Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 20, 10:09)
įsigijusi prekę  niekada nesidairau į kainas (net turguje)  biggrin.gif
ramiau miegu  rolleyes.gif

tai va, žadėjau ir aš nesidomėti, bet va, visi tik rašo kiek sumokėjo... biggrin.gif
Atsakyti
Laba, mums teko irgi pasidomėti Turkija, nes mano senyvi tėvukai mirk gyvenk ten panoro.. gyvenimo projektas, praktiškai smile.gif Mums buvo būtina AI, jokių diskotekų, galimybė paslampinėt po miestuką kokį ir nepasiklyst...tai kaina rugsėjo pradžiai niekaip nenukrinta žemiau 11 tukst - man, vyrui, 4metei dukrai ir dviem senjorams.

Renkuosi tarp
http://www.tez-tour....l.html?id=48564
http://www.tez-tour....html?id=9002482

ir gal dar šito, bet čia kadangi kaip suprantu pėstute miestan nenukaksi tai ko gero atkris

http://www.tez-tour....l.html?id=14733
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2014 02 20, 10:43)
ir gal dar šito, bet čia kadangi kaip suprantu pėstute miestan nenukaksi tai ko gero atkris

http://www.tez-tour....l.html?id=14733


Beldibi irgi gyvenvietė, pabimbinėt ten irgi yra kur. Tiesa, mažiau nei pačiame Kemere 4u.gif Crystal Deluxe netoli pagrindinių miesto diskotekų, naktimis gali girdėtis triukšmas, jei kambario langai bus į tą pusę 4u.gif Tačiau jis arčiau Kemero miesto centrinės gatvės, prie pat parkelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 20 vasario 2014 - 10:54
QUOTE(-Jzh- @ 2014 02 20, 11:53)
Beldibi irgi gyvenvietė, pabimbinėt ten irgi yra kur. Tiesa, mažiau nei pačiame Kemere  4u.gif  Crystal Deluxe netoli pagrindinių miesto diskotekų, naktimis gali girdėtis triukšmas, jei kambario langai bus į tą pusę  4u.gif  Tačiau jis arčiau Kemero miesto centrinės gatvės, prie pat parkelio.

Ačiūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 02 20, 10:03)
Rixos Lares Antalijoje.


aisku mirksiukas.gif galvojau pakamantinesiu lotuliukas.gif bet mes i Rixos Tekirova.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 02 20, 10:41)
Na sveikinu  smile.gif
Amaros kainas žinau, nes rinkomės tarp šio ir Botaniko, ir Amara buvo pigesnė.

Geguzes 14d. musu 4 asm. seimai kaina skiresi vos 300Lt i sius du, taigi, galima sakyti, identiska kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 20, 21:36)
Geguzes 14d. musu 4 asm. seimai kaina skiresi vos 300Lt i sius du, taigi, galima sakyti, identiska kaina smile.gif


Mums skirtumas buvo 400 Lt.
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 02 17, 12:36)
Mane irgi domina, kokį Botanikui  alternatyvų viešbutį rinktis keliaujant su vaikais (6 ir 8metai) ? ax.gif

Sveiki. Kažkaip ir mes ilgai svarstėm dėl vaikų ( 2,7 ir 14) ,bet apsistojom ties Botaniku (05 20) . Tikiuosi ,nenusivilsim smile.gif
Atsakyti
Sveikos, iskilo klausimas- ar draudziates neivykusios keliones draudimu? Vyksim su vaikais, tad susimasciau- o jei susirgtu pries kelione- butu gerai turet toki draudima, vistik pinigai nemazi sumoketi, bet ir draudimo imoka 4proc nuo keliones sumos - gaunasi keli simtai, tai kazkaip gaila butu, jei be reikalo... g.gif Kaip elgiates?
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2014 02 21, 13:17)
Sveikos, iskilo klausimas- ar draudziates neivykusios keliones draudimu? Vyksim su vaikais, tad susimasciau- o jei susirgtu pries kelione- butu gerai turet toki draudima, vistik pinigai nemazi sumoketi, bet ir draudimo imoka 4proc nuo keliones sumos - gaunasi keli simtai, tai kazkaip gaila butu, jei be reikalo... g.gif  Kaip elgiates?

Man su vaiku ir senukais dviem - net nesvarsčiau nesidraudimo galimybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2014 02 21, 12:17)
Sveikos, iskilo klausimas- ar draudziates neivykusios keliones draudimu? Vyksim su vaikais, tad susimasciau- o jei susirgtu pries kelione- butu gerai turet toki draudima, vistik pinigai nemazi sumoketi, bet ir draudimo imoka 4proc nuo keliones sumos - gaunasi keli simtai, tai kazkaip gaila butu, jei be reikalo... g.gif  Kaip elgiates?

o kodėl tokia didelė įmoka? g.gif man agentūroj sakė kad 180 ar 160lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 21, 13:32)
o kodėl tokia didelė įmoka?  g.gif  man agentūroj sakė kad 180 ar 160lt  g.gif

Man agenturoj sake, kad 3.5-4 proc. keliones kainos, tai ziurint kiek sumoketa uz kelione. Mums iseitu beveik 300lt... Reikes dar tiesiai su draudimo kompanija pasneket- gal pavyks pigiau.. g.gif
Atsakyti