Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(bruc @ 2014 02 17, 12:38)
Jura apie 20, gal 21, baseinai gal kokie 22-23 ( na ne tie varlinykai) mano vaikas juroje jau balandi maudosi  doh.gif
Yra yra tu viesbuciu ir ne per kelia ir su kainom normaliom. Nepasiduokit bandos instinktui paieskokit kas labiau atitiks Jusu seimos poreikius ir pinigeliu sutaupysite ir isimintinas atostogas apturesite  cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 02 17, 14:38)
Jura apie 20, gal 21, baseinai gal kokie 22-23 ( na ne tie varlinykai) mano vaikas juroje jau balandi maudosi  doh.gif
Yra yra tu viesbuciu ir ne per kelia ir su kainom normaliom. Nepasiduokit bandos instinktui paieskokit kas labiau atitiks Jusu seimos poreikius ir pinigeliu sutaupysite ir isimintinas atostogas apturesite  cool.gif

Ačiū. vandens temperatūra labai svarbi buvo mūsų atveju:) vadinasi, bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norejau klausti apie orus balandzio men pabaigoje (20-27d), bet jau kaip ir radau info. Dar labai domina, ar kas buvote viesbutyje MEDER RESORT 5* Kemere? Nes lyg ir nemaciau cia atsiliepimu. Gal kokiu pliusu minusu radot, ka zinoti svarbu wink.gif Ir apskritai domina atostogos Kemere tokiu metu. Ar bus kur nueiti, ar veikia tos vadinamos Turkiskos Rumsiskes ir kokie klubukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2014 02 17, 11:37)
Laba diena,
mūsų planai , kas dieną vis keičiasi doh.gif Šiai dienai lig ir eina kalba apie kelionę į Turkija gegužės vidury. Po 18 d.
Visada seku šią temą, tiesiog per daug jau visko skaičiau-viskas susimakalavo doh.gif
Ar gegužės vidury vanduo pakankamai įšilęs? mes visada birželio antroj pusėj važiuodavom.
Oras tai manau, bus pakankamai šiltas. Bet va vanduo-vaikams juk aktualiausias dalykas-baseinas ir jūra (o čia jau man labiau ax.gif ).
gal galit pasikratoti apie vandenį ir orus šiuo laikotarpiu?labai dėkoju iš anksto.

Ir dar-be Botanikų ir kitų 10000-inių viešbučių, gal turit kokių gerų pastebėjimų? mūsų prioritetai-vaikų baseinai(vaikai 8 m.)-kalniukai. Maisto pasirinkimas, labai super, jei jūra  ne per kelią. Jokia animacija nedomina.
paskaičius temą-tai tik Botanikai ir panašūs brangūs viešbučiai. Norėtųsi tilpt į 7000 Lt 4-iems žmonėms.
Ačiū

Esu buvusi Meryan. Super buvo thumbup.gif mano brolis dar tada mažas buvo, tai tėvai skrisdami į tai atsižvelgė. Viešbuty buvo Novaturo šeimos klubas ir lietuvė animatorė, todėl vaiaki buvo tikrai užimti, noriai visur dalyvavo smile.gif tik neįsivaizduoju kokios dabar kainos jo. Prieš 4 metus rugpjūčio pabaigai kažkaip netyčia pavyko gauti 4 žmonėms už 8000LT. bet skaičiavo 3 suaugusius ir vaiką.
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 02 17, 14:11)
Sveiki  4u.gif

Norejau klausti apie orus balandzio men pabaigoje (20-27d), bet jau kaip ir radau info. Dar labai domina, ar kas buvote viesbutyje MEDER RESORT 5* Kemere? Nes lyg ir nemaciau cia atsiliepimu. Gal kokiu pliusu minusu radot, ka zinoti svarbu wink.gif Ir apskritai domina atostogos Kemere tokiu metu. Ar bus kur nueiti, ar veikia tos vadinamos Turkiskos Rumsiskes ir kokie klubukai?  4u.gif


Pernai klubai Kemere grand opening geguzes 1 d Aura, o balandzio 27 Inferno, mes namo skridom 23d tai klubai dar neveike ir vandens parkai uzdaryti buvo unsure.gif
tas kalnelis su muziejum dirbo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 02 17, 14:06)
Pernai klubai Kemere grand opening geguzes 1 d Aura, o balandzio 27 Inferno, mes namo skridom 23d tai klubai dar neveike ir vandens parkai uzdaryti buvo unsure.gif
tas kalnelis su muziejum dirbo  4u.gif


Ir su orais kaip supratau visai pasiseke? smile.gif Uodega imerkt i jura galima bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 02 16, 23:27)
Vadinasi, jis suprastejo. Nes 2011m.geguzes viduryje nieko panasaus nebuvo. Man atrodo, mes bendravom per AZ ir Jums esu ji isgyrusi:)

Taip KristinaL,mes susirašinėjome... biggrin.gif
Pukepuke,mes buvome birželio gale... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 17, 22:23)
Pukepuke,mes buvome birželio gale... biggrin.gif

Tada galutinai nieko nesuprantu biggrin.gif
Gal tikrai suprastejo rolleyes.gif
Atsakyti
Vanduo geguzes men .nebus persaltas ,man rodos Baltija ir vasara saltesne nei ten pavasari ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2014 02 17, 11:37)
Laba diena,
Šiai dienai lig ir eina kalba apie kelionę į Turkija gegužės vidury. Po 18 d.

paskaičius temą-tai tik Botanikai ir panašūs brangūs viešbučiai. Norėtųsi tilpt į 7000 Lt 4-iems žmonėms.
Ačiū


Tai, kad Botanikas ne 10 000- inis. Mums 4 asmenų šeimai gegužės 13 d. tikrai mažiau nei Jūsų nurodyti 7000 Lt kainavo.

Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2014 02 18, 21:50)
Tai, kad Botanikas ne 10 000- inis. Mums 4 asmenų šeimai gegužės 13 d. tikrai mažiau nei Jūsų nurodyti 7000 Lt kainavo.



sutikite, kad kaina priklauso nuo laiko, kada ketiname keliauti ir nuo vaikų amžiaus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 18, 22:15)
sutikite, kad kaina priklauso nuo laiko, kada ketiname keliauti ir nuo vaikų amžiaus  4u.gif

Laikas panasus, amzius, na taip, priklauso smile.gif Per go planet pigiau nei per tezus ar novatura dar g.gif O siaip Botanikas per tezus kai gruodi pirkome mums 2+2 (5m.), geguzes 14d. kainuotu pigiau irgi nei 7 tukst. kokiu simtuku kiek pamenu smile.gif
Atsakyti