Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Pirmą kartą keliausim į Turkiją, visos rašot kaip rytais reik eit užsiimti gultus, todėl iškilo kvailas klausimas:) kaip tai darot? Nešat pasidėt savo rankšluoščius ?
Ir gal žinot bent preliminarias kainas novaturo ekskursijų iš Alanijos regiono?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiukia @ 2014 02 16, 21:02)
Pirmą kartą keliausim į Turkiją, visos rašot kaip rytais reik eit užsiimti gultus, todėl iškilo kvailas klausimas:) kaip tai darot? Nešat pasidėt savo rankšluoščius ?
Ir gal žinot bent preliminarias kainas novaturo ekskursijų iš Alanijos regiono?smile.gif

Na ne visos rasom ax.gif Tai didelis viesbucio trukumas, jei taip reik daryti. O daroma teisingai, patiesiant savo ranksloscius ant gultu.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 16, 20:43)
Man tai labai idomu kuo ten nusivylete? Na konkreciai? Apie vidinio baseino nebuvima, ir daug lietuviu, na girdejome jau, kas dar ten taip blogai? bigsmile.gif

Jaučiausi kaip dideliame turguje...visur eilės,stumdosi,grūdasi,gultų trūkumas,valgykla maža,nėra kur atsisėsti,visur triukšmas,į tave žiūri "ko tu čia atvažiavai",lyg būtum jiems našta.Viešbutis aiškiai perpildytas,napateisina savo paslaugų ir t.t.ir pastatai jau tokie aptriušę g.gif
Bet pagrindinė esmė ta,kad mūsų iki VĖLAUS VAKARO neapgyvendino,nors atskridome rytą doh.gif Aš žinau,kad pagal viešbučio nuostatas apgyvendinimas galimas tik po 14h,bet tai buvo vėlus vakaras doh.gif Hole atsisėsti nėra kur,visur pilna žmonių,nusibodo jau vaikščioti ir klausinėti...Turėjome tris dienas streso,atostogos jau sugadintos,mus mėtė vėtė,kol pasiūlė kitą viešbutį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 16, 21:23)
Jaučiausi kaip dideliame turguje...visur eilės,stumdosi,grūdasi,gultų trūkumas,valgykla maža,nėra kur atsisėsti,visur triukšmas,į tave žiūri "ko tu čia atvažiavai",lyg būtum jiems našta.Viešbutis aiškiai perpildytas,napateisina savo paslaugų ir t.t.ir pastatai jau tokie aptriušę g.gif
Bet pagrindinė esmė ta,kad mūsų iki VĖLAUS VAKARO neapgyvendino,nors atskridome rytą doh.gif Aš žinau,kad pagal viešbučio nuostatas apgyvendinimas galimas tik po 14h,bet tai buvo vėlus vakaras doh.gif Hole atsisėsti nėra kur,visur pilna žmonių,nusibodo jau vaikščioti ir klausinėti...Turėjome tris dienas streso,atostogos jau sugadintos,mus mėtė vėtė,kol pasiūlė kitą viešbutį. biggrin.gif

Na zinokit tarsi ne apie ta pati viesbuti sneketume unsure.gif Kai mes buvome, jokiu eiliu nesijaute, atsisesti visada buvo kur...Apgyvendino per 1.5 val., kambariukas gal ir galejo buti didesnis, bet cia kone vienintelis trukumas ir buvo, bet labai ne esminis. Tiesa, atrodo, kad vel rasote apie ne sezono laika (gal kystu?), nes jei viskas vyko viduje, tad kitas reiklas velgi (dazniausiai rinkonmes restoranelyje sedeti lauke, bet jei tik i vidu reiktu susesti...). Koki menesi buvote? Pvz Lobby mes nei karto esame sedeje, vakarais rinkomes kazkuria is vakaro erdviu lauke, o pasirinkimas buvo didziulis, jokiu spusciu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 16, 20:23)
Jaučiausi kaip dideliame turguje...visur eilės,stumdosi,grūdasi,gultų trūkumas,valgykla maža,nėra kur atsisėsti,visur triukšmas,į tave žiūri "ko tu čia atvažiavai",lyg būtum jiems našta.Viešbutis aiškiai perpildytas,napateisina savo paslaugų ir t.t.ir pastatai jau tokie aptriušę g.gif
Bet pagrindinė esmė ta,kad mūsų iki VĖLAUS VAKARO neapgyvendino,nors atskridome rytą doh.gif Aš žinau,kad pagal viešbučio nuostatas apgyvendinimas galimas tik po 14h,bet tai buvo vėlus vakaras doh.gif Hole atsisėsti nėra kur,visur pilna žmonių,nusibodo jau vaikščioti ir klausinėti...Turėjome tris dienas streso,atostogos jau sugadintos,mus mėtė vėtė,kol pasiūlė kitą viešbutį. biggrin.gif

Vadinasi, jis suprastejo. Nes 2011m.geguzes viduryje nieko panasaus nebuvo. Man atrodo, mes bendravom per AZ ir Jums esu ji isgyrusi:)
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 02 16, 13:19)
ar yra keliautojų, kurios Turkijos lyras perka LT bankuose, o ne keičia vietoje?
kažkaip va pagalvojau, kažin, kaip labiau apsimoka... ?  g.gif


As perku kasmet tik liras 4u.gif

QUOTE(Agnikiii @ 2014 02 16, 19:31)
o apsimoka lyromis atsiskaitinėt? mes kažkaip kai buvom pirmąjį kartą atsiskaitinėjom doleriais  g.gif


Jei pirksite tik apelsinu sulciu stikline ir magnetuka viesbutyje ar oro uoste - neapsimoka. Jei keliausite savarankiskai (muziejuose dazniausiai priima tik liras arba korteles), lankysites turguje, pirksite namams ranksluosciu, patalynes, drabuzu -apsimoka imti liras (labiausiai gryninti bankomate pacioje turkijoje).

QUOTE(mamullia @ 2014 02 16, 20:07)
bet dar klausimas kur raste lietuvoje tu lyru, vilniuje pries 4 metus labai maza suma turejo tik centrinis seb bankas...


Citadele banke (stotyje), paskambinu pries pora dienu, paprasau man reikiamos sumos, pabreziu,kad noriu smulkesniu kupiuru-atvaziuoju ir pasiimu cool.gif

KristinaL geguzes viduryje retai kada buna pilnas viesbucio apgyvendinimas. Ar kas buvote 5 zv viesbutyje birzelio pab - liepa- rugpjuti? Skrusdelynas unsure.gif

Saugokit zurnalus 'zmones' Simenoje jie dinginedavo nuo gultu, tuoj ir botanike dingines blink.gif 2011 m is oro uosto i Alanijos krypti visi keleiviai issilaipino Botanike, toliau vaziavome 6se rolleyes.gif

Gavau agentes pasiulyma,kad nereiktu kambario laukti atvykus cool.gif Patare imti papildoma para (viena pries atvykima) atvykus apie 10:30 i Kemera kambarys jau lauke musu wub.gif
Atsakyti


KristinaL geguzes viduryje retai kada buna pilnas viesbucio apgyvendinimas. Ar kas buvote 5 zv viesbutyje birzelio pab - liepa- rugpjuti? Skrusdelynas  unsure.gif
[/quote]
Vadinasi, musu 5k. TR geguzes men.teisingas pasirinkimas:) oras visus metus pasitaike superinis, poilsiautoju apgulties nera, personalas nepervarges-vieni pliusai:) o liepa-rugpjutis Turkijoje, man tiesa sakant, nelabai suprantamas (aisku, apie isimtis nekalbu, kaip kad atostogos tik tokiu metu ar pan.). Kainos aukstos, oro temp.siekia vasaros maximuma, zmoniu daug..O ir LT vasara:) Griztant prie Botaniko- taip, lietuvisko pajurio sindromas del lietuvaiciu kiekio jautesi..ko as nelabai megstu blush2.gif Panasiai buvo ir Daimoje. Bet va Rixos tebuvom 2 seimos is LT-mes ir draugai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaL: 16 vasario 2014 - 23:28
QUOTE(bruc @ 2014 02 16, 23:09)


Saugokit zurnalus 'zmones' Simenoje jie dinginedavo nuo gultu, tuoj ir botanike dingines  blink.gif 2011 m is oro uosto i Alanijos krypti visi keleiviai issilaipino Botanike, toliau vaziavome 6se  rolleyes.gif

Oho, kaip įdomiai. Pernai liepą buvom Simenoje, bet problemų dėl gultų nebuvo, visada rasdavome.
Gal tik kelis "rezervuotus" teko matyti biggrin.gif Būtent didelis pliažas man Simenoje labai patiko, bijau, kad Amara club tokio komforto nebus..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 16, 21:23)
Jaučiausi kaip dideliame turguje...visur eilės,stumdosi,grūdasi,gultų trūkumas,valgykla maža,nėra kur atsisėsti,visur triukšmas,į tave žiūri "ko tu čia atvažiavai",lyg būtum jiems našta.Viešbutis aiškiai perpildytas,napateisina savo paslaugų ir t.t.ir pastatai jau tokie aptriušę g.gif




QUOTE(bruc @ 2014 02 17, 00:09)

2011 m is oro uosto i Alanijos krypti visi keleiviai issilaipino Botanike, toliau vaziavome 6se  rolleyes.gif




QUOTE(KristinaL @ 2014 02 17, 00:14)
Griztant prie Botaniko- taip, lietuvisko pajurio sindromas del lietuvaiciu kiekio jautesi..ko as nelabai megstu  blush2.gif Panasiai buvo ir Daimoje. Bet va Rixos tebuvom 2 seimos is LT-mes ir draugai:)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba diena,
mūsų planai , kas dieną vis keičiasi doh.gif Šiai dienai lig ir eina kalba apie kelionę į Turkija gegužės vidury. Po 18 d.
Visada seku šią temą, tiesiog per daug jau visko skaičiau-viskas susimakalavo doh.gif
Ar gegužės vidury vanduo pakankamai įšilęs? mes visada birželio antroj pusėj važiuodavom.
Oras tai manau, bus pakankamai šiltas. Bet va vanduo-vaikams juk aktualiausias dalykas-baseinas ir jūra (o čia jau man labiau ax.gif ).
gal galit pasikratoti apie vandenį ir orus šiuo laikotarpiu?labai dėkoju iš anksto.

Ir dar-be Botanikų ir kitų 10000-inių viešbučių, gal turit kokių gerų pastebėjimų? mūsų prioritetai-vaikų baseinai(vaikai 8 m.)-kalniukai. Maisto pasirinkimas, labai super, jei jūra ne per kelią. Jokia animacija nedomina.
paskaičius temą-tai tik Botanikai ir panašūs brangūs viešbučiai. Norėtųsi tilpt į 7000 Lt 4-iems žmonėms.
Ačiū
Atsakyti
Mane irgi domina, kokį Botanikui alternatyvų viešbutį rinktis keliaujant su vaikais (6 ir 8metai) ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2014 02 17, 12:37)
Laba diena,
mūsų planai , kas dieną vis keičiasi doh.gif Šiai dienai lig ir eina kalba apie kelionę į Turkija gegužės vidury. Po 18 d.
Visada seku šią temą, tiesiog per daug jau visko skaičiau-viskas susimakalavo doh.gif
Ar gegužės vidury vanduo pakankamai įšilęs? mes visada birželio antroj pusėj važiuodavom.
Oras tai manau, bus pakankamai šiltas. Bet va vanduo-vaikams juk aktualiausias dalykas-baseinas ir jūra (o čia jau man labiau ax.gif ).
gal galit pasikratoti apie vandenį ir orus šiuo laikotarpiu?labai dėkoju iš anksto.

Ir dar-be Botanikų ir kitų 10000-inių viešbučių, gal turit kokių gerų pastebėjimų? mūsų prioritetai-vaikų baseinai(vaikai 8 m.)-kalniukai. Maisto pasirinkimas, labai super, jei jūra  ne per kelią. Jokia animacija nedomina.
paskaičius temą-tai tik Botanikai ir panašūs brangūs viešbučiai. Norėtųsi tilpt į 7000 Lt 4-iems žmonėms.
Ačiū


Jura apie 20, gal 21, baseinai gal kokie 22-23 ( na ne tie varlinykai) mano vaikas juroje jau balandi maudosi doh.gif
Yra yra tu viesbuciu ir ne per kelia ir su kainom normaliom. Nepasiduokit bandos instinktui paieskokit kas labiau atitiks Jusu seimos poreikius ir pinigeliu sutaupysite ir isimintinas atostogas apturesite cool.gif
Atsakyti