/625448_10151678294929050_1566221410_n.jpg[/img]


Oj kaip aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif seku tema, tad jei dar kazka prisimintumet, butu labai malonu. Kaip supratau, papludimyje yra tik sulciu? Jokio baro ar uzkandziu nebuna ten? smile.gif Na tikiuosi balandzio pabaigoj dar neteks kovoti del gultu. Jus kaip supratau gyvenat ten, kaip orai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kendde: 21 vasario 2014 - 19:54